تاريخ : جمعه 28 اسفند 1394  | 01:59 ب.ظ | نویسنده : امیررضا رحیمی

                                                                                                                 مُهـــِم:حتمــا بخونيـــــن/:

ωــــــلام.. 

פֿـيـــلي פֿـيـــلي פֿـوش اومــבيــن.


ممنوטּ ميشــم بـہ چنــב نكتـــہ توجـہ كنيـــב: 


عددی,اعداد,شماره,رقم,رقمیحق کپي آزاد است.

عددی,اعداد,شماره,رقم,رقمیبـہ בليل بـہ روز بوבטּ بـہ آرشيــو نيز مراجعــہ كنيـــב. 

عددی,اعداد,شماره,رقم,رقمیممنوטּ ميشـم בر نظـر ωـنجي ωـمت راست وبلاگ شركت كنيـב. 

عددی,اعداد,شماره,رقم,رقمیپذيرنـבـہ انتقاـבات،پيشنهــاـבات و ... 

عددی,اعداد,شماره,رقم,رقمیاگـہ كـωـي تمايل בاشت جز نويـωـنـבـہ هاي وبلاگ باشـہ בر ايـטּ پـُωــت بـہ ما اطلــاع بـבه. 

عددی,اعداد,شماره,رقم,رقمیבر ضمـטּ اينجــا هــر روز آپ ميشــه... 
 
با تشکر مدير وبلاگ
 
 
 

 


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : چهارشنبه 4 شهریور 1394  | 03:21 ب.ظ | نویسنده : امیررضا رحیمی

نتایج‌مان را به فدراسیون اصفهانی ربط می‌دهند

خوروش: علیه سپاهان جوسازی می‌کنند


سرپرست تیم فوتبال سپاهان می‌گوید که رقبا و رسانه‌ها علیه این تیم جوسازی می‌کنند و موفقیت‌های آنها را به فدراسیون اصفهانی ارتباط می‌دهند.


 

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از تسنیم رسول خوروش در خصوص پیروزی خارج از خانه سپاهان مقابل سایپا که موجب تثبیت صدرنشینی این تیم شد، اظهار داشت: پیروزی ما پاسخی به آنهایی بود که می‌گفتند سپاهان فقط در خانه پیروز می‌شود، اما ما قدرت‌مان را ثابت کردیم و در دیدار خارج از خانه هم به پیروزی رسیدیم.

وی با اشاره به برنامه نود و بحث کارشناسی دیدارهای سپاهان گفت: برنامه نود، کارشناسی بازی ما با فولاد را نگه داشت و ساعت 1:45 صبح پخش کرد که دیده نشود، اما در این بازی واقعاً اذیت شدیم. یک گل سالم ما آفساید اعلام شد و یک پنالتی هم برای ما نگرفتند، هرچند اعتقاد داریم اشتباهات داوری سهوی است. اکنون هم اعتراض ما به داور نیست، بلکه به جوی است که علیه ما به راه افتاده و می‌گویند داوری‌ها به نفع سپاهان است.

سرپرست تیم فوتبال سپاهان تأکید کرد: با وجود صحبت‌هایی که می‌شود، اما ما تیمی بودیم که بیشترین آسیب را از داوری دیدیم. بازهم این موضوع دلیل نمی‌شود به داوران اعتراض کنیم. اعتراض به ما جوسازی‌ها علیه سپاهان است که همه رقبا و رسانه‌ها چنین جوی را درست کرده‌اند که فدراسیون اصفهانی به نفع سپاهان عمل می‌کند و مطمئناً این جوسازی‌ها بی‌تأثیر نیست.

خوروش با اشاره به اینکه مجید جلالی هم برخلاف جوسازی‌های اخیر اعلام کرده تیمش اسیر کیفیت سپاهان شد، گفت: مقابل سایپا بازی خوبی انجام دادیم و داوری هم بسیار خوب بود. خوشحالیم که جلالی هم حقیقت را گفت، چون واقعاً ما کیفیت‌مان را به نمایش گذاشتیم.

وی با اشاره به اینکه مجید جلالی هم برخلاف جوسازی‌های اخیر اعلام کرده تیمش اسیر کیفیت سپاهان شد، گفت: مقابل سایپا بازی خوبی انجام دادیم و داوری هم بسیار خوب بود. خوشحالیم که جلالی هم حقیقت را گفت، چون واقعاً ما کیفیت‌مان را به نمایش گذاشتیم.

سرپرست تیم فوتبال سپاهان درباره آخرین وضعیت حاج‌صفی نیز اظهار داشت: احسان شب گذشته با تیم به اصفهان برگشت تا مقدمات سفرش به آلمان را فراهم آورده و امشب به این کشور برود. درخواست رسمی باشگاه آلمانی شب گذشته به باشگاه سپاهان رسید و حاج‌صفی امشب راهی آلمان خواهد شد.

 

 


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : چهارشنبه 4 شهریور 1394  | 03:20 ب.ظ | نویسنده : امیررضا رحیمی

درگذشت بیت الله عباسپور برایم غم‌انگیز است

هادی نوروزی: بازی سختی را بردیم


مهاجم تیم فو‌تبا‌ل پر‌سپولیس می‌گوید تیمش بازی سختی را در اهواز برده و تیمش به آنچه که استحقاقش را داشت رسید.


 

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از ایسنا هادی نوروزی، درباره پیروزی پر‌سپولیس مقابل فولاد خوستان، اظها‌ر کرد: ما همانند بازی‌های قبلی‌مان بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم اما این بار توانستیم از تمامی فر‌صت‌هایمان به خوبی استفاده کنیم و در نهایت به پیروزی برسیم. فکر می‌کنم بعد از مدت‌ها به آن چیزی که استحقاقش را داشتیم رسیده‌ایم و می‌توانیم به آینده امیدوار باشیم.

نوروزی در ادامه درباره گلزنی مهدی طارمی هم گفت: خوشحالم که مهدی طارمی در این دیدار دوباره گلزنی کرد. او مهاجم جوان و خوبی است که می‌تواند در آینده برای فو‌تبا‌ل تیم ‌ملی ایران هم مثمرثمر باشد.

وی ا‌ضافه‌ کرد‌: ما بازی سختی را در اهواز بردیم. کسب این پیروزی خیلی برای ما مهم بود. مطمئنا این پایان کار ما نخواهد بود. می‌توانیم در آینده به روند رو به رشدمان را ادامه بدهیم. من مطمئنم تیم‌مان با توجه به پتانسیلی که دارد می‌تواند در انتهای فصل به رتبه خوبی دست یابد. البته قهرمانی برایمان دور از دسترس نیست و هدفمان کسب قهرمانی است.

کاپیتان تیم پر‌سپولیس در ادامه با اشاره به درگذشت قهرمان پرورش اندام ایران، ا‌ضافه‌ کرد‌: می‌خواهم از این طریق درگذشت بیت الله عباسپور را به جامعه ورزش مخصوصا جامعه پرورش اندام ایران و همین طور خانواده‌ ایشان تسلیت بگویم. درگذشت این ورزشکار بزرگ واقعا برای من غم انگیز بود.

 


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : چهارشنبه 4 شهریور 1394  | 03:20 ب.ظ | نویسنده : امیررضا رحیمی

وکلای سپاهان نسبت به حل شدن مشکل برزیلی‌ها امیدوارند

باقریان: بخشی از ذهنیت‌ نویدکیا برطرف شده است


مدیرعامل سپاهان گفت: ذهنیت‌های محرم برطرف شده و این مشکل در حال حل شدن است.


 

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از فارس اصغر باقریان در مورد برتری سپاهان مقابل سایپا از هفته پنجم رقابت‌های لیگ برتر اظهار داشت: بازی عالی بود و سپاهان فوتبال خوبی را به نمایش گذاشت و نشان داد که درک و شعورش از فوتبال به حدی رسیده که می‌تواند در هر بازی خودش را با شرایط مسابقه تطابق دهد چرا که تیم‌های مختلف دارای شیوه‌های مختلف هستند و در این شرایط تیمی می‌تواند موفق باشد که در هر زمین و در هر مسابقه مطابق با آن خودش را وفق داده و خدا را شکر سپاهان تا به حال اینطور نشان داده است.

وی در مورد اینکه به نظر می‌رسد سپاهان با از دست دادن چند مهره کلیدی‌اش مثل حاج صفی و نویدکیا دچار خلل خواهد شد، گفت: بحث کلی‌تان درست است اما وقتی شما در یک مسیر حرکت می‌کنید قطعاً به موانعی بر خواهید خورد که این موانع می‌تواند هر چیزی باشد. مجموعه‌ای می‌تواند موفق باشد که بتواند از این موانع عبور کند.

باقریان تأکید کرد:‌ ما نمی‌توانیم ادعا کنیم که مسیر همیشه هموار است همانطور که در اول فصل همه فکر می‌کردند که بدون دو یار برزیلی سپاهان نتیجه نخواهد گرفت اما اینطور نخواهد شد و اینکه می‌گویم یک مجموعه باید طوری باشد که بتواند با شرایط خودش را وفق دهد منظورم همین است و مهم هم همین است.

وی در مورد پیشنهادی که برای حاج‌صفی به باشگاه سپاهان رسیده است، گفت: این درخواست به باشگاه سپاهان رسیده است و باید آن را در جلسه هیأت مدیره مطرح کنیم. در قرارداد با حاج‌صفی این توافق برای جدایی صورت گرفته و ما هم به آن پایبندیم اما سعی می‌کنیم در هر صورت ارتباطاتمان با بازیکنان دو طرفه باشد.

مدیرعامل سپاهان گفت: اگر احسان به آلمان برود و به این نتیجه برسد که در جایی که هست موفق خواهد بود و انتخاب تیم آلمانی می‌تواند به نفعش باشد ما هم پس از بررسی‌ها و رفع مشکلات، این موضوع را در هیأت مدیره مطرح خواهیم کرد و تصمیمی که گرفته می‌شود را اجرایی کنیم. در واقع ایده‌ای که وجود دارد این است که شرایط رشد و پیشرفت احسان را هم مد نظر قرار می‌دهیم.

وی با بیان اینکه پرونده انتقال مهدی شریفی بسته شد، در مورد اینکه ماجرای ITC دو بازیکن برزیلی به کجا رسید، گفت: در این مورد تا پایان هفته فرصت داده‌ایم البته امروز با وکلایمان در ارتباط بودیم و آنها از ما درخواست نامه جدید کرده‌اند که آن را آماده و ارسال کرده‌ایم. کارهای حقوقی گاهی زمان‌بر است هرچند که وکلای سپاهان در این مورد بسیار امیدوار هستند.

باقریان در پایان در مورد آخرین وضعیت نویدکیا گفت:‌ یکسری ذهنیت‌های محرم برطرف شده و این مشکل در حال حل شدن است.

 


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : چهارشنبه 4 شهریور 1394  | 03:19 ب.ظ | نویسنده : امیررضا رحیمی

خبر ترانسفر شریفی شایعه است

حاج‌صفی از هیات مدیره ترانسفر می‌شود


احسان حاج صفی و مهدی شریفی دو نفر از بازیکنان سپاهان هستند که خبر ترانسفر آنها به گوش می رسد ولی باقریان عنوان کرد که هنوز این انتقال قطعی نشده است.


 

به گزارش "ورزش سه"، احسان حاج صفی که با از بوندسلیگا پیشنهاد دارد. او بعد از دیدار مقابل سایپا با هم تیمی هایش خداحافظی کرد تا برای ادامه فوتبالش راهی آلمان شود. اصغر باقریان مدیر عامل سپاهان در این مورد گفت: احسان حاج صفی از آلمان پیشنهاد دارد و به همین دلیل هم ما بررسی های لازم را برای حضور او در آلمان انجام دادیم. در نهایت بعد از جلسه هیات مدیره حاج صفی می تواند از سپاهان جدا شود. این جلسه البته به نفع خود او است. امثال حاج صفی ها در یک پروسه طولانی به این جایگاه رسیده اند و در هیات مدیره بررسی خواهد شد که یک موقع ترانسفر این بازیکن در نهایت به ضرر فوتبال او تمام نشود. در نهایت هم ما می خواهیم که هر اتفاقی که می افتد به سود او باشد.

