بازدید : 502 بار

چهارشنبه، 5 ارديبهشت 1397

انیمیشن سینمایی سفر به سرزمین دور - قسمت دوم

انیمیشن سینمایی سفر به سرزمین دور - قسمت دوم


• زمان : 55:33
انیمیشن سینمایی سفر به سرزمین دور
نبردی ما بین نیروهای شر و خیر

روایتی از تقابل خیر و شر که بواسطه آن نیروهای اهریمنی سرزمینی از سرزمینهای پهناور خاکی را تحت سیطره خود درمی آورند در این میان گروهی از مردمان آن سرزمین راهی سرزمین دور (سرزمین نور و روشنی) می شوند تا منشأ نیروهای شیطانی را نابود سازند، اما آنان با تجربه رنج ها و دشواری های گوناگون خودشان نیز دچار تحولات روحی می شوند و ضمن نابودی اهریمن در والاترین مقام انسانی (مقام سیمرغ) جای می گیرند.
پادشاهی ظالم و نابخرد ، به دلیل کارهای بد و ظلم و ستم فراوان ، پلیدی و سیاهی را به سرزمین خود آورده است . او مردم بی گناه را به زندان انداخته است و به فکر عیش و نوش خود و جمع آوری مال و ثروت است. مرد دانایی که به دنبال حقیقت می گردد و تکه ای از نشانی را دارد که پادشاه پلیدی برای حکومت به جهان به دنبال آن می گردد ، در زندان پادشاه ستمگر ، محبوس است . این پادشاه ، وزیری بد جنس و بد طینت دارد که در واقع از عوامل سیاهی و پلیدی ست . به فرمان
پادشاه ، مر دانا آزاد می شود و به اتفاق هفت مرد دیگر که آنها هم به دنبال حقیقت خلقت می گردند ، سفری پر مخاطره را آغاز می کنند و پس از رویارویی با پلیدی و سیاهی و مبارزه با او ، مرد دانا تکه های نشان را به هم مچسباند و نوری از آن می تابد و پلیدی از بین می رود و آنها به مقام والایی می رسند.
سرزمین طاووس شاه از جانب سپاهیان کابوس سیاه مورد تهدید واقع شده و در این میان عده ای از درباریان تحت راهبردی “هدهد” سرزمین خود را ترک می کنند و به سمت سرزمین دور می روند. آنان حوادث و ماجراهای گوناگونی را پشت سر می گذارند، تا این که همگی یک شکل و یک رنگ با کابوس سیاه رو در رو، و باعث نابودی اش می شوند. آن ها سرانجام در عین کثرت به وحدت می رسند و...

جهت پخش صوت یا فیلم در سایت یا وبلاگ خود کد زیر را copy و در محل مورد نظر خود paste کنید:

مطالب مرتبط :


ارسال نظر شما

• با عنایت به اینکه نظرات و پیشنهادات شما کاربران گرامی در بهبود پایگاه تاثیر کاملا موثری ایفا می کند لذا خواهشمند است ما را از نظرات ارزنده ی خود محروم نفرمایید.
• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.
• نظرات کوتاه مثل "خوب بود" و "عالی بود" و... و نظرات تکراری تائید نمی شوند و امتیازی هم به آنها تعلق نخواهد گرفت.
• متن نظر شما میبایست حداکثر 1024 کاراکتر باشد.
توجه داشته باشید که به سوالاتی که در قسمت نظرات پرسیده میشود، جواب داده نخواهد شد، لطفا پیشنهادات و انتقادات را از طریق ارتباط با ما و سوالات خود را از طریق ارسال سوال و مشاوره ارسال نمایید.