عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

زیرنویس فارسی Android App Development with Java Essential Training لیندا رو کسی سراغ داره؟

زیرنویس فارسی Android App Development with Java Essential Training لیندا رو کسی سراغ داره؟
پنج شنبه 11 دی 1393  02:41 ق.ظ

سلام

سایت اندروید کد رو معرفی نکنید که نصفه نیمه هست!!

اگه کسی زیرنویس فارسی شو میدونه که کجا میشه دانلود کرد (مجانی باشه بهتره دیگه :D ) ، ممنون میشم لینکشو بزاره ، اگرم میتونه که به ایمیلم بفرسته که ایمیلمو پ خ میکنم براش!

در ضمن زیرنویس انگلیسیشو دارم اما انگلیسیم ضعیفه!
ebrahim_rayaneh

ebrahim_rayaneh
کاربر تازه وارد
تعداد پست ها : 6

tachberdee ria1365 تشکرات از این پست

پاسخ به: زیرنویس فارسی Android App Development with Java Essential Training لیندا رو کسی سراغ داره؟
جمعه 12 دی 1393  01:49 ق.ظ

نقل قول ebrahim_rayaneh

سلام

سایت اندروید کد رو معرفی نکنید که نصفه نیمه هست!!

اگه کسی زیرنویس فارسی شو میدونه که کجا میشه دانلود کرد (مجانی باشه بهتره دیگه :D ) ، ممنون میشم لینکشو بزاره ، اگرم میتونه که به ایمیلم بفرسته که ایمیلمو پ خ میکنم براش!

در ضمن زیرنویس انگلیسیشو دارم اما انگلیسیم ضعیفه!

سلام دوست گرامی لطفا سوالات خود را در بخش مربوط بپرسید در اولین فرصت براتون میزارم برای درخاست و سوالات به بخش زیر مراجعه فرمایید و سوال خود را بپرسید

Android iOS , Windowsphone , Symbian , JavaMobile Review ,Learning

ria1365

ria1365
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 7861

پاسخ به: زیرنویس فارسی Android App Development with Java Essential Training لیندا رو کسی سراغ داره؟
جمعه 12 دی 1393  01:57 ق.ظ

تماشای بر خط (لینک مستقیم) فیلم مقدمه‌ی آندروید

زیرنویس فارسی

زیرنویس انگلیسی (English Subtitle)

یا به ادرس زیر مراجعه فرمایید:

دانلود زیرنویس فارسی 2

برای اموزش برنامه نویسی اندروید به بخش تخصصی اموزش برنامه نویسی تالار به نشانی زیر مراجعه فرمایید 

http://www.rasekhoon.net/forum/thread/865644/page1/

Android iOS , Windowsphone , Symbian , JavaMobile Review ,Learning

ria1365

ria1365
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 7861

دسترسی سریع به انجمن ها