عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

فيلم خارجي «کد منبع» به قسمت دوم رسيد

فيلم خارجي «کد منبع» به قسمت دوم رسيد
پنج شنبه 11 دی 1393  09:22 ب.ظ

فيلم خارجي «کد منبع» به قسمت دوم رسيد
 
 هنوز اطلاع زیادی در باره قسمت دوم فیلم در دست نیست.قسمت دوم «کد منبع» در حالی وارد مرحله تولید می شود که اولین قسمت آن،سال 2011 به روی پرده سینماها رفت.
 
کارگردان نسخه اصلی دانکن جونز بود.اما او به دلیل هم کاری با فیلم«وارکرافت» نمی تواند پشت دوربین قسمت دوم هم قرار گیرد.این در حالی است که پس از اعلام خبر ساخت دومین قسمت فیلم،وی ابراز امیدواری کرد کارگردان آن باشد.
 
تهیه کنندگان فیلم می‌گویند نقدهای مثبت منتقدان سینمایی عامل اصلی تولید دومین قسمت «کد منبع» بوده است.منتقدان سینمایی حال و هوای غیرمتعارف وفضای تازه قصه فیلم را بسیار پسندیدند و آن را یکی از بهترین کارهای علمی تخیلی سال های اخیر معرفی کردند.
 
در قصه فیلم، جیلنهال در نقش افسری بازی می کند که پس از مرگ امکان یک حیات مجدد و محدود را پیدا می کند.او هر بار برای هشت دقیقه به گذشته برمی گردد تا بتواند یک بمب گذار را در یک ایستگاه راه آهن پیدا کند.
 
بن ریپلی نویسنده فیلم نامه نسخه اصلی،برای نگارش فیلم نامه قسمت دوم دعوت به هم کاری شده است.با آن که هنوز کار انتخاب بازیگران فیلم شروع نشده،ولی به احتمال زیاد جیک جیلنهال برای دومین بار در این فیلم بازی خواهد کرد.
 
آنا فورستر قبل از این دستیار کارگردان کسانی مثل مارک گوردن و رولند امریچ بوده است.
parseman_110

parseman_110
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 10829
محل سکونت : فارس
دسترسی سریع به انجمن ها