مهدی شریفی دومین بازیکن سپاهان است که گفته می شد از راپید وین پیشنهاد دارد ولی باقریان با رد این مطلب، گفت: تا امروز هیچ پیشنهادی مبنی بر انتقال او به باشگاه سپاهان نیامده است.

 


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : چهارشنبه 4 شهریور 1394  | 03:18 ب.ظ | نویسنده : امیررضا رحیمی

لیست تیم ملی نباید قبل از بازی اعلام می شد

فرکی: انتقال حاج صفی به ضرر ماست


حسین فرکی سرمربی سپاهان که گفته می شد 4 برد خانگی دارد، با پیروزی برابر سایپا در خارج از خانه جواد منتقدان را داد.


 

فرکی به خبرنگار "ورزش سه"، گفت: متاسفانه بعضی ها به صورت آماتور از ما انتقاد می کردند که اگر سپاهان نتیجه می گیرد بخاطر این است که در 4 دیدار گذشته خودش در اصفهان به میدان رفته.
خدا را شکر با شکست سایپا ثابت شد که ما در تجربه بیرون از خانه هم موفق هستیم. برای سپاهان بازی داخل خانه و خارج از خانه فرقی نمی کند. به هر حال ما باید مقابل تمام تیمهای لیگ بازی کنیم. ضمن اینکه چند بازی خانگی ما هم بر اساس قرعه بود و کاری نمی شد کرد.

او ادامه داد: قرار نیست سپاهان در لیگ بدون شکست باشد. به هر حال ما باید 30 بازی در لیگ انجام دهیم و قرار نیست که همیشه پیروز زمین باشیم و ممکن است در خانه خودمان هم شکست بخوریم.

وی افزود: دیدار مقابل سایپا خوب بود و بازیکنان ما با برنامه و هدف به زمین رفته بودند قبل از بازی هم می دانستیم که اگر بر اساس برنامه پیش برویم برنده زمین خواهیم بود. خوشبختانه بچه ها هم توانستند کارهایی را که از آنها خواسته بودیم در زمین پیاده کنند.

فرکی در مورد ترانسفر بازیکنان سپاهان به اروپا، گفت: بحث ترانسفر حاج صفی و شریفی به اروپا مطرح شد. بحث جدایی شریفی که منتفی است ولی در مورد احسان باید بگویم که خود احسان می خواست به اروپا ترانسفر شود. ما هم با وجود اینکه می دانستیم این انتقال به ضرر ما و سپاهان تمام می شود ولی چون آینده ورزشی احسان در آن نقش دارد، نخواستیم مانع از پیشرفت او بشویم. در نهایت موفقیت احسان برای ما هم افتخار است.

سرمربی سپاهان در مورد لیست کی روش، گفت: من نمی دانم که کی روش چه فکری می کند که مثلا بعضی از بازیکنان ما مثل شریفی در لیست او جایی ندارند. ولی فکر نکنم دعوت نشدن آنها دلیل فنی داشته باشد و فکر می کنم محدودیت تعداد بازیکنان باعث این مساله شده است. ضمن اینکه شریفی و کریمی خیلی جوان هستند و فرصت برای آنها زیاد است

فرکی با اظهار نارضایتی از زمان اعلام لیست بازیکنان تیم ملی، افزود: تنها مساله ای که دوست دارم در مورد آن صحبت کنم زمان اعلام نفرات تیم است. فکر نمی کنم درست باشد که دو ساعت قبل از بازی اینکار انجام شود. شاید اینکار در فوتبال دنیا شایع باشد ولی فوتبال ایران فرهنگ و شرایطش متفاوت است و زمانی که پیش از بازی لیست تیم ملی اعلام می شود تمرکز بازیکن بر هم می خورد آن وقت چه کسی باید پاسخگوی اشتباه بازیکنان باشد. برای همین هم هست که من اعلام لیست قبل از بازی های لیگ را درست نمی بینم.

 

 


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : چهارشنبه 4 شهریور 1394  | 03:17 ب.ظ | نویسنده : امیررضا رحیمی

 

ماتراتزی: اینتر برای اسکودتو رقابت خواهد کرد

 

 

مارکو ماتراتزی، اسطوره باشگاه اینتر عنوان کرد که تیمش امسال می‌تواند قهرمان اسکودتو شود.

 

 

 

به گزارش "ورزش سه"، نراتزوری در طول تابستان، تغییرات زیادی در ترکیب خود ایجاد کرد و احتمالا ایوان پریشیچ و ازکوئیل لاوتزی نیز به ترکیب این تیم اضافه شوند. ماتراتزی که به همراه اینتر سه گانه را به دست آورده، عنوان کرد که نراتزوری این فصل از شانس خوبی برای قهرمانی برخوردار است.

ا وگفت:" فکر می‌کنم اینتر باید برای اسکودتو بچنگد.وقتی مربی مثل مانچینی دارید و بازیکنانی مثل یووتیچ، میراندا، موریلو، کوندوگبیا و ایکاردی در تیم شما هستند، هدف شما باید قهرمانی در لیگ باشد. اینتر در این تابستان هزینه زیادی کرد هر چند که تیم‌های خوبی مثل رم، اینتر و میلان تحت هدایت میهایلوویچ نیز در لیگ حضور دارند. یوونتوس هم که پس از شکست در فینال چمپیونزلیگ، ترکیب تیمش را دچار تغییر کرد نیز همچنان مدعی است. به نظرم رم این فصل تا پایان برای قهرمانی می‌جنگد. آنها هافبک های با کیفیتی در اختیار دارند. فیورنتینا در دیدارهای دوستانه چلسی و بارسلونا را شکست داد ولی پیروزی 2-0 مقابل میلان نشان داد که آنها هم ثبات خوبی در تابستان ایجاد کرده اند."

 


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : چهارشنبه 4 شهریور 1394  | 03:15 ب.ظ | نویسنده : امیررضا رحیمی

فوتبال‌فرزندبزرگ‌وزارت‌است‌ولی‌بایدپاسخگوباشد


مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان در واکنش به برخی "خبرهای ضد و نقیض" از محتوای جلسه دست اندرکاران فوتبال با نمایندگان مجلس، بیانیه‌ای صادر کرد.


 

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان در بیانیه مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان امده است :

۱. نشست وزیر و مدیران ورزش کشور بدنبال دعوت نمایندگان مردم تبریز برای پاسخ نهایی به مسایل بازی نفت تهران و تراکتور سازی تبریز صورت گرفت و اقایان کفاشیان و تاج بنا بر مسئولیت مستقیم در مورد بازیهای لیگ، تعیین تیم داور، نظارت بر نحوه مسابقه و برگزاری لیگ و تشکیل کمیته حقیقت یاب در جلسه مذکور حضور یافتند.

۲. با توجه به شکل اساسنامه فدراسیون فوتبال و استقلال مدیران فوتبالی در تصمیم گیری و اجرای برنامه‌های خود، دکتر گودرزی به توضیح این موضوع برای نمایندگان پرداخت و توجه دادن نمایندگان مردم به حساسیت نهادهای بین المللی بر دخالت دولت در امور فوتبال و به همین سبب باید اقای کفاشیان و مسئولان سازمان لیگ پاسخگوی، سئوالات و ابهامات نمایندگان باشند.

۳. وزیر ورزش و جوانان در این جلسه با طرح موضوع اختیار و تسلط وزارت ورزش به عنوان نهاد عالی دولت در موضوع ورزش، رویه موجود را به عنوان یک پارادوکس در موضوع اختیار و قدرت وزارتخانه در موضوعات فوتبال مطرح کرد و گفت: از انجایی که در تمامی مسایل در ‌‌نهایت وزیر و معاونان وزارت ورزش باید پاسخگو دولت و مجلس باشند با این رویه، برآورده کردن انتظارات نمایندگان مردم در موضوع فوتبال و رسیدگی به تخلفات و سئوالات موجود برای بنده مشکل است.

۴. دکتر گودرزی در ادامه سئوالات نمایندگان در مورد فوتبال و مرخصی مکرر و طولانی کی روش هم با اشاره به استقلال فدراسیون در استخدام سرمربی و نظارت بر نحوه کار او، یاداور شد که در این مورد بعد از چند اظهار نظر از جایگاه وزیر و حتی کار‌شناس ورزش مورد تهاجم گسترده از طریق رسانه‌ها و فضای مجازی قرار گرفت و در این مورد فرصت نظارت هم به وزیر ورزش داده نمی‌شود.

۵. در ادامه جلسه نمایندگان تبریز از مسئولان فدراسیون خواستار پاسخگویی در مورد ابهامات بازی نفت تهران و تراکتور سازی تبریز، نحوه داوری‌ها در لیگ بر‌تر، حواشی زیاد تیم‌ها و برخی مربیان و بازیکنان و نحوه حضور کی‌روش در تیم ملی و... مواردی از این دست شدند.

۶. مطرح شدن مواردی مانند درگیری لفظی مدیران وزارتی و دست اندرکاران سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال ضمن اینکه موضوعیت نداشته است تلاشی برای بر هم زدن فضای گفت‌و‌گوی صمیمانه و مسئولانه وزیر با نمایندگان مجلس شورای اسلامی بوده است.

۷. فدراسیون فوتبال به عنوان یکی از ۵۲ فدراسیون حوزه وزارت ورزش و جوانان ضمن اینکه فرزند بزرگ وزارت ورزش و جوانان است و مجموعه مدیران خود را مکلف به حمایت و کمک از این فدراسیون می‌دانند ولی قاعدتا باید پاسخگوی تصمیمات و نحوه مدیریت خود بر فوتبال کشور در مقابل افکار عمومی، نمایندگان مردم و البته وزارت ورزش و جوانان به عنوان نماینده دولت برامده از آرای مردم باشند.

 


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : چهارشنبه 4 شهریور 1394  | 03:14 ب.ظ | نویسنده : امیررضا رحیمی

اولین جلسه رسمی در روز یکشنبه

تشکیل اتاق فکر در باشگاه سایپا


مسئولان تیم سایپا برای بحث و مورد بررسی قرار دادن نتایج این تیم، تشکیل یک اتاق فکر دادند.


 

به گزارش "ورزش سه"، اتاق فکر تشکیل شده در باشگاه سایپا که اخیرا و برای بررسی نتیج و بازی های این تیم تشکیل شده است روز یکشنبه اولین جلسه رسمی خود را برگزار خواهد کرد.
بیت اله رضایی، مدیرعامل این تیم، سعید فائقی، داریوش مصطفوی، حمیدرضا صدر، محمد مومنی، محمد فنایی و مهندس فتحی اعضای این اتاق فکر هستند تا درباره عملکرد تیم سایپا، بازی های این تیم، نتایج گرفته شده و مسائل حول تیم، طی جلسات به بحث و بررسی خواهند پرداخت.

 


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : چهارشنبه 4 شهریور 1394  | 03:13 ب.ظ | نویسنده : امیررضا رحیمی

11 میزبان، بازنده های 35 بازی لیگ‌برتر


اتفاق جالب 3 بازی اول هفته پنجم مسابقات فوتبال لیگ‌برتر این بود که هر 3 میهمان برابر میزبانان برنده شده و هیچ کدام از میزبان ها حتی یک گل هم به ثمر نرساندند.


 

به گزارش "ورزش سه"، از ابتدای مسابقات لیگ امسال 11 میهمان برابر میزبانان خود برنده شدند.
1. هفته اول: سیاه جامگان 1 ـ استقلال 2
2. هفته دوم: ذوب‌آهن صفر ـ سپاهان 1
3. هفته دوم: راه‌آهن صفر ـ سایپا 2
4. هفته دوم: گسترش فولاد 1 ـ تراکتور 3
5. هفته سوم: فولاد صفر ـ استقلال‌خوزستان 2
6. هفته سوم: استقلال صفر ـ ذوب‌آهن 2
7. هفته چهارم: پرسپولیس 1 ـ ذوب‌آهن 2
8. هفته چهارم: استقلال اهواز 1 ـ استقلال تهران 2
9. هفته پنجم: فولاد صفر ـ پرسپولیس 2
10. هفته پنجم: ملوان صفر ـ گسترش فولاد 1
11. هفته پنجم: سایپا تهران صفر ـ سپاهان 2
* البته در این عرصه 4 میهمان در حالی برنده شدند که همشهری خود را بردند. به عبارتی میزبانی و میهمانی در بازی های مورد اشاره تشریفاتی بوده است.

 


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : چهارشنبه 4 شهریور 1394  | 03:12 ب.ظ | نویسنده : امیررضا رحیمی

ته جدول بودیم هم گفتم

محمد پنجعلی: قهرمان می‌ شویم!


محمد پنجعلی، کاپیتان منتخب آسیا و فوتبال ملی ایران در میانه دهه شصت شمسی، عملکرد پرسپولیس را ستایش کرده و می‌گوید این تیم پتانسیل قهرمانی را دارد.


 

به گزارش "ورزش سه"، محمد پنجعلی در مصاحبه ای حرف از غیرقابل پیش‌بینی بودن فوتبال زده و می‌ گوید: واقعا انتظار نداشتم استارت پرسپولیس در مسابقات لیگ‌برتر امسال از دیدار برابر فولاد که یکی از مدعیان قهرمانی در لیگ امسال است آغاز شود اما به هرحال این اتفاق رخ داد و پرسپولیس، توانست از روزی، به شکوه و عظمت و بزرگی خود برگردد که یک شاهکار کرد.
پنجعلی ادامه داد: من از روز اول گفتم که پرسپولیس پتانسیل قهرمانی در مسابقات فوتبال لیگ‌برتر را دارد. الان هم بر ادعای خودم هستم، پرسپولیس عالی کار کرد.
پنجعلی درباره انتخاب بهترین بازیکن حاضر در مسابقه پرسپولیس و فولاد گفت: شاید خیلی ها بگویند مهدی طارمی بهترین بازیکن میدان بود اما بنابر آنچه من تصور دارم و ذهنیت فنی و روانی من است بهترین بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس در بازی برابر تیم فولاد، یک تیم با نام «تیم پرسپولیس» بوده است و بس؛ من امیدوار هستم که پرسپولیس، با ادامه این روند رو به رشد یکی از بهترین قهرمانی هایش را در لیگ های 40 سال اخیر داشته باشد.
پنجعلی حرف هایش را با این عنوان به پایان می‌ برد که؛ امروز وقت حمایت از پرسپولیس و برانکو است. واقعا این است که این باید سومین برد پرسپولیس در لیگ امسال باشد، اما با محبت برخی از دوران، پرسپولیس به جای 3 برد در حال حاضر، تازه به اولین برد خود رسیده است.

 


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : چهارشنبه 4 شهریور 1394  | 03:12 ب.ظ | نویسنده : امیررضا رحیمی

علی پروین تنها بازیکن بی جانشین تاریخ ماست

ابراهیم آشتیانی: در کناره ها باید فعال تر باشیم


ابراهیم آشتیانی، دفاع کنار برجسته فوتبال ایران در دوران رویایی نیمه اول دهه 50؛ پرسپولیس را یک تیم هارمونیک می‌ داند اما اعتقاد دارد که برای رسیدن به بهترین استانداردها باید تمرین های ویژه ای برای هماهنگ سازی صورت گیرد.


 

ابراهیم آشتیانی در گفت‌وگویی که با "ورزش سه" داشت، اعلام کرد: رامین رضائیان یک چهره قابل و لایق برای دفاع راست است به شرط آنکه در منطقه راست زوج سازی صورت گرفته و بین او و یک هافبک راست بیشترین هماهنگ ها صورت گیرد. او اعلام کرد که بهترین بازیکن با استانداردهای رامین رضائیان، هادی نوروزی است اما، می‌ توان با هماهنگی های مضاعف، یک زوج سازی خوب تر صورت داد. 

آشتیانی افزود: من و علی پروین برای آنکه صاحب استانداردی ویژه و حدنصابی لایق باشیم، یک ساعت بیشتر از سایر بازیکنان در کنار هم تمرین می‌ کردیم.

ابراهیم آشتیانی می‌ گوید: پرسپولیس همه ضعف هایش را در مسیر بازی در عمق از بین برده است اما برای آنکه در کنار زمین هم بازی خوبی انجام شود، باید تمرینات بیشتر شود.

آشتیانی استاندارد رضائیان را نزدیک روزهای اوج خودش می‌ داند اما می‌ گوید: برای علی پروین هیچ کس بدل نیست و پروین تنها کسی است که در تاریخ پرسپولیس نمی‌ توانیم نمونه و بدل برایش تعریف کنیم.

آشتیانی که امسال 70 ساله می‌ شود، در سال های 46 تا 55 برای پرسپولیس بازی کرده از سال 51 تا 54 با این تیم 3 بار قهرمان لیگ‌برتر شد.

 


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : چهارشنبه 4 شهریور 1394  | 03:11 ب.ظ | نویسنده : امیررضا رحیمی

باشگاه استقلال از امیر عابدینی شکایت می کند


باشگاه استقلال قصد دارد از امیر عابدینی به خاطر صحبت هایی که در مورد بهرام افشارزاده انجام داده است شکایت کند.


 

به گزارش "ورزش سه"، امیر عابدینی در مصاحبه های چند روز اخیرش ادعا کرده که مدیرعامل استقلال در انتخاب داوران نقش دارد که از دید مدیران استقلال این موضوع نشر اکاذیب است. باشگاه استقلال قصد دارد به همین دلیل از امیر عابدینی به مراجع قضایی شکایت کند. 

محسن بزرگی در گفتگو با ورزش سه این خبر را تایید کرده است.

 


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : چهارشنبه 4 شهریور 1394  | 03:09 ب.ظ | نویسنده : امیررضا رحیمی

هواداران کمک و حمایت نمی‌کردند جمع کردن تیم ممکن نبود

خوردبین: مشکلات را به ناظر گزارش کردم


سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: حرف‌هایی که درباره تیم می‌زدم، اعتقاد واقعی بود. اگر هواداران در این مدت حمایت نمی‌کردند، جمع کردن تیم ممکن نبود.


 

به گزارش "ورزش سه"، محمود خوردبین در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس افزود: بالاخره آنچه گفتیم اتفاق افتاد و بچه‌ها نتیجه بازی خوب و حقشان را گرفتند. البته به نظر من بچه‌ها در نیمه دوم خیلی بهتر بودند. البته در کل مثل بازی با ذوب آهن نبودیم ولی باز هم سرتر از حریف بودیم و در آن هوا هم نمی‌شد بهتر از این عمل کرد. بچه‌ها گل کاشتند و در آن هوا خیلی زیاد دویدند و جا دارد به آنها دست مریزاد بگویم. در این بازی همه چیز خیلی خوب پیش رفت و دروازه‌بان و خط دفاع ما عملکرد بدون نقصی داشتند. مهاجمان هم که پشتشان گرم بود، کار خودشان را به خوبی انجام دادند.

وی ادامه داد: ما از زمانی که وارد اهواز شدیم به جهت حضور و محبت زیاد هواداران مثل این بود که در خانه خودمان هستیم. بازی و نتیجه هم خوب تمام شد و فقط چند نکته منفی بود. یکی از آنها توهین‌های زیادی بود که نسبت به سوشا مکانی صورت گرفت در حالی که او برای همین تیم فولاد هم زحمت زیادی کشیده است. بعضی مسائل ناخوشایند هم بعد از بازی پیش آمد.

سرپرست پرسپولیس خاطرنشان کرد: بخشی از این مسائل که پیش آمد به دلیل عدم اجرای بعضی اقدامات لازم بود. ما وقتی به اهواز رسیدیم متوجه شدیم برای حرکت به سمت هتل نیروی انتظامی را کنار خودمان نداریم. به هتل هم که رسیدیم خبری نبود و این نقطه ضعف بزرگی بود، آن هم با توجه به اینکه این بازی برای هر دو تیم و هوادارانش حساسیت خیلی زیادی داشت و در تمام مراحل هم با ازدحام جمعیت روبرو بودیم که البته به جهت میهمان نوازی خوزستانی‌ها و حمایت هوادارانمان از آنها ممنون هستیم اما این مساله باعث نمی‌شود بعضی وظایف به خوبی انجام نشود.

خوردبین خاطرنشان کرد: من در جلسه هماهنگی هم به این مساله اعتراض کردم که باید حراست و حفاظت بهتری در فرودگاه، مسیر حرکت و هتل انجام می‌شد و خواستم ناظر بازی این مساله را در گزارش خود قید کند تا رسیدگی شود.

خوردبین تصریح کرد: حضور نیروی انتظامی در این مواقع خیلی مهم است. حضور آنها جلوی بروز خیلی از مشکلات را می‌گیرد و حاشیه امنیت ایجاد می‌کند اما متاسفانه با وجود درخواستی که داشتیم تغییری در شرایط ایجاد نشد. عدم هماهنگی بود یا هر چیز دیگر، شرایط اصلا از این جهت خوب نبود. ما هنگام حرکت از هتل به ورزشگاه هم فقط یک ماشین نیروی انتظامی را کنار خودمان داشتیم و بعد در فرودگاه هم آن شرایط پیش آمد. معطلی بچه‌ها در محیط بسته اتوبوس آن هم بعد از 90 دقیقه بازی پرفشار روانی در آن گرما و پیش از یک ساعت معطلی در رختکن به خاطر همین موارد بود. بچه‌ها ابتدا به گیت مورد نظر مراجعه کردند اما تجمع هواداران و اینکه کسی نبود تا نظم را برقرار کند، باعث شد بچه‌ها امکان پیاده شدن را پیدا نکنند. با هماهنگی که صورت گرفت اتوبوس تیم به درب CIP هدایت شد اما در آنجا هم پیاده شدن اعضای تیم در شرایط سخت و پرخطری صورت گرفت.

وی گفت: ما به این هواداران می‌بالیم. نمی‌شود به مردم گفت نیایند. اصلا قشنگی فوتبال به همین حضور علاقمندان است. در آن شرایط احساسی هم بعضی از روی علاقه زیاده روی می‌کنند. منظورمان این نیست که با آنها برخورد بدی شود اما با حضور خوب ماموران انتظامی و حراست می‌توان مشکل را حل کرد. سوال من این است که اگر در آن شرایط یک نفر خودش را قاطی جمعیت کند و حادثه‌ای را رقم بزند چه باید کرد و چه کسی پاسخگو خواهد بود.

خوردبین در ادامه به صحبت درباره شرایط تیم می‌پردازد، از او می‌پرسیم که آیا صحبت‌هایش تا قبل از بازی با فولاد در ارتباط با حمایت از برانکو و تیم به جهت مسئولیتش بود یا از سر اعتقاد، که پاسخ داد: من واقعا اعتقادم را گفتم. شما می‌دیدید که فقط حرف من نبود. همه می‌گفتند که این تیم خوب است. برتری فنی پرسپولیس در هر بازی قابل کتمان نبود. حرف من از سر اعتقاد بود. سال‌ها است در فوتبال حضور دارم و در پرسپولیس بوده‌ام. این تیم درون خودش یک امتیازهایی دارد که گفتنی نیست. من یک لحظه هم به حرفی که می‌زدم شک نداشتم. فقط بحث بر سر این بود که بچه‌ها بتوانند یک جایی خودشان را از فشار روانی خارج کنند. خیلی‌ها هم با حرف و حمایتشان کمک کردند که از آنها تشکر می‌کنم. ما یک شوک می‌خواستیم که حالا به تیم وارد شده است.

سرپرست سرخپوشان در پایان اظهار داشت: همین که هواداران خوشحال شدند برای ما بس است و فقط به آنها می‌گویم اگر حمایت‌های آنها در این مدت نبود و کار به سمت و سوی دیگر می‌رفت، الان این پیروزی را نداشتیم و با آنچه در گذشته‌ها دیده‌ام، شرایط تیم می‌توانست به سمت و سویی برود که دیگر جمع کردنش ممکن نباشد و این تجربه خیلی خوبی بود.

 


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : چهارشنبه 4 شهریور 1394  | 03:08 ب.ظ | نویسنده : امیررضا رحیمی

ایارامندی: از بازگشت به سوسیداد خوشحالم


آسیر ایارامندی، هافبک رئال مادرید عنوان کرد که از بازگشت به تیم سابقش، رئال سوسیداد خوشحال است.


 

به گزارش "ورزش سه"، هافبک 25 ساله که در رده ‌های سنی باشگاه باسکی رشد و نمو کرده سال 2013 به عنوان ژابی آلونسو ی دوم راهی رئال مادرید شد. با این حال، او دوران ناموفقی را در رئال مادرید سپری کرد و نتوانست جایگاهی در این تیم برای خود دست و پا کند. حال او امروز در تست‌های پزشکی سوسیداد شرکت خواهد کرد و به این تیم بازمی‌گردد.

او در این رابطه در مصاحبه با خبرنگاران حاضر در فردوگاه گفت:" از بازگشت خوشحالم. سوسیداد انتخاب اول من بود. از بازگشت به خانه خوشحالم."

 


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : چهارشنبه 4 شهریور 1394  | 03:07 ب.ظ | نویسنده : امیررضا رحیمی

جواد الله‎وردی: برانکو راه دور زدن داوران را یاد گرفت


جواد الله‎وردی بازیکن پرسپولیس در دهه 50 که خیلی زود فوتبالش را کنار گذاشت در 20 سال گذشته نام خود را به یکی از با دانش ترین کارشناسان فوتبال مطرح کرده است.


 

به گزارش "ورزش سه"، الله‎وردی که فوتبال را به عنوان یکی از ارزنده ترین میراث دانش بشر می‌ داند نگاه کاملا علمی به فوتبال دارد و می‌گوید: برانکو یک مربی پردانش و متفاوت است، این فقط در ایران است که همه تصور می‌ کنند یک مربی با هر سطحی از دانش اگر بلد باشد از پشت یک دیوار، دیگران را دور بزند و فریبکاری کند لیاقت مربیگری دارد. مطمئن باشید در کرواسی، در چین، در عربستان، در امارات و در ایران دوران دادکان، برانکو مورد ارزیابی علمی و شخصیتی قرار گرفته است. به همین علت است که او را می‌ خواهند!

الله‎وردی افزود: پرسپولیس برابر ذوب‌آهن و سپاهان هم لیاقت برد را داشت اما رفتارشناسی داوران و شخصیت آنها که اشتباهات فاحشی داشتند ارزیابی نشد. زمان ما هم داوران اشتباه می‌ کردند اما امروز اشتباهات، عجیب تر شده است.

 من اعتقاد دارم اگر پرسپولیس با فولاد مساوی کند، صحنه پنالتی که جهانبازی برای تیم پرسپولیس نگرفت برجسته می‌ شد و هم می‌ فهمیدند که اشتباه داوری در کار بوده است. منظورم مذمت داوران نیست، منظورم این است که تیمی برای رسیدن به قهرمانی باید داوران را هم دور بزند، اگر پرسپولیس فرصت های گلش را برابر ذوب‌آهن به ثمر رسانده بود، داور به جای یک پنالتی، 2 پنالتی هم می‌ گرفت، باز هم تیم ناکام نمی‌ شد. به عبارتی پرسپولیس وقتی برد که برانکو به یارانش آموزش داد که اشتباهات داوران را دور بزنند.

 


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : چهارشنبه 4 شهریور 1394  | 03:04 ب.ظ | نویسنده : امیررضا رحیمی

شهباززاده چطور راضی به ماندن شد؟


مهاجم استقلال که چند روز پیش باشگاه را تهدید به جدایی کرده بود در نهایت رضایت داد که در استقلال بماند.


 

به گزارش "ورزش سه"، شهباززاده به خاطر مشکلات مالی که داشت، پیش از شروع فصل از مدیران باشگاه استقلال درخواست کرده بود که بخشی از قراردادش را به صورت نقد دریافت کند و به همین دلیل هم چکی از باشگاه دریافت نکرده بود اما تا هفته گذشته پولی دریافت نکرده بود.مسوولان باشگاه استقلال به او قول داده اند که تا پایان هفته به این بازیکن پول نقد پرداخت کنند و در صورتی که این پول در حسابش نباشد، احتمال دارد این بازیکن بازهم نسبت به شرایط خود واکنش نشان بدهد.

 


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : پنج شنبه 25 تیر 1394  | 12:32 ب.ظ | نویسنده : امیررضا رحیمی

مسلمان و حیدریه به اردوی پرسپولیس ملحق شدند


دو بازیکن پرسپولیس به اردوی این تیم در ترکیه ملحق شدند.


 

محسن مسلمان و وحید حیدریه به اردوی پرسپولیس در شهر گیزیلچه حمام ترکیه ملحق شدند. این دو بازیکن صبح امروز تهران را به مقصد آنکارا ترک کردند و از آنجا راهی هتل محل اقامت تیمشان شدند.

به گزارش تسنیم، پیش از این قرار بود مسلمان روز سه‌شنبه این هفته راهی ترکیه شود اما به دلیل عفونت چشم مجبور شد سفرش را به تعویق بیندازد.

مسلمان و حیدریه قرار است در تمرین نوبت عصر پرسپولیس که ساعت 17 برگزار می‌شود، شرکت کنند.

 


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : پنج شنبه 25 تیر 1394  | 01:25 ق.ظ | نویسنده : امیررضا رحیمی

رضایت نامه چشمی صادر شد


مدافع جدید استقلالی ها، امروز توانست رضایت نامه خود را از این باشگاه بگیرد و به طور رسمی به جمع استقلالی ها بپیوندد.


 

به گزارش "ورزش سه"، روزبه چشمی که در فصل نقل و انتقالات به تیم استقلال تهران پیوست امروز توانست رضایت نامه خود را از صبایی ها بگیرد و به پیوستن خود به جمع استقلالی ها رسمیت ببخشد.

اخیرا صحبت های از سوی مالک احتمالی صبایی ها مطرح شده مبنی بر بازگشتن چشمی به تیم صبا که با فروش نرفتن این تیم، این مسئله نیز منتفی شد.

 


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : پنج شنبه 25 تیر 1394  | 01:25 ق.ظ | نویسنده : امیررضا رحیمی

ورزشگاه دستگردی در اختیار نارنجی‌پوشان

دروازه‌بان کروات در اردوی سایپا


یک دروازه‌بان کروات از شب گذشته به اردوی تیم فوتبال سایپا ملحق شد.


 

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از تسنیم، اردوی تیم فوتبال سایپا فردا در سرعین به پایان می‌رسید و کاروان این تیم ساعت 18 راهی تهران خواهد شد. این در حالی است که نارنجی‌پوشان قرار است عصر امروز در دیداری تدارکاتی به مصاف تیم خلخال دشت بروند.

* یک دروازه‌بان اهل کرواسی شب گذشته برای شرکت در تمرینات تیم سایپا به اردوی این تیم ملحق شد و قرار است در بازی دوستانه امروز این تیم به میدان رود.

* مسئولان باشگاه سایپا در نظر دارند ورزشگاه شهید دستگردی را برای انجام بازی‌های خود در فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر به سازمان لیگ معرفی کنند و گزینه دیگر آنها نیز ورزشگاه تختی است. ورزشگاه اسلام‌شهر هم قرار شده به عنوان ورزشگاه دوم به سازمان لیگ جهت میزبانی این تیم در لیگ‌برتر معرفی شود.

 


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : پنج شنبه 25 تیر 1394  | 01:25 ق.ظ | نویسنده : امیررضا رحیمی

اوکتاویو: رسیدن به فینال جام جهانی یک راز مخفی


سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان می‌گوید که رسیدن این تیم به فینال جام جهانی 2015 پرتغال یک راز مخفی بین او و بازیکنانش است.


 

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از تسنیم مارکو اوکتاویو در خصوص صعود تیم ملی فوتبال ساحلی به مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی 2015 پرتغال اظهار داشت: کل تیم از این اتفاق خوشحالیم و به دلیل این دستاورد بزرگ و حضورمان بین تیم‌های قدرتمند دنیا به خود می‌بالیم.

وی افزود: توانستیم در مرحله گروهی با تیم‌های قدرتمندی مانند اسپانیا، برزیل و مکزیک بازی کنیم و از این گروه بسیار سخت به مرحله بعدی صعود کنیم. ایران با شکست دادن تیم قدرتمندی مانند اسپانیا نشان داد برای سایر رقیبان تیمی بسیار سرسخت و جنگنده است. ما جنگیدیم و به مرحله یک چهارم نهایی راه یافتیم اما آرزو و اهداف ما فقط رسیدن به این مرحله نیست بلکه آرزوهای بزرگ‌تری در سر داریم.

سرمربی برزیلی تیم ملی ساحلی ایران در پاسخ به این سؤال که آیا رسیدن به فینال جام جهانی یک آرزو است یا می‌توانیم به آن دست پیدا کنیم، گفت: این موضوع یک راز مخفی بین خود ماست اما اکنون فقط به بازی پیش‌رو فکر می‌کنیم.

«تیم ملی ساحلی با شکست تاهیتی راه ساده‌تری برای رسیدن به فینال دارد و می‌تواند یکی از دو تیم ایتالیا و ژاپن را از پیش رو بردارد، شما هم چنین نظری دارید؟» اوکتاویو در واکنش به این پرسش تأکید کرد: تمام فکر و ذکر من اکنون بازی فردا شب با تاهیتی است و فقط به این تیم فکر می‌کنم.

وی در خصوص حضور کارلوس کی‌روش در اردوی تیم ملی فوتبال ساحلی هنگام برگزاری دیدار با برزیل گفت: کی‌روش دوست خیلی خوب من است و ما بسیار خوشحالیم که به رختکن تیم ما آمد، بازی‌مان را از نزدیک دید و کنار ما بود.

اوکتاویو خاطرنشان کرد: من و همه بازیکنان تیم ملی فوتبال ساحلی کی‌روش را دوست داریم و او هم بسیار نزدیک به تیم ماست. کی‌روش خودش را نزدیک تیم ما می‌داند و در جام بین قاره‌ای هم کنار ما بود. حضور او کنار تیم ملی فوتبال ساحلی به بازیکنان انرژی می‌دهد و خوشحالم که این اتفاق افتاد.

سرمربی تیم ملی ساحلی درباره سطح این دوره از مسابقات جام جهانی به تسنیم گفت: سطح مسابقات بسیار بالاست و 16 تیم قدرتمند در جام جهانی پرتغال حاضر شدند. در اینجا دیدیم که تیم‌های قدرتمندی مانند اسپانیا و آرژانتین به خانه برگشتند و من خیلی خوشحالم که توانستیم به مرحله یک چهارم نهایی صعود کنیم. باید از بازیکنانم تشکر کنم که اتفاقی تاریخی را رقم زدند و با شکست اسپانیای قدرتمند و مکزیک توانستیم به مرحله بعدی صعود کنیم.

 


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : پنج شنبه 25 تیر 1394  | 01:24 ق.ظ | نویسنده : امیررضا رحیمی

فوتبال ساحلی امشب یک جلسه تمرین می‌کند


ملی‌پوشان فوتبال ساحلی ایران پیش از دیدار برابر تاهیتی امشب از ساعت 22 و 30 دقیقه تمرینات خود را زیر نظر کادر فنی پیگیری می‌کنند.


 

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان بعد از پیروزی برابر مکزیک و صعود به مرحله یک چهارم این مسابقات، تمرینات خود را امشب از ساعت 22 و 30 به مدت 45 دقیقه زیر نظر مارکو اکتاویو دنبال می‌کند.

