روز ۹ دی یکی از فرازها و بزنگاههای حساس انقلاب است.

 
ahmad1989
ahmad1989
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : فروردین 1391 
تعداد پست ها : 214
محل سکونت : اصفهان

روز ۹ دی یکی از فرازها و بزنگاههای حساس انقلاب است.

امام جمعه شهر ابوزیدآباد در آستانه سالروز نهم دی ماه

 روز ۹ دی یکی از فرازها و بزنگاههای حساس انقلاب است.

مردم در روز ۹ دی یک حرکت خود جوش انجام دادند و عوامل این حرکت خودجوش بصیرت خود مردم،اخلاص مقام معظم رهبری وخون شهدا بود که بسیار تاثیر داشت.

حضرت حجت الاسلام و المسلمین مفرح زاده امام جمعه شهر ابوزیدآباد و بخش کویرات در آستانه سالروز حماسه ۹ دی گفتند:دشمنان انقلاب همیشه در کمین گاه هستند تا یک فتنه ی اساسی و به قول خودشان پایانی را به نظام جمهوری اسلامی بزنند و از هیچ توطئه ای دست بر نمیدارند،از اوایل که در داخل آشوب ها به پا کردند و موفق نشدند، بعد جنگ راه انداختند و موفق نشدند، یکی از کارهای دشمن این بود که بعد از اینکه مردم در انتخابات مهم و عظیم سال ۸۸ که حدود ۸۵ درصد در آن شرکت کردند این قضیه برای دشمن خیلی گران تمام شد و از آنها ازقبل نقشه ریخته بودند که از طربق این انتخابات ضربه به این انقلاب بزنند همانطور که در کشورهای آسیای مرکزی این کار را کردند و موفق شدند و اینهابخواهند از راه انتخابات وارد شوند و اینجا بود که با طرح اینکه تقلب در انتخابات شده و با تبلیغ در این رابطه بسیاری را فریب داد و متاسفانه دو تا از کاندیداها هم که رأی نیاوردند و شکست خوردند این مسأله را علم کردند و یا خودشون باور کرده بودند یا بدون اینکه باور کرده باشند آنها میگفتند در انتخابات تقلب شده است که دشمن هم از این موقعیت استفاده کرد برای اینکه این انتخابات را باطل کنند و مملکت را به هم بریزند.

ایشان گفتند : هدف از اینکه آنها می گفتند در انتخابات تقلب شده و در خیابان ها آشوب به راه انداخته بودند واقعا هدف آنها این نبود که انتخابات سالمی صورت بگیرد یا حقی به حق دار برسد، هدفشان این بود که کشور را به آشوب بکشانند و انقلاب را ساقط کنند.

حجت الاسلام و المسلمین مفرح زاده در تشخیص این توطئه بزرگ از سوی رهبر معظم انقلاب تصریح نمودند:این  تیزبینی،هوشیاری و بصیرت مقام معظم رهبری بود که این توطئه را تشخیص داد و از آنجایی که در روایت داریم که پیامبر فرمودند المومن ینظر بنورالله، مومن با نور خدا حقابق را می بیند، مقام معظم رهبری در مقابل این فتنه و توطئه با قاطعیت و با شجاعت ایستادند و فرمودند که این مسأله باید به صورت قانونی حل شود و ما در رابطه با نظام با کسی تعارف نداریم.

امام جمعه ابوزیدآباد با بیان اینکه مقام معظم رهبری در مسأله بصیرت تاکید زیادی دارند تصریح داشتند: چون این بصیرت نقش بسیار مهمی در تشخیص حق و باطل دارد و چه بسا یک نفر خیلی عالم و بزرگ باشد ولی چون بصیرت ندارد گمراه شود.

این  یک حقیقتی است، امیرالمومنین (ع) علت ضربه خوردنش در حکومت این بود که مردم بصیرت و آگاهی نداشتند و این باعث شد تا آن حضرت تنها بمانند.در طول تاریخ جریانات حق را که می بینید شکست خورده اند علتش این بود که مردم بصیرت نداشتند و همکاری نمی کردند.

ایشان با مثالی از بی بصیرتی افراد در طول تاریخ اسلام افزودند:یکی از نمونه های بی بصیرتی،حسن بصری است، امیرالمومنین حضرت علی(ع) در جنگ جمل به او فرمود چرا به طرف ما نیامدید، جواب داد من هاتفی را شنیدم که می گفت قاتل و مقتول هر دو به جهنم میروند و بعد امیرالمومنین(ع) به او فرمود آن هاتف را شناختید چه کسی بود،آن برادرت شیطان بود که این حرفها را زد.

ایشان افزودند:هدف فتنه ۸۸ ساقط کردن نظام بود، اما به برکت خون اباعبدالله الحسین(ع) و خون شهدا و اخلاص حضرت امام(ره)وآن صداقت و شجاعت و اخلاص مقام معظم رهبری این مطلب برگشت.

امام جمعه ابوزیدآباد در حرکت خوجوش مردم در روز ۹ دی و عوامل این حرکت بزرگ گفتند: مردم در روز ۹ دی یک حرکت خود جوش انجام دادند و عوامل این حرکت خودجوش بصیرت خود مردم،اخلاص مقام معظم رهبری وخون شهدا بود که بسیار تاثیر داشت.

ایشان در بیان سالروز ۹ دی و بزنگاههای مهم انقلاب تصریح نمودند:روز ۹ دی یکی از فرازها و بزنگاههای حساس انقلاب است، ما اگر انقلاب را بخواهیم به مراحلی تقسیم کنیم مرحله اول روز۲۲ بهمن است،روز ۱۲ فروردین نیز که نظام جمهوری اسلامی تثبیت شد یکی ازمراحل مهم است.لانه جاسوسی که توسط دانشجویان پیرو خط امام فتح شد و امام آن را انقلاب دوم برشمردند و مقاومت هشت ساله ی  مردم در دفاع مقدس نیز از بزنگاههای حساس انقلاب است.

حجت الاسلام و المسلمین مفرح زاده افزودند:روز ۹ دی از جاهای حساس و بزنگاهها و گردنه های مهم انقلاب بود که مردم از این گردنه گذشتند،یک سراشیبی بسیار حساس و خطرناکی بود که از انتخابات ۸۸ آغاز شد اما مردم در روز ۹ دی از این گردنه بسیار خطرناک که موجب سقوط نظام بود به سلامت گذشتند.

در پابان ایشان گفتند:آن چیزی که باعث شد مردم از این گردنه به سلامت عبور کنند آن بصیرت و وحدت آنها بود و اینکه مردم متوجه شدند که نباید رهبری را تنها بگذارند، بحمدالله این اتفاق افتاد و آتش فتنه در ۹ دی خاموش شد و این توطئه عظیم علیه این نظام اسلامی خنثی شد و امیدواریم در آینده هم انقلاب اسلامی از این گردنه ها عبور کند و این نظام مقدس جمهوری اسلامی به نظام جهانی حضرت حجت متصل شود.

پنج شنبه 11 دی 1393  11:02 ب.ظ
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها