کدام اپراتور اینترنت ارزان‌تر ارائه می‌کند + تعرفه های همه اپراتورها

 
ria1365
ria1365
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 7865

کدام اپراتور اینترنت ارزان‌تر ارائه می‌کند + تعرفه های همه اپراتورها

در حالی که طبق بخشنامه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اپراتورهای تلفن‌همراه موظف شدند هزینه اینترنت خود را به نیم ریال به ازای هر کیلوبایت کاهش دهند ، اپراتور دوم تلفن‌همراه پس از کاهش نرخ مصرف آزاد اینترنت ، هزینه بسته‌های اینترنت خود را دو برابر کرد.

 
این افزایش دوبرابری قیمت بسته‌های اینترنت توسط اپراتور دوم موج نارضایتی مشترکان را به همراه داشت که البته این نارضایتی تاکنون با بی تفاوتی مسولان این شرکت رو به رو بوده و افزایش نرخ بسته‌های اینترنت توسط اپراتور دوم در حالی است که سایر اپراتور‌های تلفن‌همراه از افزایش قیمت بسته‌ها خودداری کردند.
 
محمود واعظی ، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز در خصوص افزایش قیمت بسته های اینترنت اپراتور دوم گفت : اپراتورها حق ندارند بیش از سقف معین شده از مشترکین برای استفاده از اینترنت هزینه دریافت کنند.
 
وی در ادامه اضافه کرد که افزایش نرخ بسته‌های اینترنت به سیاست‌های اقتصادی اپراتورها مربوط است و مشترکین می‌توانند بر اساس نرخ‌های متنوع اپراتور مورد نظر خود را انتخاب کنند.
 
البته این سوال مطرح می‌شود که چرا به جای مجاب کردن اپراتور‌ دوم تلفن‌همراه به کاهش قیمت بسته‌های اینترنت ، اعلام می‌شود که از اپراتورهای ارزان‌تر استفاده شود؟ آیا کار باعث نمی‌شود سایر اپراتورها نیز در آینده قیمت بسته های اینترنت خود را افزایش دهند؟
 
در هر صورت نرخ بسته های مصرفی اینترنت اپراتورها به شرح زیر است :
 
اپراتور اول :
 
 
اپراتور دوم :
 
 
اپراتور سوم :
 
سیمکارت دیتا
 
 
سیمکارت اعتباری / دائمی
 
 
 

     Android iOS , Windowsphone , Symbian , JavaMobile Review ,Learning

چهارشنبه 10 دی 1393  01:52 ق.ظ
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها