فکری: امثال من، قلعه‌نویی و مظلومی قرار نیست ۵۰ سال در استقلال بمانیم

مربی تیم فوتبال استقلال گفت: پیشکسوتان و آنهایی که این تیم را دوست دارند وقتی در استقلال نیستند باید از این تیم حمایت کنند نه اینکه دنبال ایجاد حاشیه باشند...

محمود فکری در مورد پیروزی مقابل ملوان و بازگشت آرامش به اردوی آبی‌ها اظهار داشت: بعد از 3 باخت پیاپی به این برد نیاز داشتیم. اگر می‌باختیم یا مساوی می‌کردیم شاید تغییرات آنچنانی در جدول رخ نمی‌داد ولی به هر حال به این برد نیاز داشتیم تا یکسری حواشی کاذب از بین برود. حالا با آرامش بیشتری بازی‌ها را دنبال می‌کنیم.

او در پاسخ به این سؤال که آیا استقلال امسال قهرمان لیگ خواهد شد، خاطرنشان کرد: از ابتدای لیگ چند تیم برای قهرمانی تلاش می‌کنند و همه مدعیان پتانسیل بالایی دارند. استقلال هم یکی از شانس‌های مسلم قهرمانی است. اگر تیم ما نظم داشته باشد و از حاشیه‌ها دور باشیم می‌توانیم مدعی جدی قهرمانی شویم.

فکری درمورد دلخوری‌اش از فرهاد مجیدی و مصاحبه‌ای که درمورد او انجام داد، گفت: من بحثی درمورد مجیدی یا یک شخص خاص ندارم. من معتقدم دوستانی که قبلا در استقلال بودند و سابقه حضور در این تیم را دارند، وقتی در استقلال نیستند باید موفقیت این تیم را بخواهند نه اینکه حاشیه درست کنند. اول از همه هم درمورد خودمان که در استقلال هستیم حرف می‌زنم و وقتی در این تیم حضور نداریم نباید کاری کنیم که استقلال دچار حاشیه شود.

مربی استقلال ادامه داد: معمولا هواداران فوتبال در ایران احساساتی هستند و ما نباید کاری کنیم که آنها ناراحت شوند و جو استقلال ملتهب شود. امثال قلعه‌نویی، مرفاوی، فکری و مظلومی قرار نیست 50 سال در استقلال بمانند. مهم این است که استقلالی‌ها موفقیت تیمشان را بخواهند.
منبع خبر: تسنیم
تاريخ : یک شنبه 13 مهر 1393  | 06:01 ب.ظ | نویسنده : سجاد صالح | نظرات 0