عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‌علیه‌و‌آله: فرزند هفت سال سروَر، هفت سال فرمانبردار و هفت سال وزیر است. مکارم الاخلاق، ص222

بازی‌های پلی‌استشين را بدون نياز به كنسول بازی كنيد!

بازی‌های پلی‌استشين را بدون نياز به كنسول بازی كنيد!
چهارشنبه 10 دی 1393  12:26 ق.ظ

PC world؛ شرایط کاری سونی در بخش بازی‌های کامپیوتری به نحوی طراحی شده است که این شرکت با بهره‌گیری از قابلیت‌های موجود در تلویزیون‌های HDTVs خواهد توانست به کاربران این تلویزیون‌ها اجازه بدهد تا به انجام بازی‌های بسیار بزرگی با تلویزیون خود بپردازند. برای انجام این کار به جای یک کنسول پلی استیشن، تنها به دسته بازی نیاز خواهند داشت و سایر موارد در سامانه استریم آنلاین سونی گنجانده خواهد شد.
 


این سیستم به صورت انحصاری و تنها بر روی تلویزیون‌های سونی اعمال نخواهد شد بلکه شرکت‌های دیگر نیز می‌توانند با عقد قرارداد همکاری با سونی از این امکانات استفاده‌ کنند. در این میان نخستین شرکتی که از این فناوری بر روی تلویزیون‌های HDTVs خود استفاده خواهد کرد، سامسونگ است که نخستین محصول خود را در سال ۲۰۱۵ با امکان بازی‌ به بازار روانه خواهد نمود.
 


این طرح تنها بخش کوچکی از پروژه Playstation now است که از ماه جولای در وضعیت بتا به سر می‌برد و البته سونی هنوز اعلام نکرده است که در اوایل سال ۲۰۱۵ و زمان عرضه تلویزیون سامسونگ، این پروژه در وضعیت بتا باقی خواهد ماند یا وارد فاز قطعی و نهایی خواهد خواهد شد.
 


از جمله موارد مبهمی که سونی هنوز برای آن پاسخی ارائه نداده است این است که آیا تلویزیون‌های قدیمی نیز امکان استفاده از این فناوری را خواهند داشت یا اینکه این فناوری تنها مختص به تلویزیون‌های جدید خواهد بود. در این پروژه تا به حال امکان بازی نمودن ۲۰۰ عنوان فراهم آمده است و افرادی که این تلویزیون‌ها را خریداری کنند می‌توانند به بازی کردن عناوین بزرگی مانند خدای جنگ و Killzone 3 بپردازند.

samsam

samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50671
محل سکونت : یزد
parseman_110 تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها