عضویت العربیة English
امام صادق علیه‌السلام: نوروز، روزی است که قائم ما اهل بیت در آن ظهور می‌کند. بحارالأنوار، ج52، ص276

بازدید : 13238 بار

دوشنبه، 25 دی 1391

نامزدهای اسکار 2013

نامزدهای اسکار 2013
نامزدهای اسکار 2013

نامزدهای اسکار 2013

(تولید 2013)
نامزدهای اسکار 2013 نقد و بررسی تمامی فیلم های نامزد اسکار سرانجام نامزدهای نهایی اسکار 2013 معرفی شدند. به گزارش نقد فارسی، در این دوره، نه فیلم به عنوان نامزدهای نهایی بخش بهترین فیلم انتخاب شدند. ناکام اصلی رقابت های اسکار امسال را پیشاپیش باید فیلم شوالیه تاریکی بر میخیزد و همچنین فیلم هابیت، دو فیلم پر سر و صدای سال 2012 نامید. غیبت فیلم The Master (مرشد) هم در بخش بهترین فیلم ها عجیب به نظر میرسد. لینکلن نیز با نامزدی در ۷ رشته بیشترین تعداد نامزدی را در میان سایر فیلم ها در اختیار دارد. به جز لینکلن، فیلم های هیولاهای باغ وحش جنوب، سی دقیقه بامداد، زندگی پی، جنگوی رها از بند، آرگو و دفترچه ای با خطوط نقره ای از سایر مدعیان سایر رشته های اسکار هستند. فیلم مرشد هم با نامزدی در رشته های مربوط به بهترین بازیگران، ناکامی ابتدایی خود را تا حدودی جبران کرد. توجه شما را به لیست کامل نامزد های اسکار جلب می نماییم. بهترین فیلم Beasts of the Southern Wild (هیولاهای باغ وحش جنوب) Silver Linings Playbook (دفترچه ای با خطوط نقره ای) Zero Dark Thirty (سی دقیقه بامداد) Lincoln (لینکلن) Les Miserables (بینوایان) Life of Pi (زندگی پی) Amour (عشق) Django Unchained (جانگوی رها از بند) Argo (آرگو) بهترین بازیگر مرد Bradley Cooper برای Silver Linings Playbook (دفترچه ای با خطوط نقره ای) Joaquin Phoenix برای The Master (مرشد)‌ Daniel Day-Lewis برای Lincoln (لینکلن) Denzel Washington برای Flight (پرواز) Hugh Jackman برای Les Miserables (بینوایان) بهترین بازیگر زن Jessica Chastain Zero Dark thirty برای Zero Dark Thirty (سی دقیقه بامداد) Quvenzhane Wallis برای Beasts of the Southern Wild (هیولاهای باغ وحش جنوب) Jennifer Lawrence برای Silver Linings Playbook (دفترچه ای با خطوط نقره ای) Naomi Watts برای The Impossible (غیر ممکن) Emmanuelle Riva برای Amour (عشق) بهترین بازیگر مرد نقش مکمل Alan Arkin برای Argo (آرگو) Robert De Niro برای Silver Linings Playbook (دفترچه ای با خطوط نقره ای) Philip Seymour Hoffman برای The Master (مرشد)‌ Tommy Lee Jones برای Lincoln (لینکلن) Christoph Waltz for Django Unchained برای Django Unchained (جانگوی رها از بند) بهترین بازیگر زن نقش مکمل Amy Adams برای The Master (مرشد)‌ Sally Field برای Lincoln (لینکلن) Anne Hathaway برای Les Miserables (بینوایان) Helen Hunt برای The Sessions (جلسات) Jacki Weaver برای Silver Linings Playbook (دفترچه ای با خطوط نقره ای) بهترین کارگردان Michael Haneke برای Amour (عشق) Benh Zeitlin برای Beasts of the Southern Wild (هیولاهای باغ وحش جنوب) Ang Lee برای Life of Pi (زندگی پی) Steven Spielberg برای Lincoln (لینکلن) David O. Russell برای Silver Linings Playbook (دفترچه ای با خطوط نقره ای) بهترین فیلمنامه اونجینال Jogh Gatins برای Flight (پرواز) Mark Boal برای Zero Dark Thirty (سی دقیقه بامداد) Quentin Tarantino برای Django Unchained (جانگوی رها از بند) Michael Haneke برای Amour (عشق) Wes Anderson, Roman Coppola برای Moonrise