صاحب پناه:از بازیکنان استقلال سپاسگزارم که هیچ وقت دنبال پاداش نبودند

رئیس هیات مدیره استقلال گفت: اگر این روند موفقیت آمیز را ادامه دهیم پاداش های خوبی همچون قهرمانی لیگ برتر در آینده ای نزدیک به دست خواهد آمد...

کامران صاحب پناه درباره وضعیت آبی پوشان اظهار داشت: شرایط خیلی خوبی داریم. بازیکنان بعد از بردی که مقابل ملوان به دست آوردند در بهترین شرایط روحی قرار دارند و تلاش می کنیم همین روند را ادامه دهیم.

وی افزود: از امیر قلعه نویی تشکر می کنم که تاکنون بهترین عملکرد را داشته است. امیدوارم با بردهای پیاپی که به دست می آوریم دل هوادارانمان را شاد کنیم.

رئیس هیات مدیره استقلال در خصوص لغو جلسه هیات مدیره استقلال عنوان کرد: به دلیل تقارن با عید قربان این هفته جلسه هیات مدیره نداریم و هفته آینده اعضای هیات مدیره دور هم جمع خواهند شد.

صاحب پناه درباره اینکه برد مقابل ملوان پاداش دارد یا خیر، یادآور شد: بازیکنان استقلال درک بالایی دارند وقتی تیم سه هفته متوالی باخت مسئولین حمایت کردند و صحبتی از جریمه نشد. اگر این روند موفقیت آمیز را ادامه دهیم پاداش های خوبی همچون قهرمانی لیگ برتر در آینده ای نزدیک به دست خواهد آمد.

وی ادامه داد: از بازیکنان استقلال ممنون هستم که هیچ وقت به دنبال پاداش نبوده اند و همیشه رضایت هواداران برایشان مهمتر از همه چیز بود.

رئیس هیات مدیره استقلال در پایان در خصوص نفرات دعوت شده استقلال به تیم ملی گفت: به ملی پوشان استقلال تبریک می گویم. امیدوارم که موفق به میهن عزیزمان بازگردند. من یک جمله ای باید بگویم کل بازیکنان استقلال می توانستند در تیم ملی حضور داشته باشند، ولی ما در بحث تیم ملی خودخواه نیستیم.سایر بازیکنان استقلال هم در دوره های بعدی قطعا به تیم ملی کمک خواهند کرد.
منبع خبر: کاپ
تاريخ : یک شنبه 13 مهر 1393  | 06:04 ب.ظ | نویسنده : سجاد صالح | نظرات 1