نوبخت: اعتبارات قرآنی ۹۴ قابل دفاع است

 
amirhossein1392
amirhossein1392
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : دی 1392 
تعداد پست ها : 15353
محل سکونت : * پادگان *

نوبخت: اعتبارات قرآنی ۹۴ قابل دفاع است

نوبخت: اعتبارات قرآنی ۹۴ قابل دفاع است

 

mehdi ghasemi-16-1.jpg معاون رئیس‌ جمهور و رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی با بیان این‌که اعتبارات قرآنی سال ۹۴ در لایحه بودجه قابل دفاع است، گفت: در صورتی که مجلس پیشنهادی مبنی بر تقویت اعتبارات این بخش داشته باشد، دولت استقبال خواهد کرد.

 

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) محمدباقر نوبخت با اشاره به انتقادات مطرح شده نسبت به پیش‌بینی دولت در مورد اعتبارات قرآنی سال 1394 در لایحه بودجه کل کشور گفت: اعتبارات پیش‌بینی شده برای امور قرآنی، فرهنگی و مذهبی برای بودجه سال آینده با توجه به منابعی که در اختیار داریم، مناسب و قابل دفاع است.

 

وی همچنین اظهار کرد: البته نباید فراموش کرد که پرداختن به فعالیت‌های قرآنی صرفا از طریق اعتبارات دولتی نیست، بلکه این موضوع باید از طریق بخش‌های غیر دولتی نیز دنبال شود تا با امکانات و منابع مختلف این بخش تقویت شود.

 

وی تصریح کرد: دولت به هر اندازه‌ای که در توانش بود به مباحث و فعالیت‌های قرآنی کمک کرده که در لایحه بودجه منعکس شده اما باز هم تأکید می‌کنم نباید تنها به ‌کمک‌های دولت بسنده کرد؛ بلکه لازم است این فرهنگ را گسترش دهیم تا همه برای پیشبرد امور قرآنی ورود پیدا کنند.

 

رئیس سازمان برنامه‌ریزی کشور در پایان اظهار کرد: با این حال اگر مجلس پیشنهاداتی در مورد تقویت اعتبارات قرآنی سال 1394 داشته باشد دولت حتماً استقبال خواهد کرد.

 

منبع: خبرگزاری ایسنا

نشانی: www.isna.ir

 

اشکی که هنگام شکست میریزیم

همان عرقی است که هنگام تلاش نریختیم

 

پنج شنبه 11 دی 1393  09:44 ق.ظ
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها