عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

آمادگی سرعین برای حمایت از طرح های سرمایه گذاری

آمادگی سرعین برای حمایت از طرح های سرمایه گذاری
چهارشنبه 10 دی 1393  08:08 ق.ظ

تاریخ خبر :1393/10/10-عاطف ناصری در گفتگو با خبرنگار مهر با تشریح دستاوردهای روز سرعین در تهران تاکید کرد که معرفی ظرفیت های سرمایه گذاری سرعین در همایش سرعین شناسی در برج میلاد با هدف معرفی فرصت های سرمایه گذاری بود که نتایج مطلوبی در پی داشته است.

وی تاکید کرد: انتظار می رود با معرفی پتانسیل های سرمایه گذاری در همایش سرعین شناسی سرمایه گذاران سراسر کشور طرح های خود را جهت بررسی ارائه دهند.

فرماندار سرعین با بیان اینکه این شهرستان از گذشته تاکنون یکی از قطب های گردشگری کشور محسوب می شود، افزود: در عین حال سرعین در حوزه های دیگر نیز ظرفیت های متعددی برای سرمایه گذاری دارد.

وی با بیان اینکه زیر ساخت های سرمایه گذاری در این شهرستان فراهم است، اضافه کرد: علاوه بر این تمامی دستگاه ها موظف به حمایت از طرح های سرمایه گذاری شده اند.

ناصری از ارائه تسهیلات به سرمایه گذاران خبر داد و گفت: در حوزه های مختلف این شهرستان از طرح های سرمایه گذاری حمایت می شود.

وی یکی از مهمترین ابعاد توسعه سرعین را منوط به حضور سرمایه گذاران دانست و تصریح کرد: این شهرستان در حوزه های فرهنگی، تاریخی، گردشگری و… مستعد سرمایه گذاری است.

180

 

 

 

 

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

khodaeem1

khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89258
محل سکونت : خراسان رضوی
دسترسی سریع به انجمن ها