عضویت العربیة English
امام على علیه‌ السلام: فاطمه علیها السلام، همواره مظلوم و از حق و میراث خود محروم بود. امالى طوسى، ص 155

گزارش رسمی : صد هزار دستگاه Xbox One ظرف مدت یک هفته در چین به فروش رفت

گزارش رسمی : صد هزار دستگاه Xbox One ظرف مدت یک هفته در چین به فروش رفت
سه شنبه 15 مهر 1393  08:21 ب.ظ

 
بر اساس آخرین گزارش های ارائه شده از بازار چین، کنسول نسل هشتمی مایکروسافت یعنی Xbox One در چین موفقیت زیادی را از نظر فروش برای مایکروسافت به دنبال داشت. بر اساس این گزارش ها از این کنسول نسل هشتمی در یک هفته به مقدار صد هزار دستگاه Xbox One به فروش رفته است.
 
این گزارش از وبسایت رسمی ۱۷۱۷۳٫com دریافت شد و توسط منابع انگلیسی از چینی به انگلیسی ترجمه شد. همچنین علاوه بر این گزارش ها، معاون Shanghai Media Group یعنی آقای Zhang Dazhong مصاحبه ای را انجام دادند که اطلاعات دیگری از این آمار فروش منتشر کردند. براساس صحبت های آقای Zhang Dazhong و متن این گزارش ها اعلام شد صد هزار دستگاهی که به چین برای فروش فرستاده شدند، در یک هفته به فروش رسیدند. همچنین در این آمار فروش مقدار پیش فروش کنسول هم محاسبه شده است.
 
مایکروسافت در ادامه اعلام کرد، با همکاری BesTV فروش Xbox One را در یک سال آینده در کشور چین به یک میلیون خواهد رساند. کنسول Xbox One در چین توانست در یک هفته به فروش بسیار عالی برسد. این کنسول در چین به قیمت ۳,۶۹۹ یوان ($۶۰۲) (نسخه بدون کینکت) و نسخه همراه کینکت با قیمت ۴,۲۹۹ یوان ($۷۰۰) فروخته می شود.
parseman_110

parseman_110
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 10829
محل سکونت : فارس
دسترسی سریع به انجمن ها