***بیش از نیمی از تلفن‌هایی که در روز کریسمس فعال شده‌اند، آیفون هستند!***

 
sara21may
sara21may
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : مرداد 1393 
تعداد پست ها : 7

***بیش از نیمی از تلفن‌هایی که در روز کریسمس فعال شده‌اند، آیفون هستند!***

جاي تعجب ندارد که بسياري از هداياي کريسمس، آيفون اپل باشند، اما آمار نشان مي‌دهد که تلفن‌هاي لوميا هم تعطيلات خوبي را پشت سر گذاشته‌اند.
بنا به گزارش وب‌سایت Flurry، تلفن‌های اپل ۵۱ درصد از تلفن‌های فروخته شده در کریسمس را به خود اختصاص داده‌اند، در حالی که سهم سامسونگ، حدودا یک سوم اپل بود؛ ۱۷ درصد. تلفن‌های سری لومیا مایکروسافت هم کریسمس بسیار خوبی را پشت سر گذاشته‌اند و با کسب ۶ درصد از این سهم در جایگاه سوم قرار گرفته‌اند.
 
Flurry در پست خود نوشته:
 
به نظر می‌رسد که بابانوئل دیگر کلوچه دوست ندارد و اپل را ترجیح می‌دهد... پس از سه برند اپل، سامسونگ و لومیا، سهم باقیمانده بین سایر کمپانی‌ها تقسیم می‌شود، از جمله سونی و ال‌جی که هر کدام سهمی بیش از یک درصد را به خود اختصاص داده‌اند. برندهایی چون شیائومی، هواوی و اچ‌تی‌سی هر یک سهمی کمتر از یک درصد را در روز کریسمس داشتند.
اصلی‌ترین تغییر در سلیقه کاربران افزایش میزان علاقه‌مندی آنها به فبلت‌ها هست. تلفن‌های بزرگ پیش از آیفون 6 پلاس هم در بازار وجود داشتند، اما بدون شک ارائه فبلت اپل، باعث شده تا افراد بیشتری به سراغ این دسته از تلفن‌ها بروند.
 
اگر این آمار را معیاری بر آینده صنعت تلفن‌های هوشمند در سال ۲۰۱۵ قرار دهیم، باید بگوییم که در سال جدید میلادی شاهد رشد بیشتر آیفون و افزایش علاقه کاربران به فبلت‌ها خواهیم بود.

 

پنج شنبه 11 دی 1393  11:50 ق.ظ
تشکرات از این پست
ria1365
دسترسی سریع به انجمن ها