مسابقه بزرگ راسخون ویژه "دهه وقف" با عنوان "وقف، جوشش پایدار احسان"

پرتال فرهنگی اطلاع رسانی راسخون در دهه وقف، مسابقه بزرگ "وقف، جوشش پایدار احسان" را با هدف "آشنایی بیشتر مردم با سنت زیبای وقف" برگزار می نماید:

 

به گزارش راسخون، مسئول روابط عمومی موسسه فرهنگی هنری راسخون ضمن عرض تسلیت ایام عزاداری پیامبر اکرم صلوات الله علیه، حضرت امام حسن مجتبی و امام رضا علیهماالسلام و گرامیداشت این دهه، اذعان داشت مسابقه بزرگ راسخون، ویژه دهه وقف با عنوان "وقف، جوشش پایدار احسان" در جهت ترویج فرهنگ وقف و با هدف متعالی "آشنایی بیشتر مردم با سنت زیبای وقف" از امروز آغاز می گردد.

 

سید رسول قریشی با اشاره به نامگذاری روزهای این دهه افزود: روز اول به عنوان وقف و رسانه، روز دوم وقف و ترویج فرهنگ اهل‌بیت علیهم السلام، روز سوم وقف و ترویج فرهنگ قرآنی، روز چهارم وقف و بقاع متبرکه و زیارت، روز پنجم وقف و حوزه‌های علمیه، روز ششم وقف و محرومیت‌زدایی، روز هفتم وقف و سلامت، روز هشتم وقف و خانواده، روز نهم وقف و اقتصاد مقاومتی و روز آخر هم وقف و علم و فناوری نام‌گذاری شده‌اند.

 

وی در ادامه اذعان داشت در راستای نامگذاری ها این مسابقه به گونه ای طراحی شده است که مشارکت کنندگان عزیز می توانند با مطالعه یک عنوان مقاله مشخص و مرتبط با موضوع نام گذاری شده روزهای دهه، به سوالات آن روز پاسخ دهند و در پایان دهه به قید قرعه از جوایز نفیس آن که به 10 نفر تعلق می گیرد بهره مند گردند.

 

قریشی در پایان ضمن دعوت از همه علاقمندان به موضوع وقف و کاربران فضای مجازی اشاره کرد جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به نشانی http://rasekhoon.net/forum/thread/1222536/page1 مراجعه نمایید.

 

هم چنین جهت دریافت آخرین اخبار درباره مسابقه بزرگ وقف، جوشش پایدار احسان می توانید به کانال telegram.me/rasekhoonravabet مراجعه فرمایید.

 

* برای  شرکت در مسابقه روی تصویر کلیک کنید * 

 

مسابقه بزرگ راسخون ویژه "دهه وقف"