افشارزاده:همین تعداد ملی پوش برای استقلال کافیست،  هیجان فوتبال را دوست دارم

مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: هیجان فوتبال را خیلی دوست دارم چون از صبح تا زمانی که کار می کنیم دائما در استرس کار هستیم...

بهرام افشارزاده در خصوص عملکرد ایران در بازی های آسیایی اظهار داشت: خیلی خوب عمل کردیم و بچه ها کار مهمی را انجام دادند. از همین امروز باید برای المپیک برنامه ریزی کنیم تا نتایج خوبی هم کسب کنیم.
وی افزود: بچه ها در رشته والیبال عالی کار کردند. دلم برای تیم بسکتبال خیلی سوخت. بهترین موقعیت برای قهرمانی را از دست دادیم. بچه ها در همه رشته ها زحمت کشیدند به آقای گودرزی، هاشمی، تک تک مربیان و جامعه ورزش این افتخارات را تبریک می گویم.
مدیرعامل استقلال در خصوص برد استقلال مقابل ملوان عنوان کرد: بچه ها زحمت کشیدند. این برد برایمان خیلی مهم بود. از روز دوشنبه کار خود را برای ادامه رقابت ها استارت می زنیم.
افشارزاده درباره اینکه بازیکنان بیشتری از استقلال باید به تیم ملی دعوت می شدند تصریح کرد: من فکر می کنم همین نفرات کافیست چون بقیه تیم ها هم انتظار دارند بازیکنانشان به تیم ملی دعوت شوند. به نظرم مربیان تیم ملی با عقاید خودشان بازیکن به تیم ملی دعوت می کنند و باید به نظر آنها احترام گذاشت. ما هیچ فردی را به هیچ مربی در هیچ رشته ای تحمیل نمی کنیم.
وی از اینکه از حضور در فوتبال راضی است یا خیر، خاطرنشان کرد: سیستم کاری در همه رشته ها فرق دارد. تلاش می کنم در این مدتی که در فوتبال هستم مثمرثمر باشم. مدیریت فوتبال فرق دارد. فوتبال حاشیه دارد. ما سعی کردیم در این مدت حاشیه ها را از استقلال دور کنیم. وزارت ورزش مستقیم همکاری می کند. فرق فوتبال با سایر رشته ها این است که ما در بعضی موقعیت ها به تنهایی کار می کنیم.
مدیرعامل استقلال در پایان در خصوص هیجان فوتبال گفت: هیجان فوتبال را خیلی دوست دارم چون از صبح تا زمانی که کار می کنیم دائما در استرس کار هستیم تا بازدهی خوبی داشته باشیم.
منبع خبر: کاپ
تاريخ : یک شنبه 13 مهر 1393  | 06:02 ب.ظ | نویسنده : سجاد صالح | نظرات 0