عضویت العربیة English
امام على علیه‌ السلام: فاطمه علیها السلام، همواره مظلوم و از حق و میراث خود محروم بود. امالى طوسى، ص 155

ماجرای سیگار کشیدن سرباز و واکنش شهید کاوه + عکس

پنج شنبه 3 مهر 1393  01:07 ب.ظ

سیگار کشیدن در مقر ممنوع بود. یک بار دیده بود که یکی از سربازان جوان در گوشه‌ای سیگار می‌کشد. کنارش می‌نشنید و می‌پرسد چرا سیگار می‌کشی؟ اگر فرمانده کاوه بفهمد ناراحت می‌شود.

به گزارش خبرنگار حماسه و جهاد دفاع پرس شهید کاوه همیشه خودش را هم وزن مستضعفین می‌دانست. حتی زمانی که فرمانده بود هم خودش را بالاتر از بقیه نمی‌دید. وقتی در جبهه عملیات نداشتند با بچه‌ها فوتبال بازی می‌کرد و با آنها هم سفره می‌شد.

سیگار کشیدن در مقر ممنوع بود. اگر شهید کاوه کسی را می‌دید که سیگار می‌کشد خیلی ناراحت می‌شد. یک بار دیده بود یکی از سربازان جوان در گوشه ای سیگار می کشد.

کنارش می نشنید و می پرسد چرا سیگار می کشی؟ اگر فرمانده کاوه بفهمد ناراحت می شود. سرباز می گوید که مادر مریض و پیری در خانه دارم که احتیاج به مراقب دارد؛ من هم چون سرباز بودم باید به جبهه می‌آمدم، نگرانم حالا که در خانه نیستم چه کسی از مادرم مراقبت می‌کند.

شهید کاوه ناراحت می شود و سرباز را به خانه می فرستد و به خانواده سرباز هم کمک هایی می کند. تازه بعد از این ماجرا بود که سرباز متوجه می شود کسی که آن روز کنارش نشست، فرمانده کاوه بوده است.

mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 262283
دسترسی سریع به انجمن ها