دسترسی آسان به عابر بانک ها با گوگل مپ

امروزه بسیاری از خدمات اینترنتی که نیاز روزمره ما را برطرف می‌کنند با استفاده از گوشی تلفن همراه انجام می‌شوند و حتی برای یافتن نزدیکترین عابربانک نیز زمان زیادی لازم نیست.

 

به گزارش راسخون به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، با رشد تکنولوژی و فناوری اطلاعات، انگار برای هر مشکلی راه‌حلی ارائه شده است. امروزه درخواست تاکسی، سفارش غذا و خریدهای اینترنتی مبتنی بر نقشه در موبایل انجام می‌گیرد. 

 

با نرم‌افزار گوگل مپ اطلاعات بسیاری را درباره شهرها و مسیرها تنها با صرف کمی وقت و لمس چند گزینه، می‌توانید به‌دست آورید. 
 
تنظیم‌ کردن مسیرها برای رفتن به‌خانه و محل کار، اطلاعات مربوط به آب‌وهوا و ترافیک، مکان‌های موردعلاقه شما رستوران‌ها و … که برای بسیاری از اهمیت برخورددار هستند به راحتی یافت می شوند.
 
گوگل‌مپ حتی با دستور صوتی به‌خصوص در "حالت ناوبری” یا "navigation mode” به‌کاربران خدمت می دهد. در حالت ناوبری، یک آیکون "میکروفون” در بالای سمت راست وجود دارد که می‌توانید برروی آن ضربه بزنید و صحبت کنید.
شما می‌توانید در شهری که آن را نمی‌شناسید، به‌دنبال رستوران‌های خوب، جاذبه‌های گردشگری و … آن‌جا بگردید. حالا هروقت نیاز به عابربانک داشتید کافی‌ست واژه «ATM» را در نقشه گوگل جست‌وجو کنید تا نزدیک‌ترین عابربانک‌ها را به شما معرفی کند.
 
/117/