اخبار کوتاه از پرسپوليس

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21956
محل سکونت : مازندران

اخبار کوتاه از پرسپوليس

بازيکن برزيلي و مدنظر باشگاه پرسپوليس ديروز و امروز تست‌هاي پزشکي را پشت سر مي‌گذارد و قرار است تا روز شنبه مشخص شود که اين بازيکن پيراهن پرسپوليس را بر تن مي‌کند يا نه.

روجه‌ ریو میراندا سیلوا ملقب به رجرینهو بازیکن برزیلی که برای انجام تست پزشکی و پیوستن به پرسپولیس بامداد دیروز به تهران آمده بود، از روز گذشته تست‌های پزشکی‌ را آغاز کرد و امروز پنج‌شنبه هم دور دیگر تست‌های پزشکی را در کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال پشت سر خواهد گذاشت.

این در حالی است که این بازیکن برزیلی در صورت موفقیت در تست‌های پزشکی و بدون تست فنی با پرسپولیس قرارداد خواهد بست. البته قرار است پاسخ این تست‌های پزشکی روز شنبه مشخص شود.

خبر دیگر از باشگاه پرسپولیس اینکه هزینه اردوی خارجی پرسپولیسی‌ها تأمین شده و کاروان پرسپولیس برای اردوی آماده‌سازی راهی دبی خواهد شد، اما زمان دقیق این اردو هنوز مشخص نیست و مسئولان باشگاه پرسپولیس در تلاش هستند تا شرایط را برای برگزاری این اردو فراهم کنند.

همچنین شنیده می‌شود محمد نوری کاپیتان تیم پرسپولیس که چند روزی است در تمرینات این تیم شرکت نمی‌کند به دلیل اینکه مالیات وی از قراردادش کم شده، اما هنوز پرداخت نشده و همین موضوع باعث شده تا او ممنوع‌الخروج شود، از این مسئله ناراحت است و به این دلیل در تمرینات شرکت نمی‌کند و به نظر می‌رسد در صورتی که مشکلات مالی کاپیتان پرسپولیس برطرف شود، این بازیکن در تمرینات سرخ‌پوشان حاضر خواهد شد.

پنج شنبه 11 دی 1393  12:32 ب.ظ
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها