Jaasta Keyboard نسل بعدی کیبوردهاست؟

 
ria1365
ria1365
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 7865

Jaasta Keyboard نسل بعدی کیبوردهاست؟

تنظیم دلخواه دکمه‌های یک کیبورد با استفاده از نرم افزار می‌تواند برای گیمرها و یا کاربران حرفه ای فوتوشاپ بسیار مفید باشد، اما این تنظیم نیز چندان آسان و سریع نیست و دردسرهای خاص را به همراه دارد. 
 


جالا استارتاپی به نام Jaasta قصد دارد با آوردن یک کیبورد جوهر الکترونیکی یا e-ink، صفحه کلیدی را عرضه کند که برچسب‌های آن قابلیت تغییر دلخواه به شکل لحظه ای را داشته باشند. 

در این حالت می‌توان بین حالات مختلف به تغییر Mode پرداخت، زبان صفحه کلید را با یک دکمه تعویض کرد، صورتک‌هایی را به صفحه کلید اضافه کرد، میانبرها را با یک نگاه مشاهده کرد و همچنین از دست کلیدهایی که هیچ وقت استفاده نمی‌شود نیز راحت شد.

این استارتاپ البته فعلا در مراحل اولیه تولید این کیبورد قرار دارد و پیشبینی می‌شود که در آینده ای نزدیک کمپین کیک استارتر یا ایندیگوگو خود را راه بیندازد. بنابراین اگر فکر می‌کنید که قرار است نسل بعدی کیبوردهای بازار را دست بگیرید، بهتر است چشم از این دو وبسایت بر ندارید.
 


ساختمان یک کلید کیبورد E-ink


به گفته Jaasta این کیبورد همراه با یک تاچ پد 3.5 اینچی و یک باتری با عمر یک ساله تولید خواهد شد. این کیبورد قابلیت فرمانبری صوتی نیز دارد، بنابراین حتی بدون فشاردادن یک دکمه نیز می‌توان بسیاری از کارهای معمول با صفحه کلید را به انجام رساند.

این استارتاپ یک ماوس 80 دلاری را نیز در دست تولید دارد که کلیک با آن بی‌صداست و دارای دو سال عمر باتری و حافظه درونی برای نگهداری فایل‌های مهم است. در وبسایت این استارتاپ می‌توانید تصاویر متحرک این کیبورد را مشاهده کنید.

چهارشنبه 10 دی 1393  01:13 ق.ظ
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها