عضویت العربیة English
امام هادی علیه السلام فرمودند: شیعیان فقط چهار عید دارند: فطر ، قربان ، غدیر و جمعه. بحار الأنوار، ج 98، ص 351
شرايط تقسيط بدهي مشترکان همراه‌اول اعلام شد

شرايط تقسيط بدهي مشترکان همراه‌اول اعلام شد
دوشنبه 2 بهمن 1391  12:46 ب.ظ

همه مشترکان همرا‌ه‌اول که خط تلفن‌همراه آنها در وضعيت نرمال يا قطع است و مبلغ بدهي آنها حداقل يک صد هزار ريال است، مي توانند از طريق پرتال همراه اول و مراکز تلفن ثابت اقدام به تقسيط بدهي خود کنند.


 

براي تقسيط بدهي تلفن‌هاي تخليه سلب امتيازي صرفاً بايستي مالک تلفن همراه با کارت شناسايي معتبر به يکي از مراکز تلفن ثابت مراجعه کند.
در مدت تقسيط محدويت هايي براي خطوط تقسيط شده برقرار مي‌شود که از اين ميان مي توان به قطع سرويس‌هاي GPRS ، MMS و رومينگ بين الملل اشاره کرد.
بر اساس اين گزارش درصورت عدم پرداخت قسط براي اولين بار خط 3 روز پس از سررسيد قسط تلفن قطع عدم پرداخت قسط خواهد شد. در اين وضعيت اگر قسط مربوطه پرداخت شود خط بدون مراجعه حضوري پس از 24 ساعت مجدداً وصل خواهد شد .

چنانچه مشترکي تا سر رسيد قسط بعدي نيز به پرداخت اقساط و وصل خط خود اقدام نکند،3 روز پس از سررسيد قسط مورد نظر، خط مشترک " قطع تسويه حساب اقساط" مي‌شود . در اين شرايط مشترک از وضعيت تقسيط خارج و مانده بدهي اقساط مجدداً به صورتحساب مشترک برمي‌گردد.
همچنين کليه محدوديت‌هاي اعمال شده بابت تقسيط حذف و به وضعيت نرمال تغيير مي‌يابد. در اين حالت مشترک مي‌بايستي براي وصل خط خود به مراکز تلفن ثابت (مراکز استانها)با پرداخت مبلغ بدهي به روز ، مراجعه کند.
همچنين مشترکي که در وضعيت تسويه حساب اقساط است مي توانند با مراجعه به مراکز تلفن ثابت (مراکز استانها) نسبت به اخذ قبض مياندوره به روز و پرداخت آن جهت وصل تلفن خود نسبت به تقسيط مجدد خط اقدام کند.

امکان پرداخت قبض مياندوره به روز از طريق پرتال همراه اول نيز ميسر است ليکن براي وصل خط مشمول قطع " تسويه حساب اقساط" و يا تقسيط مجدد، مشترک بايستي به يکي از مراکز تلفن ثابت (مراکز استانها) مراجعه کند.
سررسيد اقساط بصورت ماهانه توسط سيستم تعيين مي شود و براي پرداخت مشترک مي تواند پس از اخذ شناسه قبض و پرداخت از پرتال همراه اول، از کليه روش‌هاي پرداخت حضوري و غير حضوري ( تلفن بانک ATM – و ... ) اقدام کند.
کليه مواردي که در مراکز تلفن ثاتب تقسيط شده قابليت پرداخت در پرتال همراه اول را داشته و کليه موارد تقسيط شده در پرتال همراه اول نيز قابليت چاپ قبض در مراکز تلفن ثابت (مراکز استانها) و پرداخت به کليه شيوه هاي اعلام شده در بند 7 را دارد .

مشترک مي تواند از طريق انتخاب گزينه پيگيري تقسيط، ليست اقساط، وضعيت وصولي آنها و اقساط باقيمانده را رويت کند .
هر شماره تلفن فقط يک بار در سال مي تواند از طريق پرتال تقسيط شود و مشترک جهت تقسيط مجدد در طول يک سال، بايستي در تهران به مراکز تلفن ثابت (و در استانها به ادارات مشترکين) مراجعه کند .

 

 

 

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

khodaeem1

khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89256
محل سکونت : خراسان رضوی
دسترسی سریع به انجمن ها