سامره: برای تخریب من استقلال را زدند، حساسیت از پایه ها به بالا منتقل می شود

سرمربی نوجوانان استقلال می گوید در زمانی که تیمش نتیجه نمی گرفت عده ای به بهانه زدن او استقلال را می زدند...

علی سامره با تاکید بر این موضوع که دربی تیمهای پایه نیز حساسیت های زیادی دارد، درباره شرایط بازی روز گذشته تیمش گفت: در مجموع بازی بسیار خوبی داشتیم. قبل از دربی تصور میکردم این بازی در رده پایه مانند دیگر بازیها باشد اما هر چه به بازی نزدیک شدیم متوجه شدم اشتباه می کنم و این بازی حساسیت خاصی دارد. حساسیت در دربی بزرگسالان از همین دیدارهای پایه شکل می گیرد و حساسیت نیز با بازیکنان رشد پیدا می کند. روز گذشته بازی خوبی را شاهد بودیم و بچه های ما بسیار خوب کار کردند و از موقعیت های خود به خوبی استفاده کردند. کادر فنی تلاش زیادی کرد تا از این بازی حساسیت زدایی کند اما جو موجود در خانواده ها، هواداران و دوستان بازیکنان باعث شده بود تا حساسیت ها با بازیکنان وارد زمین شود. شکر خدا توانستیم 3 امتیاز بازی را کسب کنیم و روند رو به رشد تیم را ادامه دهیم.

سرمربی تیم نوجوانان استقلال در باره شرایط تیمش در فصل جاری لیگ نوجوانان بیان کرد: افرادی که فوتبالی هستند شرایط تیم ما را متوجه می شوند. در هفته های ابتدایی شرایط طبیعی و البته بحرانی داشتیم. طبیعی از این نظر که تنها 2هفته قبل از شروع مسابقات تیم را تحویل گرفتیم و بحرانی از این طرف که هیچ بازیکنی در اختیار نداشتیم و باید فراخوان میدادیم و از بازیکنان مختلف تست می گرفتیم. تیم ما تا هفته دوم در حال تست گیری بود و مطمئنا تیمی با این شرایط در نتیجه گیری نمی تواند موفق عمل کند.

وی ادامه داد: متاسفانه در این شرایط بد قرعه های سختی در 5 هفته اول برای ما پیش آمد و مجبور بودیم با تیمهای با سابقه و مدعی بازی کنیم. با این شرایط متاسفانه بعد از چند نتیجه بد دوستانی که اصلا فوتبالی نیستند و شرایط را درک نمی کنند شروع به نقد غیرمنصفانه تیم ما کردند و به خاطر علی سامره و تخریب من تیم استقلال را بی رحمانه نقد کردند. بعد از 15 سال بازی در داخل و خاج از کشور علاقه داشتم تا تجربیات خودم را در رده پایه در اختیار بازیکنان مستعد قرار دهم و اما افراد کوته فکر با نقدهای نا به جا شروع به تخریب تیم ما کردند.

سامره با اعلام رضایت از شرایط فعلی تیمش عنوان کرد: البته متاسفانه کماکان نفرات کافی در اختیار نداریم اما بازیکنان ما روز به روز بهتر می شوند و تیم در حال پیشرفت است. در نیم فصل تیم را تقویت می کنیم و انشاالله با شروع نیم فصل دوم نتایج بد هفته های ابتدایی را جبران خواهیم کرد تا بتوانیم به صدر جدول برسیم.

او با مطلوب خواندن شرایط سخت افزاری باشگاه استقلال اظهار کرد: خدا را شکر یکی از خوبی های امسال تیم های پایه استقلال حضور آقای صادق پور و نظارت مستقیم ایشان است. آقای افشارزاده با تمام مشغله کاری که دارند نیز مرتبا وضعیت ما را پیگیری می کنند و این موضوع قوت قلبی برای مجموعه تیم های پایه است. کار بسیار سختی داریم اما با برنامه پیش می رویم و مطمئنا با نظم موجود در مجموعه استقلال می توانیم به کسب موفقیت در تیم های پایه نه از بعد نتیجه گیری بلکه از دید تقویت تیم اصلی و کم کردن هزینه ها برسیم. سالهای گذشته نیز بازیکنان خوبی در این مجموعه تربیت شدند اما چون مدیران وقت پایه افراد دل سوزی نبودند به آسانی به بازیکنان رضایت نامه دادند و این بازیکنان را امسال در اختیار نداریم. به طور مثال امسال 4-5بازیکن نوجوانان استقلال با دریافت رضایت نامه راهی تیمهای دیگر شدند.

سامره در پایان افزود: من بیشتر از یک یا دو سال در خدمت این تیم نیستم. قصد من مربی گری در تیمهای بزرگتر است و برای انتقال تجربیات و بازتر شدن ذهنم به اینجا آمدم. البته خدا را شکر می کنم که تیم نیز نتیجه میگیرد و از این بابت خوشحالم. امیدوارم بتوانم سریعتر به اهداف خودم برسم و در رده های بالاتر و سطح اول فوتبال کشور مربی گری کنم.
منبع خبر: سایت رسمی باشگاه استقلال
تاريخ : شنبه 12 مهر 1393  | 04:39 ب.ظ | نویسنده : سجاد صالح | نظرات 1