Kingdom (قلمرو طلوع ماه) بهترین فیلمنامه اقتباسی Argo (آرگو) Beasts of the Southern Wild (هیولاهای باغ وحش جنوب) Life of Pi (زندگی پی) Lincoln (لینکلن) Silver Linings Playbook (دفترچه ای با خطوط نقره ای) بهترین جلوه های ویژه The Hobbit: An Unexpected Journey (هابیت: سفری غیر منتظره) Life of Pi (زندگی پی) Marvel's The Avengers (انتقام جویان) Prometheus (پرومتئوس) Snow White and the Huntsman (سفید برفی و شکارچی) بهترین صدا برداری Argo (آرگو) Django Unchained (جانگوی رها از بند) Life of Pi (زندگی پی) Skyfall (اسکای فال) Zero Dark Thirty (سی دقیقه بامداد) بهترین صدا گذاری Argo (آرگو) Les Miserables (بینوایان) Life of Pi (زندگی پی) Lincoln (لینکلن) Skyfall (اسکای فال) بهترین طراحی صحنه Anna Karenina (آنا کارنینا) The Hobbit: An Unexpected Journey (هابیت: سفری غیر منتظره) Les Miserables (بینوایان) Life of Pi (زندگی پی) Lincoln (لینکلن) بهترین فیلم خارجی Amour (عشق) Kon-Tiki / نقد فیلم بزودی No / نقد فیلم بزودی A Royal Affair / نقد فیلم بزودی War Witch / نقد فیلم بزودی بهترین گریم Hitchcock (هیچکاک) The Hobbit: An Unexpected Journey (هابیت: سفری غیر منتظره) Les Miserables (بینوایان) بهترین موزیک متن Anna Karenina (آنا کارنینا) Argo (آرگو) Life of Pi (زندگی پی) Lincoln (لینکلن) Skyfall (اسکای فال) بهترین ترانه "Before my Time" from Chasing Ice "Everybody Needs a Best Friend" برای Ted "Pi's Lullaby" برای Life of Pi (زندگی پی) "Skyfall" برای Skyfall (اسکای فال) "Suddenly" برای Les Miserables (بینوایان) بهترین تدوین Argo (آرگو) Life of Pi (زندگی پی) Lincoln (لینکلن) Silver Linings Playbook (دفترچه ای با خطوط نقره ای) Zero Dark Thirty (سی دقیقه بامداد) بهترین فیلم مستند 5 Broken Cameras The Gatekeepers How to Survive a Plague The Invisible War Searching for Sugar Man بهترین طراحی لباس Anna Karenina (آنا کارنینا) Les Miserables (بینوایان) Lincoln (لینکلن) Mirror Mirror (ای آینه، ای آینه) Snow White and the Huntsman (سفید برفی و شکارچی) بهترین فیلمبرداری Anna Karenina (آنا کارنینا) Django Unchained (جانگوی رها از بند) Life of Pi (زندگی پی) Lincoln (لینکلن) Skyfall (اسکای فال) بهترین انیمیشن Brave (شجاع) Frankenweenie (فرانکن وینی) ParaNorman (پارانورمن) The Pirates! Band of Misfits (دزدان دریایی: گروهی از ناجور ها) Wreck-It Ralph (راف کار خراب کن) بهترین انیمیشن کوتاه Adam and Dog Fresh Guacamole Head over Heels Maggie Simpson in "The Longest Daycare" بهترین فیلم کوتاه Asad Buzkashi Boys Curefew Death of a Shadow Henry بهترین فیلم کوتاه مستند Inocente Kings Point Mondays at Racine Open Heart Rademption منبع: نقد فارسی
نامزدهای اسکار 2013
نامزدهای اسکار 2013
نامزدهای اسکار 2013

کلمات کلیدی :

نامزدهای اسکار 2013

نظرات کاربران
ادامه نظرات
ارسال نظر شما

• با عنایت به اینکه نظرات و پیشنهادات شما کاربران گرامی در بهبود پایگاه تاثیر کاملا موثری ایفا می کند لذا خواهشمند است ما را از نظرات ارزنده ی خود محروم نفرمایید.
• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.
• نظرات کوتاه مثل "خوب بود" و "عالی بود" و... و نظرات تکراری تائید نمی شوند و امتیازی هم به آنها تعلق نخواهد گرفت.
• متن نظر شما میبایست حداکثر 1024 کاراکتر باشد.