عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

خوردبين: اميدوارم خدا به پرسپوليس کمک کند

خوردبين: اميدوارم خدا به پرسپوليس کمک کند
چهارشنبه 10 دی 1393  11:31 ق.ظ

محمود خوردبين گفت: در فصل نقل وانتقالات تلاش کرديم تا موفق باشيم اما در مجموع جهات و ضرر هاي متعددي که به ما به خصوص در نيم فصل وارد آمده باعث شده که از خدا بخواهم به پرسپوليس و هوادارانش کمک کند.

گفت: در این روزها کمتر در جریان مسائل تیم هستم، متاسفانه مدتی ست که در این مجموعه روال از کار گروهی خارج شده که این نقص می تواند از عوارض تیم های در مرحله عبور وگذر از بحران باشد، این امر از مشکلات مجموعه ناشی می شود و حل مشکلات ما در کل به یک عزم عمومی نیاز دارد اگر به عنوان یک مقام مسئول بخواهم حرف بزنم باید بگویم که مشکلات با تشریک مساعی قابل حل است اما اگر از دید یک پیشکسوت و علاقمند بخواهم حرف بزنم باید بگویم که جز خدا هیچ کس نمی تواند به این تیم کمک کند، بنده خدا حمید که در این شرایط در پرسپولیس مسئولیت دارد .

خوردبین می گوید، در ساعات پایانی نقل و انتقالات بازیکنانی قرار است به تیم اضافه شوند که به تیم می توانند کمک بیشتری کنند؛ شاید کمی بیش از حد در باره تیم نگرانی نشان دادم اما به هر حال اگر با مردم صریح باشیم کارمان شرافتمندانه تر است.

mohammadtorres

mohammadtorres
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 21075
دسترسی سریع به انجمن ها