;
عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‌علیه‌وآله: بخشنده ترین شما پس از من کسی است که دانشی بیاموزد آنگاه دانش خود را بپراکند. میزان الحکمه

بازدید : 2536 بار

ایجاد: شنبه، 31 تير 1391

ویرایش: شنبه، 31 تير 1391

کتاب روانشناسی شخصیت

کتاب روانشناسی شخصیت
کتاب روانشناسی شخصیت
حجم نرم افزار 0/36 مگابایت
دفعات دانلود 2752
دانلود فایل دانلود فایل
کتاب روانشناسی شخصیت
توضیحات :
در این کتاب روانشناسی شخصیت بدون طول و تفسير بیان و مطالب به طور خلاصه در تعداد صفحات کمتري ارائه شده است. اين کتاب فهرست جامعي از مطالب گوناگون و پراکنده را دربردارد، و نه فقط براي دانشجوياني که در اين زمينه به مطالب فشرده و جامع نياز دارند، مفيد باشد، بلکه براي کليه کساني که به اين قبيل کتابها روي مي آورند و آنها را مورد مطالعه قرار مي دهند نيز قابل توجه و مفيد می باشد. در این کتاب تمام جزئيات مقاله ها، نمودارها، چارتها، شکلها، مطالعات موردي، بيوگرافيها و تصاوير در حد بسيار مفيد به عنوان ضمايم قرار داده و از ذکر موارد بيهوده، صرفنظر شده است. در پايان هر فصل فهرستي از کتابهاي مورد مطالعه آورده شده است. اين کتابها که در پايان هر فصل معرفي شده، براي مطالعات اضافي و کسب اطلاعات بيشتر، تحت عنوان خواندنيهاي پيشنهادي اراده شده است. بخشي که به عنوان منابع و مآخذ آورده شده جزئيات، بيوگرافي کتابها و مقالاتي است که در هر فصل به وسيله نام و سال انتشارشان مشخص شده است. واژه نامه اي هم در پايان کتاب آورده شده است.

نظرات کاربران
ارسال نظر شما

• با عنایت به اینکه نظرات و پیشنهادات شما کاربران گرامی در بهبود پایگاه تاثیر کاملا موثری ایفا می کند لذا خواهشمند است ما را از نظرات ارزنده ی خود محروم نفرمایید.
• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.
• نظرات کوتاه مثل "خوب بود" و "عالی بود" و... و نظرات تکراری تائید نمی شوند و امتیازی هم به آنها تعلق نخواهد گرفت.
• متن نظر شما میبایست حداکثر 1024 کاراکتر باشد.