عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

بازدید : 637 بار

ایجاد: شنبه، 31 تير 1391

ویرایش: شنبه، 31 تير 1391

کتاب زبان آگاهی پیامبر و امامان

کتاب زبان آگاهی پیامبر و امامان
کتاب زبان آگاهی پیامبر و امامان
حجم نرم افزار 0/13 مگابایت
دفعات دانلود 357
دانلود فایل دانلود فایل
کتاب زبان آگاهی پیامبر و امامان
توضیحات :
هر زباني ميراث دار احساس ها، دانش ها، بينش ها، روش ها و پيشينه صاحبان آن زبان است. زبان آگاهي و توان دريافت مفاهيم زبان هاي ديگر و برگردان آن، تنها راه انتقال و تبادل انديشه ها، فرهنگ ها،تمدن ها و ضروري ترين راه براي تفاهم بين انسان ها است. بنابراين، بنيادي ترين راه دريافت اين فرهنگ ها زبان آگاهي است. ملتي که کم تر زبان ها را بشناسد، از فرهنگ و تمدن بشري بيشتر دور مي ماند و در ارائه پيام ها و مفاهيم خويش به ديگران، ناتوان تر است. بي ترديد در قلمرو دين اسلام، که رسالت جهاني و جاوداني دارد و همه ملل، مخاطب آنند، اين زبان آگاهي يک ضرورت تبليغي و ديني و ارتباطي پيدا مي کند. در اين نوشته با ارائه پژوهش هاي گونا گون، نشان داده مي شود که پيامبر اکرم)ص( و امامان)ع( توان فهميدن لغات گوناگون و سخن گفتن و نوشتن به همه زبان ها و گويش ها را داشتند، چه زبان هايي که تا کنون شناخته شده و چه زبان هايي که ناشناخته مانده است. اين ادعا با ادله بسيار استوار و انکار ناپذير، اثبات گرديده است. واقعيت هاي بي شمار تاريخي نشان مي دهد که آنان، به زبان هاي مختلفی سخن گفته اند،نامه نگاشته اند.

ارسال نظر شما

• با عنایت به اینکه نظرات و پیشنهادات شما کاربران گرامی در بهبود پایگاه تاثیر کاملا موثری ایفا می کند لذا خواهشمند است ما را از نظرات ارزنده ی خود محروم نفرمایید.
• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.
• نظرات کوتاه مثل "خوب بود" و "عالی بود" و... و نظرات تکراری تائید نمی شوند و امتیازی هم به آنها تعلق نخواهد گرفت.
• متن نظر شما میبایست حداکثر 1024 کاراکتر باشد.
توجه داشته باشید که به سوالاتی که در قسمت نظرات پرسیده میشود، جواب داده نخواهد شد، لطفا پیشنهادات و انتقادات را از طریق ارتباط با ما و سوالات خود را از طریق ارسال سوال و مشاوره ارسال نمایید.