عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‌علیه‌و‌آله: فرزند هفت سال سروَر، هفت سال فرمانبردار و هفت سال وزیر است. مکارم الاخلاق، ص222
معرفي برترين كتاب‌هاي الكترونيكي در گروه سني خردسال

معرفي برترين كتاب‌هاي الكترونيكي در گروه سني خردسال
یک شنبه 18 اردیبهشت 1390  04:30 ب.ظ

در اين فهرست از 5 اثر به عنوان برترين آثار منتشر شده ديجتال براي گروه سني 2 تا 12 سال نام برده شده كه با استقبال مخاطبان اين آثار روبه رو شده‌اند.


  به نقل از يو اس اي تودي، اين آثار از جمله برترين آثار ديجتيال منتشر شده براي گروه سني خردسال در سال جاري هستند كه قابليت‌هاي زيادي را در خود دارند.
كتاب «صداي گاو؛ ما ما» از جمله برترين آثار منتشر شده ديجتيال است كه قابليت خوانده شدن در دستگاه آيفون و آي پد را دارا است.
برجسته كردن كلمات و واژه‌ها به هنگام قرائت كتاب از جمله ويژگي‌هاي اين اثر است. كودك مي‌تواند با اشاره كردن به هر يك از كلمات متن كتاب، آن را بشنود و به اين ترتيب با آن واژه آشنا شود.
علاوه بر اين آشنايي با حيوانات و صداهاي آنها از ديگر ويژگي اين كتاب‌هاي ديجيتال است كه قابليت كار در گوشي‌هاي تلفن همراه آيفون و آي پد را دارد اين كتاب براي گروه سني 2 تا 4 سال طراحي شده است.
علاوه بر اين اثر كتاب «پت پاني» نيز قابل اجرا در آي پادهاي لمسي است. اين اثر نيز يكي از برترين آثار ديجيتال است كه علاوه بر ويژگي‌هاي اثر قبلي قابليت لمس و ايجاد تغيير در تصويرسازي هاي كتاب را خواهد داشت.
كتاب «بدنت را بشناس» عنوان يكي ديگر از آثار ديجتيالي است كه مورد توجه كارشناسان كتاب كودك در حوزه آثار الكترونيك قرار گرفته است.
در اين اثر كه براي گروه سني 2 تا 4 سال توليد شده است كودك با اندام و عضوهاي مختلف بدن آشنا مي‌شود و تصوير آنه را ديده و عملكرد آنها ياد مي‌گيرد. اين اثر نيز قابليت خوانده شدن با دستگاه آي پد آيفون را داراست.
«آرتور سبز شده» نيز يكي ديگر از آثار معرفي شده در اين فهرست است كه براي گروه سني 4 تا 8 سال به رشته تحرير در آمده است اين اثر نيز با آي‌پدهاي لميس قابل مطالعه است. نويسنده در اين اثر نكات جالب توجهي درباره حفاظت از محيط زيست به كودكان مي‌آموزد. اين كتاب نيز مصور بوده و تصويرسازي هاي آن قابليت ايجاد تغيير توسط كودك را دارد.
علاوه بر اين آثار كتاب «دنياي عجب و شگفت انگيز مورچه‌ها» براي گروه سني 4 تا 12 سال از ديگر كتاب‌هاي گروه سني كودك و نوجوان است كه مصور بوده و امكان تماشا و بازي كودك با مورچه‌ها و بررسي لانه آنها را به كودك ارائه مي‌كند.

چهار راه برای رسیدن به آرامش:
1.نگاه کردن به عقب و تشکر از خدا  2.نگاه کردن به جلو و اعتماد به خدا  3.نگاه کردن به اطراف و خدمت به خدا  4.نگاه کردن به درون و پیدا کردن خدا

پل ارتباطی : samsamdragon@gmail.com

تالارهای تحت مدیریت :

 

samsam

samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50671
محل سکونت : یزد
noorbaranam تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها