حرم امامین عسکریین(ع)درسالروزشهادت

 
borkhar
borkhar
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1392 
تعداد پست ها : 17774
محل سکونت : اصفهان

حرم امامین عسکریین(ع)درسالروزشهادت

 
حرم امامین عسکریین(ع) در سالروز شهادت+تصاویر
در آستانه سالروز شهادت یازدهمین پیشوای شیعیان جهان شهر مقدس سامراء میزبان هزاران نفر از عاشقان اهل بیت عصمت و طهارت است.
 

به گزارش فرهنگ نیوز، جمع کثیری از شیعیان و محبان اهل‌بیت(ع) از شهرهای مختلف عراق به حرم مطهر حضرت امام حسن عسکری(ع) مشرف شده‌اند تا در سالروز شهادت آن امام همام به عزاداری و سوگواری بپردازند.
عاشقان اهل بیت عصمت و طهارت با وجود تهدیدهای تروریستی با پای پیاده عازم شهر مقدس سامراء شده‌اند تا در مراسم شهادت یازدهمین امام شیعیان شرکت کنند.

«عماد الزهیری» فرمانده عملیات سامراء روز دوشنبه از برنامه ریزی برای برقراری امنیت حرمین عسکریین(ع) در آستانه شهادت امام حسن عسکری(ع) خبر داد و گفت: فرماندهی عملیات سامراء با مشارکت یگانهای ارتش، پلیس الاتحادیه و نیروهای داوطلب مردمی، این نقشه امنیتی را عملی می‌کند.

وی ضمن تمجید از نقش اهالی سامراء و استقبال آن‌ها از زوار گفت: ورود زوار به حرمین عسکریین(ع) آغاز شده است.

مقامات نظامی سامراء اعلام کردند بعد از کنترل جاده بغداد و سامراء توسط نیروهای امنیتی، تاکنون هیچ اقدام تروریستی به ثبت نرسیده است.

شیعیان و عاشقان اهل‌بیت(ع) در عراق که در ایام محرم الحرام و اربعین حسینی به زائران پیاده حرمین مطهر حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و حضرت عباس(ع) خدمت‌رسانی کردند در مسیر حرکت زائران پیاده حرم مطهر امام حسن عسکری نیز مستقر شده و از آنان پذیرایی می‌کنند.

روزهای آغازین ماه ربیع الاول یادآور شهادت امام حسن عسکری(ع) یازدهمین پیشوای شیعیان جهان است، امام همامی که با فشار، آزار و اذیت شدید عباسیان کوشید تا ارتباط خود را با پیروان و شیعیان حفظ کند و جانشین به حق خود امام زمان (عج) را به مردم آن روزگار بشناساند.

 
حرم امامین عسکریین(ع) در سالروز شهادت+تصاویر
 
حرم امامین عسکریین(ع) در سالروز شهادت+تصاویر
 
حرم امامین عسکریین(ع) در سالروز شهادت+تصاویر
 

 

خدایا دلم به سان قبله نماست...وقتی عقربه اش به سمت "تو"می ایستد آرام می شود

"ان الله مع الصابرین ...همانا خداوند با صابرین است"

چهارشنبه 10 دی 1393  10:23 ق.ظ
تشکرات از این پست
nazaninfatemeh
دسترسی سریع به انجمن ها