تیم ملی فوتبال ساحلی ایران فردا رأس ساعت 22 به مصاف تیم تاهیتی که دوره قبل به مقام چهارم این مسابقات رسیده بود، می‌رود.

 


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : پنج شنبه 25 تیر 1394  | 01:24 ق.ظ | نویسنده : امیررضا رحیمی

سپاهان با حضور کریمی در استقلال موافقت کرد


مدافع - هافبک تیم فوتبال استقلال در فصل گذشته که سال گذشته به صورت قرضی برای این تیم بازی کرده بود، با موافقت باشگاه سپاهان بار دیگر برای آبی‌پوشان بازی خواهد کرد.


 

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از تسنیم، باشگاه استقلال تا شب گذشته به یعقوب کریمی فرصت داده بود که بتواند رضایت‌نامه‌اش را از باشگاه سپاهان دریافت کند، اما این بازیکن نتوانست نظر مدیران سپاهان را جلب کند. در همین راستا، بهرام افشارزاده با مهرزاد خلیلیان مدیرعامل سپاهان تماس گرفت تا شاید بتواند او را برای صدور رضایتنامه کریمی متقاعد کند.

مهرزاد خلیلیان با اعلام این خبر اظهار داشت: افشارزاده با من تماس گرفت و با رایزنی‌هایی که انجام دادیم، موافقت خود را برای صدور رضایت‌نامه کریمی اعلام کردم.

وی در خصوص اینکه در اظهارنظری گفته بود کریمی را مجانی به استقلالی‌ها نمی‌دهد، گفت: این صحبت‌ها برای دو روز پیش بود. ما شرایط باشگاه را به استقلالی‌ها داده بودیم و پیش از این هم گفته بودم که کریمی را مجانی به استقلال نمی‌دهیم، اما امروز با صحبت‌‌های افشارزاده به استقلالی‌ها بابت کریمی «اوکی» دادم.

 


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : پنج شنبه 25 تیر 1394  | 01:21 ق.ظ | نویسنده : امیررضا رحیمی

مدیران فوتبال باید دلگرمی بدهند

سمندر: نباید خشک و تر با هم بسوزند


مدیر عامل باشگاه گسترش فولاد تبریز از مطرح شدن موضوع بدهی‌های باشگاه‌های فوتبال انتقاد کرد و گفت: نباید در این باره خشک و تر با هم بسوزند.


 

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از مهر غلامرضا سمندر، درخصوص قرعه تیم فوتبال گسترش فولاد در فصل پانزدهم لیگ برتر، ضمن بیان مطلب فوق اظهار کرد: هیچ قرعه‌ای در مسابقات فوتبال نمی‌تواند آسان تلقی شود و به هر حال تمامی تیم‌ها برای کسب بهترین نتیجه راهی میدان می‌شوند و از این رو نباید قرعه کشی مسابقات این فصل را مطلوب قلمداد کرد. اما با توجه به شرایط قرعه مسابقاتی گسترش فولاد در دو فصل اخیر لیگ برتر، در این فصل شرایط به نسبت خوبی را در پیش رو داریم.

وی در واکنش به مطرح شدن موضوع بدهی باشگاه‌های فوتبال در روزهای اخیر، تاکید کرد: بیان این موضوع مصداق بارز مَثَل "همه را با یک چوب زدن" است. مطرح کردن این بحث که تمامی تیم‌های حاضر در لیگ برتر بدهی معوق دارند و بدهی چند میلیونی یک باشگاه را که اتفاقاا تسویه هم شده، در کنار، بدهی‌های میلیاردی باشگاه‌های دیگر قرار می‌دهند، به دور از انصاف و اخلاق حرفه‌ای است.

مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد تبریز با تاکید بر اینکه باشگاه گسترش فولاد تبریز همواره در تمامی ادوار فعالیت خود، به بهترین نحو مطلوب مطالبات طرف حساب‌های خود را پرداخت کرده است، خاطرنشان کرد: باشگاه گسترش فولاد بعنوان نماینده بخش خصوصی، بهترین کارنامه را در موضوع پرداخت بدهی ها دارد و هیچ پرونده ای در این خصوص برای باشگاه گسترش فولاد مفتوح نیست.

وی با ابراز ناراحتی از عدم تفکیک شرایط باشگاه‌ها در موضوع بدهی‌های معوقه اظهار کرد: نباید ذهنیت غالب جامعه را به سمتی جهت داد که در این قبیل موضوعات تمامی باشگاه با یک نگاه متصور شوند و خشک و تر با هم بسوزند.

سمندر با اظهار امیدواری نسبت به بهبود شرایط پیش آمده برای باشگاه‌های فوتبال، گفت: وضعیت اقتصادی باشگاه‌های فوتبال به حد کافی شرایط را برای فعالیت باشگاه دشوار کرده است و مسئولان امر دست کم باید دلگرمی مدیران باشگاه‌ها را برای تدوام فعالیت جلب کنند تا شرایط را به شیوه مطلوب بهبود سازند.

 


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : پنج شنبه 25 تیر 1394  | 01:21 ق.ظ | نویسنده : امیررضا رحیمی

ناموفق در کسب نتیجه بازی های اول

کمالوند موفق به طلسم شکنی می شود؟


سرمربی کنونی تیم گسترش فولاد در سال های اخیر نتیجه بازی های اول تیم های تحت مربیگری خود را از دست داده است.


 

به گزارش "ورزش سه"، در مورد فراز کمالوند که در لیگ پانزدهم نیز سرمربیگری تیم گسترش فولاد تبریز را بر عهده دارد نکته جالبی وجود دارد و آن هم اینکه وی در سال های اخیر که مربیگری تیم های مختلف را برعهده داشته است نتیجه بازی های اول تیم خود را از دست داده است.

وی در سال 83 و زمانی که سرمربیگری تیم شیرین فراز را در دسته اول برعهده داشت بازی اول را با نتیجه دو بر صفر به تیم مرصاد شیراز واگذار کرد، وی در آن سال با این تیم به لیگ برتر صعود کرد. وی زمانیکه مربیگری تیم تراکتورسازی را در لیگ دسته اول به عهده داشت اولین بازی خود را دو بر یک به تیم شموشک نوشهر واگذار کرد، جالب اینکه همان سال نیز با تراکتورسازان به لیگ برتر صعود کرد.

پس از صعود سرخ پوشان تبریزی به لیگ برتر آنها اولین بازی خود را در این لیگ و با فراز با نتیجه دو بر یک به صبا واگذار کردند. در فصل بعد نیز تراکتورسازان مجددا اولین بازی خود را با این مربی با نتیجه یک بر صفر به پرسپولیسی ها واگذار کردند.

بازهم در لیگ دسته اول و زمانی که کمالوند سرمربیگری تیم شهرداری تبریز را بر عهده داشت اولین بازی خود را با نتیجه یک بر صفر به پاس همدان واگذار کرد و سال گذشته نیز زمانیکه کمالوند به جمع گسترشی ها پیوست اولین دیدار تحت مربیگری خود را یک بر صفر و باز هم به صبا واگذار کرد اما در نهایت موفق شد این تیم را که از وضعیت نامناسبی بهره می برد را در لیگ برتر نگه دارد.

حال باید دید امسال کمالوند و تیم تحت مربیگری اش می توانند این طلسم را بکشنند یا هنوز وی طبق سنت سال های گذشته خود عمل می کند. گسترش فولادی ها در اولین هفته لیگ پنزدهم باید در کرج به مصاف سایپا بروند.

 


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : پنج شنبه 25 تیر 1394  | 01:21 ق.ظ | نویسنده : امیررضا رحیمی

امیری: مذاکره‌ای با انصاری‌فرد و حاتمی‌ نداشته‌ایم


عضو کمیته نقل‌وانتقالات باشگاه استقلال گفت که مذاکره‌ای با کریم انصاری‌فرد و فرزاد حاتمی نشده است.


 

بهرام امیری در مورد حل مشکل رضایت‌‌نامه روزبه چشمی گفت: این بازیکن رضایت‌نامه‌اش را از باشگاه صبای قم دریافت کرد و قرار است آن را به باشگاه استقلال دهد.

وی در مورد شایعه مذاکره باشگاه استقلال با کریم انصاری‌فرد و فرزاد حاتمی اظهار داشت: با این دو بازیکن صحبتی نشده است.

عضو کمیته نقل‌وانتقالات استقلال در خصوص اینکه مهرزاد خلیلیان مدیرعامل سپاهان موافقت خود را برای صدور رضایت‌ نامه یعقوب کریمی اعلام کرده است، گفت: درست است که سپاهان موافقت کرده ولی تا زمانی که او رضایت‌ نامه‌اش را دریافت نکند، بازیکن سپاهان است.

 


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : پنج شنبه 25 تیر 1394  | 01:20 ق.ظ | نویسنده : امیررضا رحیمی

گلزنی ریوالدو و پسرش مقابل ماکائه


ریوالدو، اسطوره ی برزیل و پسرش، ریوالدینیو هر دو در یک دیدار موفق به گلزنی شدند.


 

به گزارش "ورزش سه"، مهاجم 43 ساله که به تازگی خداحافظی اش را پس گرفته و به میادین بازگشته، در تیم موگی میریم به همراه پسرش بازی می‌کند. او موفق شد در دقیقه 17 یک پنالتی را به گل تبدیل کند و دو گل دیگر را نیز پسرش به ثمر رساند.

ریوالدو سال 2002 به همراه برزیل قهرمان جهان شد و ماه مارچ 2015 از فوتبال خداحافظی کرد. با این حال، او به تازگی خداحافظی اش را پس گرفته و فوتبال را شروع کرده است.

در سال 2003 نیز والتر پاندیانی نیز در تیم اتلتیکو بالرئارس در دسته دوم اروگوئه، هم تیمی پسرش شده بود.

 


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : پنج شنبه 25 تیر 1394  | 01:18 ق.ظ | نویسنده : امیررضا رحیمی

حسینی:

پدیده جام جهانی قبلی را شکست می دهیم


دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان می‌گوید که با هم‌تیمی‌هایش قصد دارند پدیده جام جهانی قبلی را شکست دهند و به نیمه نهایی برسند.


 

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از تسنیم پیمان حسینی در خصوص اینکه تیم ملی فوتبال ساحلی در روزی که دچار شکستگی سر شد توانست بر مکزیک غلبه کند و به جمع 8 تیم برتر راه یابد، اظهار داشت: از این شکستگی‌ها و بخیه‌ها زیاد خورده‌ام و برای من اتفاق جدیدی نیست. این بار هم سرم چهار بخیه خورده اما خوشحالم که در نهایت توانستیم مکزیک را شکست دهیم و از گروه‌مان صعود کنیم و مهم همین نتیجه بود.

وی با بیان اینکه ایران در گروه مرگ جام جهانی قرار گرفته بود، ادامه داد: برخی تصور نمی‌کردند تیم ما حتی بتواند از گروهش صعود کند اما توانستیم این کار را انجام دهیم و به یک چهارم نهایی برسیم. بازی آخرمان هم بسیار سخت بود در حالی که این بازی برای مکزیک دشواری نداشت، چون آنها چیزی برای از دست دادن نداشتند.

دروازه‌بان تیم ملی ساحلی درباره دیدار با تاهیتی گفت: تاهیتی از پدیده‌های جام جهانی قبلی بود که چهارم شد و در این دوره هم بازی‌های خوبی انجام داده است. آنها توانستند روسیه را هم با قدرت شکست دهند. ما به دنبال این هستیم رقیب پرقدرت‌مان را شکست دهیم و به نیمه نهایی برسیم.

حسینی در خصوص راه صعود تیم ایران برای رسیدن به فینال، خاطرنشان کرد: سیدبندی این دوره از رقابت‌ها به شکلی بود که کار صعود گروه‌های دیگر بسیار آسان‌تر بود و ما کار سختی برای صعود داشتیم. در صورتی که بتوانیم از سد تاهیتی بگذریم کارمان کمی راحت‌تر خواهد بود اما بازهم چیزی مشخص نیست. اینجا نقش بسیار سازنده کادرفنی اهمیت بالایی دارد و اوکتاویو، هاشم‌پور و... آرامش تیمی ما را بالا برده‌اند.

وی تأکید کرد: خوشبختانه تا به اینجا توانسته‌ایم به دور از حواشی بازی‌های خوبی انجام دهیم و برای رسیدن به فینال هم رویاپردازی نمی‌کنیم بلکه پله پله پیش می‌رویم. ابتدا باید به تاهیتی فکر کرده و این تیم را شکست دهیم و بعد به فینال بیندیشیم.

 


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : پنج شنبه 25 تیر 1394  | 01:17 ق.ظ | نویسنده : امیررضا رحیمی

صبا منحل نخواهد شد

چشمی: می دانستم رضایت نامه ام را می گیرم


هافبک استقلال ادعا می کند ادعا می کند که از اول هم می دانسته که رضایت نامه اش را از صبا دریافت می کند.


 

روزبه چشمی به "ورزش سه" گفت: خدا را شکر امروز جلسه دوستانه ای با آقای جهانبینی داشتم و ایشان خیلی کمک کردند که رضایت نامه ام صادر شود و از این بابت خیلی خوشحالم.

او در پاسخ به این سوال که حالا که رضایت نامه گرفته آیا با خیال راحت تر با استقلال تمرین می کند یا نه هم گفت: صد در صد. الان فکر من آزاد است و با خیال راحت تلاش می کنم به استقلال کمک کنم و مشکلی از این بابت وجود نخواهد داشت.

هافبک فصل گذشته صبا ادامه داد: البته من می دانستم مشکل خاصی برای رضایت نامه ندارم و یک سوء تفاهم کوچک بود که الحمدالله حل شد و الان در خدمت استقلال هستم.

چشمی در مورد این که گفته می شود احتمال دارد با انصراف محجوب از مالکیت صبا این باشگاه منحل شود هم گفت: فکر نمی کنم این اتفاق بیفتد. آنها پیگیر هستند و انشاالله تا شروع لیگ یک مالک جدید برای این تیم پیدا می شود. من بارها گفته ام که پتانسیل باشگاه صبا خیلی بالاتر از این حرف ها است و باید از این تیم حمایت شود.

او در پایان درمورد آمادگی استقلال برای شروع لیگ هم گفت: ما تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته ایم و کاملا آماده هستیم. داریم به فرم ایده آل نزدیک می شویم و انشاالله تا در همان شروع لیگ هم کار را با قدرت آغاز می کنیم.

 


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : پنج شنبه 25 تیر 1394  | 01:17 ق.ظ | نویسنده : امیررضا رحیمی

حقیقی با سیاه‌جامگان به توافق نرسید


رضا حقیقی هافبک سابق تیم های پرسپولیس و پدیده با سیاه جامگان ابومسلم توافق نکرد.


 

به گزارش "ورزش سه"، حقیقی که در اردوی سرعین هم تیم خطیبی را همراهی کرد در آخرین لحظلات امضائ قرار نتوانست با مسوولین سیاه جامگان به توافق نهایی برسد. مسعود حکم آبادی مدیر رسانه ای باشگاه سیاه جامگان در گفتگو با خبرنگار ورزش سه ضمن تایید این خبر گفت: از لحاظ مالی با رضا حقیقی به توافق کامل رسیدیم و این بازیکن در این زمینه با باشگاه همکاری خوبی داشت اما شروطی که مدیر برنامه های وی در قرارداد ذکر کرده بود باعث شد رسول خطیبی قید همکاری با وی را بزند و در نهایت قراردادی رسمی امضا نشود. حکم آبادی در پایان گفت:رضا خقیقی قلبا دوست داشت در مشهد فوتبالش را در مشهد و در سیاه جامگان دنبال کند که متاسفانه این امر میسر نشد و باشگاه ببرای این بازیکن خوب مشهدی آرزوی روزهای خوبی را دارد.

 


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : پنج شنبه 25 تیر 1394  | 01:16 ق.ظ | نویسنده : امیررضا رحیمی

فاولر: بازیکنان جوان باید جای استرلینگ را پر کنند


رابی فولر، اسطوره لیورپول عنوان کرد که زمان آن رسیده تا بازیکنان جوان لیورپول جای رحیم استرلینگ را پر کنند.


 

به گزارش "ورزش سه"، استرلینگ روز گذشته به صورت رسمی از لیورپول جدا شد و با 70 میلیون یورو به سیتی پیوست. ستاره جوان به شدت مورد انتقاد هواداران قرار گرفته بود ولی فولر معتقد است که لیورپول باید به آینده فکر کند.

او گفت:" رحیم بازیکن خیلی خوبی است ولی این تصمیم اوست که فوتبالش را جای دیگری ادامه دهد.باشگاه برای او احترام قائل است و ما در دو سال اخیر، دو بازیکن ارزشمندمان یعنی استرلینگ و سوارز را از دست دادیم. حالا نوبت بازیکنان جوان است که جای آنها را پر کنند و بیخیال رحیم شوند. امیدوارم که بازیکنان جدید درخشش کافی داشته باشند."

 


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : پنج شنبه 25 تیر 1394  | 01:15 ق.ظ | نویسنده : امیررضا رحیمی

اگر می توانستند کاری کنند طی این چند سال می کردند مایلی‌کهن: تغییری در مدیریت پرسپولیس نمی‌بینم محمد مایلی کهن بعد از عارضه ای که برایش به وجود آمد و مدتی را در بیمارستان بستری بود، دوباره بازگشته و همچنان همان منتقد همیشگی نشان داده است. [مایلی‌کهن: تغییری در مدیریت پرسپولیس نمی‌بینم] به گزارش "ورزش سه"، سرمربی سابق تیم ملی که شب گذشته به عنوان مهمان ویژه در فینال جام شهردای تهران حضور داشت درباره ملاقات ستاره های سابق از او در زمان حضورش در بیمارستان گفت: من همیشه از دیدن شاگردان سابقم خوشحال می شوم و خیلی خوشحال شدم که آنها برای ملاقاتم زحمت کشیدند. جا دارد از آقایان دایی، پروین، کریمی، پنجعلی و ... که زحمت کشیدند و به بیمارستان آمدند تشکر ویژه ای داشته باشم و برای شان آرزوی موفقیت و سلامتی کنم. مایلی کهن درباره واکنشش در زمان حضور علی دایی بر بسترش که با جاری شدن اشک های او همراه بود نیز گفت: همه چی اتفاقی بود و ناخواسته اشک هایم سرازیر شد و جا دارد بار دیگر از ایشان بابت حضورشان تشکر کنم. سرمربی سابق تیم ملی درباره کم شدن ستاره ها در فوتبال ایران که در فصل نقل و انتقالات کاملا مشهود است نیز گفت: فوتبال ایران همیشه ستاره داشته و الان هم دارد. اینقدر در زمین های ایران ستاره داریم که اصلا قابل شمارش نیستند. باید بستر لازم برای هدایت و حضور این بازیکنان در سطح بالاتر فراهم شود. بازیکن سابق پرسپولیس درباره شرایط پرسپولیس در فصل آینده نیز گفت: مشکل پرسپولیس یارگیری نیست. در واقع چطور عرض کنم موفقیت های این تیم ها یک اتفاق است. این دو باشگاه هیچ وقت سازمان یافته نبودند و برنامه و اصول درستی برای آنها در نظر گرفته نشده است. مایلی کهن در ادامه با کنایه درباره تغییرات پیاپی هیات مدیره پرسپولیس گفت: کدام تغییرات؟ شما افرادی را نام بردید که تغییراتی را در این تیم جز حضور آقای گرشاسبی ندیدم. آقای کاشانی و زادمهر که قبلا هم بودند. آقای عبدی هم در چند فصل اخیر حضور داشته و آقای طاهری هم همینطور. فقط آقای گرشاسبی به این مجموعه اضافه شده است. او درباره اینکه این اعضا می توانند پرسپولیس را به موفقیت برسانند یا خیر نیز گفت: من عرض کردند زحمت می کشند اما موفقیت اتفاقی است و باشگاه پرسپولیس استقلال ورای این تغییرات را نیاز دارد. این دوستان پیش از این هم در این تیم حضور داشتند و ثمره زحمات شان را دیدیم. مایلی کهن در پایان در پاسخ به این سوال که بعد از بازگشت از بیمارستان نیز به راه سرخ انتقادی اش ادامه خواهد داد یا خیر گفت: من اگر انتقاد می کنم به دنبال منافع نیستم و دلم می سوزد و چیزهایی که وجود دارد را می گویم.


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : پنج شنبه 25 تیر 1394  | 01:14 ق.ظ | نویسنده : امیررضا رحیمی

تبلیغات لیگ یکی ها را با استان های شان داده ایم

عابدینی: 21 میلیارد تومان از ایران نوین گرفته ایم


عضو هیت رییسه سازمان لیگ ادعا می کند که شرکت ایران نوین 21 میلیارد تومان به سازمان لیگ پول داده نه 42 ملیلیارد.


 

امیر عابدینی در این باره به "ورزش سه" گفت: متاسفانه از حرف های من سوء برداشت شده است. من هرگز نگفتم 42 میلیارد گرفته ایم. من اعلام کرد که 21 میلیارد دریافت کرده ایم وتا سه شنبه هفته آینده 15 میلیارد دیگر هم می گیریم. 3 میلیارد هم ماه آینده می گیریم. به این ترتیب رقمی در حدود 40 میلیارد از ایران نوین برای این فصل خواهیم گرفت.

او در مورد دلیل ادعای خسارت شرکت ایران نوین هم می گوید: به چهار دلیل آنها ادعای خسارت کرده اند. یکی به این دلیل که قرار بود تابلوهای تبلیفغاتی 3 ردیف باشد که این اجازه به آنها داده نشد. دوم این که چند هفته از لیگ برتر به خاطر اختلاف با صدا و سیما پخش نشد. دلیل سوم این بود که قرار بود بازی های لیگ یک پخش زنده داشته باشد که 70 درصد آن پخش نشد و در آخر هم به خاطر مشکلاتی بود که از طرف بانک طرف قرارداد شرکت ایران نوین درست کرد. تبلیغات این بانک دور زمین انجام شد ولی این بانک پول شرکت را نداد.

عضو هیئت رییسه سازمان لیگ در مورد این که خیلی از باشگاه ها ادعا می کنند سازمان لیگ پولی به آنها نداده است هم گفت: بخش مالی سازمان لیگ می گوید که پول ها به باشگاه ها پرداخت شده است. اگر باشگاهی این ادعا را رد می کند برای گرفتن صورت های مالی لیگ به سازمان لیگ مراجعه کند تا ما ادعای آنها را بررسی کنیم.

عابدینی در پاسخ به این سوال که ایران نوین قرارداد 100 میلیاردی فصل بعد خود را پرداخت می کند یا نه هم گفت: امسال ما قرارداد را 90 ملیلیاردی کرده ایم و رقم حق پخش لیگ یک را به استان ها سپرده ایم که اگر می توانند برای تبلیغات دور زمین شان پول بیشتری بگیرند.

او در پایان گفت: ما قصد داریم از ایران نوین 50 میلیارد بگیریم و بقیه پول را آنها با سازمان لیگ شریک شوند. یعنی آنها 20 درصد از رقم تبلیغات را به صورت کارمزد بردارند و مابقی درآمدها در یک حساب مشترک بریزیم و درآمدها را با این شرکت تقسیم کنیم.

 


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : پنج شنبه 25 تیر 1394  | 01:13 ق.ظ | نویسنده : امیررضا رحیمی

شروع تمرینات مان خوش یمن بود

شاهرودی:با راه آهن به لیگ برتر برگشتم


مربی کنونی تیم راه آهن شروع تمرینات این تیم خوش یمن بود و با توافقنامه هسته ای همزمان شد.


 

به گزارش "ورزش سه"، رضا شاهرودی که اخیرا به عنوان یکی از کمک های فرهاد کاظمی به کادرفنی تیم راه آهن پیوسته است درباره شرایط فعلی و شروع تمرینات این تیم گفت: جدیدا کارم را با این تیم آغاز کردم، هنوز قراردادی نبسته ایم اما آقای کاظمی دستور دادند و من هم اطاعت کردم و به مجموعه کادرفنی پیوستم و می توان گفت که با راه آهن به لیگ برتر بازگشتم.

وی ادامه داد: در حال حاضر آقایان کرمانی، مهدوی و بنده در کادرفنی به عنوان دستیاران آقا فرهاد در این تیم مشغول به کار شدیم و احتمالا یک مربی دروازه بان ها نیز به زودی به تیم می پیوندد. ما همه تلاشمان را می کنیم تا در دوران آماده سازی، تیمی پرقدرت را روانه مسابقات کنیم. استخوانبندی تیم سال گذشته حفظ شده است، اتفاقا دیروز که اولین جلسه تمرینات تیم راه آهن را استارت زدیم بسیار خوش یمن بود چرا که مصادف شد با توافقنامه هسته ای و از این طریق این موفقیت را به همه مردم ایران تبریک می گویم.

مربی تیم راه آهن در ادامه راجع به عدم عقدقرارداد با این تیم گفت: در حال حاضر ما هیچ قراردادی نبستیم و همه منتظر اعلام رای تجدید نظر کمیته استیناف هستیم. بهرحال بعد از مشخص شدن تکلیف این تیم وضعیت قراردادها نیز مشخص می شود و به قولی تکلیف معلوم می شود.

وی نظر خود را در رابطه با موضوع مربوط به موتومبا این گونه ابراز کرد: به نظر من و از نظر قانونی آن بازیکن باید محروم شود و نهایتا نتیجه بازی با تیم پیکان که در آن موثر بوده سه بر صفر اعلام شود نه اینکه نتیجه پنج بازی را بر علیه تیم اعلام کنند. من کاملا دلم روشن است که این تیم در لیگ می ماند.

شاهرودی در پایان راجع به شرایط تیم پرسپولیس گفت: البته من راجع به این تیم به عنوان یک پیشکسوت و کسی که دلش برای تیم می سوزد صحبت می کنم و فکر می کنم که در فصل یارگیری خیلی خوب و خیلی بد عمل نکردند، یعنی سرخپوشان در حد متوسطی توانستند نیازهای تیم را پوشش دهند، امیدوارم با برپایی یک اردوی خوب و انجام بازی های دوستانه موثر تیم را آماده مسابقات کنند و مانند سال های قبل سه، چهار هفته اول را بابت عدم هماهنگی از دست ندهند.

 


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : پنج شنبه 25 تیر 1394  | 01:13 ق.ظ | نویسنده : امیررضا رحیمی

خدیرا: پیوستن به یووه قدم رو به عقب نیست


سامی خدیرا، هافبک یوونتوس معتقد است که با پیوستن به یوونتوس، قدم رو به عقبی برنداشته است.


 

به گزارش "ورزش سه"، هافبک آلمانی با پایان قراردادش با رئال مادرید، ماه گذشته به جمع بیانکونری ها اضافه شد. خدیرا معتقد است که سری آ پیشرفت خوبی در سال‌های اخیر داشته و می‌تواند با دیگر لیگ ها رقابت کند.

او گفت:" من به دنبال یک چالش جدید بودم و یووه این فرصت را در اختیارم گذاشت. آنها در سطح رئال مادرید هستند. افتخار بزرگی برای من است که در این لیگ بازی کنم. رقابت نزدیکی بین تیم هاست و تیم‌ها بازیکنان قدرتمندی در اختیار دارند. به نظر من حضور در لیگ ایتالیا قدم رو به عقب نیست. اینجا یک لیگ با کیفیت و تاکتیکی است. یووه نشان داده که توان رقابت با تیم‌های بزرگ اروپا را دارد و من هم اینجا هستم که بار دیگر به فینال چمپیونزلیگ برسم."

 


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : پنج شنبه 25 تیر 1394  | 01:13 ق.ظ | نویسنده : امیررضا رحیمی

ممکن است جدول به دو نیم تقسیم شود

جلالی: بیک زاده و صادقی را نمی خواهم


سرمربی سایپا ادعا می کند که امسال در بین تیم های بالا و پایین جدولی فاصله خواهد افتاد.


 

مجید جلالی درباره رضایتش از عملکرد باشگاه سایپا در فصل نقل و انتقالات به "ورزش سه" گفت: هیچ مربی نیست که بتواند بگوید صد در صد خواسته هایش در فصل نقل و انتقالات برآورده شده است و چنین چیزی امکان ندارد. به هرحال به جز شرایط مالی باشگاه ها و البته شرایط باشگاه ها در لیگ برتر، واسطه گری ها هم در نقل و انتقالات خیلی مهم است. با این حال من از بازیکنانی که به سایپا آمده اند راضی هستم.

او در مورد این که گفته می شود نکونام با خودش بیک زاده و امیر حسین صادقی را به سایپا می آورد هم گفت: من هیچ صحبتی با این 2 بازیکن نکرده ام. البته آنها بازیکنان بزرگی هستند ولی ما در دفاع نفرات مان تکمیل هستند و نیازی به جذب بازیکن جدید نداریم.

سرمربی سایپا ادعا می کند تیمش می تواند جزو مدعیان قهرمانی باشد: با توجه به این که ما تمرینات مان را زودتر از بقیه تیم ها شروع کرده ایم انتظارمان این است که لیگ را خوب شروع کنیم. من فکر می کنم ما این پتانسیل را داریم که امسال جزو مدعیان قهرمانی باشیم.

جلالی درباره این که خیلی از تیم ها هنوز تمرینات خود را شروع نکرده اند هم گفت: احتمال دارد به این دلیل که شما می گویید امسال بین تیم های پایین جدولی با پایین جدولی ها شکاف بیفتد و در واقع جدول به 2 قسمت تقسیم بشود. البته باید لیگ شروع شود تا ببینیم چه اتفاقی می افتد.

 


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : پنج شنبه 25 تیر 1394  | 01:12 ق.ظ | نویسنده : امیررضا رحیمی

راه‌آهن سقوط کند چندین سال فوتبال ایران عقب می‌رود کاظمی: تکلیف راه آهن روشن است سرمربی تیم فوتبال راه‌آهن گفت: در صورتی که ما طبق رای کمیته استیناف به لیگ دسته اول سقوط کنیم چندین سال فوتبال ایران زیر سؤال می‌رود. [کاظمی: تکلیف راه آهن روشن است] به گزارش "ورزش سه" و به نقل از فارس فرهاد کاظمی در خصوص شرایط راه‌آهن اظهار داشت: ما تمام تلاش خود را کردیم تا راه‌آهن در لیگ برتر بماند اگر قرار است طبق رای کمیته استیناف راه‌آهن به لیگ یک سقوط کند فوتبال چند ساله ایران زیر سوال می‌رود و تمام تیم‌هایی که بازیکن سرباز داشته‌اند باید با چنین رایی روبرو شوند. وی ادامه داد: بدون شک حق راه‌آهن است که در لیگ برتر بماند ما تمرینات خود را با قدرت شروع کرده‌ایم و امیدواریم در ماهی که حضرت علی به خاطر عدالت ضربه خورد حق به حقدار برسد و امیدواریم مسئولان هم در این زمینه ما را یاری کنند و حق کسی تضییع نشود. سرمربی راه‌آهن خاطرنشان کرد: تیمی که تازه به لیگ برتر آمده 5 بازیکن سرباز داشته پس آن تیم هم باید به لیگ دسته اول سقوط کند. پرونده موتومبا همچون پرونده‌ای است که فیفا در مورد خلعتبری به آن رسیدگی کرد. ما پرونده را به فیفا نفرستادیم که اگر این کار را انجام دهیم قطعا تنها بازیکن یا احتمالا فدراسیون ترکیه جریمه خواهد شد. کاظمی تاکید کرد: از رسانه‌ها هم تقاضا دارم فرافکنی نکنند و نگویند راه‌آهن بلاتکلیف است تکلیف ما روشن است ما در لیگ برتر بازی خواهیم کرد و مشکلی هم نداریم بلکه این پیکان است که بلاتکلیف است.


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : پنج شنبه 25 تیر 1394  | 01:11 ق.ظ | نویسنده : امیررضا رحیمی

تشکیل کمیسیون پزشکی با همکاری فیفا


مرکز پزشکی سازمان لیگ فوتبال ایران در راستای مواجهه با بیماری‌های خاص در بین برخی بازیکنان کمیته‌ای را برای بررسی به این موارد تشکیل داد.


 

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از تسنیم، پس از مثبت اعلام شدن آزمایش هپاتیت دو بازیکن خارجی لیگ برتری، در خصوص بازی کردن یا نکردن آنها در مسابقات اختلافی به وجود آمد. از آنجایی که قانون پزشکی فیفا این بازیکنان را از بازی کردن منع نمی‌کند، اما قانون کار ایران به سلامت این افراد ایراد می‌گیرد، کمیسیونی برای رسیدگی به این مسئله تشکیل شد.

این کمیسیون با نام «کمیسیون پزشکی موارد خاص فوتبال» با همکاری فیفا و زیر نظر مرکز پزشکی سازمان لیگ فوتبال ایران تشکیل شده است. دکتر ماشاالله عقیلی‌نژاد، رئیس مرکز تحقیقات طب کار که با قانون پزشکی کار کشور آشنایی کامل دارد، ریاست این کمیسیون را به عهده گرفته است. پروفسور ورژاک، رئیس کمیته پزشکی فیفا، پروفسور ایفرایم کرایمر، عضو کمیته پزشکی فیفا، رئیس کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال ایران، دو متخصص پزشکی ورزشی و یک متخصص عفونی نیز از اعضای این کمسیون هستند.

اولین جلسه این کمیسیون امروز (چهارشنبه) برگزار شد و فیفا اعلام کرد برای اعلام رأی نهایی در خصوص بازیکنانی که بیماری‌های خاص دارند باید تشکیل جلسه داده و در نهایت براساس نیازهای کشورمان تصمیم‌گیری شود. فیفا قرار است پروتکل‌های پزشکی‌اش را مورد مطالعه قرار دهد تا در این خصوص تصمیمی مناسب بگیرد و آن را در کمیسیون پزشکی موارد خاص فوتبال مطرح کند.

کار کمیسیون پزشکی موارد خاص فوتبال به این شکل است که اگر بازیکنی نتواند تأیید سلامت خود را از مرکز پزشکی سازمان لیگ دریافت کند، پرونده او به این کمیسیون ارجاع داده می‌شود تا در خصوص وضعیت پزشکی آن بازیکن تصمیم‌گیری شود.

 


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : پنج شنبه 25 تیر 1394  | 01:10 ق.ظ | نویسنده : امیررضا رحیمی

دادگاه نظامی و اینترپل می‌توانند پولادی را برگردانند


عضو هیات رئیسه فراکسیون ورزش مجلس با بیان اینکه کارت پایان خدمت باید جزو مدارک برای قرارداد با باشگاه‌ها باشد، گفت: دادگاه نظامی و پلیس اینترپل می‌توانند پولادی را دستگیر کرده و به ایران برگردانند.


 

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از مهر، عباسعلی منصوری آرانی با غیرقانونی خواندن استفاده از فوتبالیست سرباز در باشگاه‌های فوتبال ایران، ضمن بیان مطلب فوق اظهارکرد: کارت پایان خدمت یا معافیت باید ملاک باشگاه‌ها برای قرارداد با فوتبالیست‌ها باشد که کپی و رونوشت آن نیز به سازمان نظام وظیفه ارسال شده و نظام وظیفه این موضوع را پیگیری کند. با این شرایط چنانچه نظام وظیفه متوجه جعلی بودن مدارک بازیکنی شود خود آن بازیکن باید پاسخگو باشد.

وی در ادامه تاکید کرد: البته سازمان نظام وظیفه باید پس از دریافت مدارک از باشگاه‌ها در مدت یک ماه پاسخ آن را بدهند و اگر تخلف بازیکنی ثابت شود، به شدت با سرباز خاطی برخورد شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی همچنین تاکید کرد: وقتی باشگاه مدارک بازیکنی را می‌گیرد، درواقع به آن بازیکن اعتماد می‌کند؛ همچنانکه در تمام کشورها هم به این شکل است. بنابراین اگر تخلف بازیکن ثابت شود علاوه بر برخورد سازمان نظام وظیفه با وی باشگاه هم می‌تواند جریمه‌ای را برای او در نظر گیرد.

وی اضافه کرد: اگر بازیکنی مدارک جعلی برای خدمت سربازی به باشگاه ارائه کند از نظر حقوقی هم باید به نظام وظیفه هم به باشگاه پاسخگو باشد و باید محرومیت سنگینی برای او درنظر گرفته شود.

منصوری آرانی درباره مهرداد پولادی، ملی‌پوشی که در فهرست فوتبالیست‌های سرباز متخلف قرار گرفته بود و با وساطت رئیس فدراسیون فوتبال به لیگ قطر رفت و بازنگشت، گفت: اول از همه باید مراقب بود که شرایط مشابه پولادی رخ ندهد و نکته دیگر این‌که برای بازگشت این بازیکن، دادگاه نظامی و پلیس بین‌الملل اینترپل می‌توانند وارد عمل شوند؛ مادامی که سربازی اجباری است باید قانون رعایت شود.

 


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : پنج شنبه 25 تیر 1394  | 01:10 ق.ظ | نویسنده : امیررضا رحیمی

ژاوی: مراسم کاسیاس در شأن او نبود


ژاوی، هافبک سابق بارسلونا عنوان کرد که رفتار خوبی از سوی باشگاه رئال با کاسیاس نشده است.


 

به گزارش "ورزش سه"، کاسیاس اوایل هفته از رئال مادرید جدا شد و به پورتو پیوست. رئال مادرید مراسمی برای بزرگداشت کاسیاس برگزار کرد که به اعتقاد بسیاری در حد و اندازه های نام او نبود.ژاوی نیز معتقد است که چنین رفتاری با او درخور نام کاسیاس نبوده است.

او گفت:" ورزشکارهای حرفه ای اسپانیایی به اندازه کافی احترام دریافت نمی‌کنند. او به پورتو می‌رود و آنجا مثل یک قهرمان با او رفتار می‌شود.خارج از مادرید او خیلی مورد احترام قرار می‌گیرد. من شرایط ایکر را تحت نظر داشتم و به نظرم اخیرا خیلی تحت فشار بود. او باید هر بازی ثابت می‌کرد که دروازه بان بزرگی است. در سال‌های اخیر، به نظرم او مثل گذشته خوشحال نبود. به نظرم شرایط خوبی را سپری نمی‌کرد و تمام کشور باید به این موضوع توجه کنند."

 


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : پنج شنبه 25 تیر 1394  | 01:09 ق.ظ | نویسنده : امیررضا رحیمی

راه کوتاه ایران تا فینال جام جهانی


ایران در بهترین شرایط عمر حضور خود در مسابقات جام جهانی فوتبال ساحلی قرار گرفته است.


 

به گزارش "ورزش سه"، تیم تاهیتی با خلق شگفتی و برد برابر تیم فوتبال روسیه حریف ایران در مرحله یک چهارم نهایی رقابت ها شده است.

ایران امروز شرایط خوبی دارد چرا که در صورت پیروزی برابر تیم ملی فوتبال تاهیتی در نیمه نهایی باید با برنده بازی ایتالیا وژاپن بازی کند وراه رسیدن به فینال برای ایران این بار راه بسیار کوتاهی است. ایران که برای دومین بار به دور دوم مسابقات فوتبال جام جهانی فوتبال ساحلی صعود کرده است ،برای اولین بار در یک دوره از مسابقات جام جهانی فوتبال ساحلی صاحب 2 برد شده است ودر صورت پیروزی برابر تیم ملی فوتبال تاهیتی برای اولین بار به نیمه نهایی این بازی ها صعود خواهد کرد.

 


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : پنج شنبه 25 تیر 1394  | 01:08 ق.ظ | نویسنده : امیررضا رحیمی

دیدار کفاشیان و تاج با معاون سرافراز


رؤسای فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ برای پیگیری و حل مشکل حق پخش تلویزیونی با معاون رئیس سازمان صداوسیما دیدار کردند.


 

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از تسنیم، علی کفاشیان، رئیس فدراسیون فوتبال و مهدی تاج، رئیس سازمان لیگ امروز (چهارشنبه) برای پیگیری و حل مشکل حق پخش تلویزیونی به صدا‌وسیما رفتند و با مهدی مجتهد، معاون برنامه‌ریزی و منابع مالی سازمان صداوسیما دیدار کردند که این دیدار بیش از دو ساعت به طول انجامید.

این در حالی است که گفته شده بود قرار است دیدار امروز بین کفاشیان و سرافراز، رئیس سازمان صداوسیما باشد اما بازهم رئیس فدراسیون فوتبال موفق به دیدار و گفت‌وگو با سرافراز نشد.

 


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : پنج شنبه 25 تیر 1394  | 01:08 ق.ظ | نویسنده : امیررضا رحیمی

پرسپولیس 94 ، 26 ساله است


اگر بازیکنان حال حاضر پرسپولیس همه بضاعت این تیم باشند سرخپوشان جوانترین ترکیب اصلی خود را در 10 سال اخیر خواهند شد.


 

به گزارش "ورزش سه"، در شرایط حال حاضر در ترکیب اصلی پرسپولیس تنها محسن بنگر بالای 30 سال دارد و6 بازیکن این تیم زیر 27 سال هستند.

سوشا مکانی(29)- رامین رضائیان(25)- محسن بنگر(35)- لوکا ماریچ(28)- وحیدحیدریه(22)- احمد نوراللهی(22)- کمال کامیابی نیا(27)- مهدی طارمی(22)- امید عالیشاه(23)- محسن مسلمان(24) و هادی نوروزی(29)

پرسپولیس بیرون زمین هم مرتضی قدیمی پور وشعبانی را به عنوان گلر، رضا نورمحمدی، اومانیا و بابک حاتمی را به عنوان دفاع، کفشگری هافبک دفاعی، میلاد کمندانی، فرشاد احمدزاده، و رضا خالقی‌فر هافبک و علی علیپور را به عنوان مهاجم دارد. نیمکت پرسپولیس امسال از سال گذشته قویتر است، ضمن این که با توجه به بضاعت ها پرسپولیس می‌توانست در ترکیب ثابت خود از کریم انصاری فر و جلال حسینی هم بهره ببرد اما برانکو این ترکیب را دوست نداشت.

 


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : پنج شنبه 25 تیر 1394  | 01:07 ق.ظ | نویسنده : امیررضا رحیمی

به بهانه انتقال های اخیر خارجی در لیگ برتر

تیم برتر خارجی های لیگ برتر


در تاریخ لیگ برتر ستارگان خارجی که در مسابقات ما حضور داشته اند به اندازه معقول نبوده اما بازیکنان زیادی هستند که از بین آنها میتوان یک تیم منتخب ساخت که بازیکنان این تیم اگر در شرایط ویژه ودر سن جوانی در کنار هم بازی میکردند میتوانستند یک تیم ملی حداقل در اندازه های تیم های متوسط اروپایی بسازند.


به گزارش "ورزش سه"، بهترین بازیکنان مورد اشاره عبارتند از:


1-آرمناک پتروسیان  2-عیسی اندوی  3-نیلسون کوریا  4-کارلوس سانتوز  5-لئوناردومساریچ  6-روبرت ساها  7-ژاک الونگ  8-احمد کاظم  9-فابیو جانواریو  10-عبدالوهاب ابوالهیل  11-جی لوید ساموئل  12-لئون استپانیان  13-جاسم کرار  14-عمادرضا  15-ادینهو  16-آلویز نونگ  17-ایوان پترویچ  18-دنی اولروم  19-ابراهیم توره  20-ایمون زائد  21-عیسی ترائوره  22-ایگور کاسترو  23-اشپیتیم آرفی  24-اکوستنی گیلائوری  25-برونوسزار  26-ماتیاس چاگو  27-لئوناردو کوئیکه  28-آدریانو آلوز  29-تیاگوفراگا  30-جواهیر سوکای  31-فوزیل موسی اوف  32-لوسیانو پریرا  33-ایگور پراهیچ  34-لئوناردو پادوانی  35-لئوناردو پیمنتا  36-دیوید ویکروم  37-فرانک آتسو  38-میلان یوانویچ  39-مایکل اومانیا  40-رینالدوکروز

 

در این بین میتوان این ترکیب را به عنوان تیم برتر خارجی های تاریخ لیگ برتر منظور داشت:

گلر:آرمناک پتروسیان

دفاع میانی:لئوناردو مساریچ

دفاع میانی:کارلوس سانتوز

دفاع چپ:روبرت ساها

دفاع راست:لئوناردو پادوانی

هافبک دفاعی:ژاک الونگ

هافبک:فابیو جان واریو

هافبک:لئون استپانیان

پشت مهاجم:ابراهیم توره

مهاجم:عمادرضا

مهاجم:ادینهو

 


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : پنج شنبه 25 تیر 1394  | 01:07 ق.ظ | نویسنده : امیررضا رحیمی

پرسپولیسی‌ها به محل بازی رسیدند


بازیکنان تیم پرسپولیس برای برگزاری دیدار تداکارتی مقابل حریف ترکیه‌ای خود به ورزشگاه اختصاصی تیم گنج لربیر لیگی رسید.


 

به گزارش "ورزش سه" از فارس، بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس برای برگزاری دیدار تدارکاتی مقابل تیم فوتبال گنج لر بیرلیگی در ساعت 14 و 50 دقیقه هتل محل اقامت خود را در شهر قیزیلچه حمام ترک کردند.

* بازیکنان پرسپولیس با یک دستگاه اتوبوس به محل بازی امروز خود آمدند.

* مسیر 56 کیلومتری تا شهر آنکارا در حالی توسط کاروان پرسپولیس طی شد که در بدو ورود به این شهر اتوبوس حامل پرسپولیسی‌ها در ترافیک ماند اما این مسئله باعث نشد تا سرخپوشان دیر به محل بازی امروز برسند.

* ورزشگاه اختصاصی تیم گنج‌لر بیرلیگی حریف امروز پرسپولیس یک کمپ مجهز و مدرن است و در ورزشگاه اختصاصی این تیم حتی زمین اسب سواری هم وجود دارد. در این ورزشگاه اختصاصی فروشگاه‌های مرتبط با این تیم همچنین عکس‌هایی از بازیکنان سال‌های گذشته بازیکنان ترکیه‌ای وجود دارد.

* برانکو در زمان ورود به زمین دقایقی با قدم زدن بر روی زمین از نقاط مختلف محل بازی امروز دیدن کرد.

* پیش از شروع بازی چمن این ورزشگاه آبیاری شد.

* ورزشگاه محل بازی سکویی برای حضور تماشاگران ندارد.

* بازیکنان تیم گنج لر بیرلیگی زودتر از بازیکنان پرسپولیس به زمین آمده و شروع به گرم کردن کردند.

* داوران این بازی در ساعت 16و 30 به وقت محلی به زمین آمده و بدن‌هایشان را گرم کردند

* بازیکنان تیم پرسپولیس امروز با لباس‌های طوسی رنگ مقابل حریف تدارکاتی‌شان بازی خواهند کرد.

* هوای آنکارا نیمه ابری است اما هوای نسبتا گرمی دارد.

تیم‌های پرسپولیس و گنج لر بیرلیگی از ساعت 17 به وقت محلی در دیداری تدارکاتی به مصاف هم خواهند رفت.

 


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : پنج شنبه 25 تیر 1394  | 01:07 ق.ظ | نویسنده : امیررضا رحیمی

خریدار ملوان، خواستار خرید سهام داماش شد


گزینه دوم خرید سهام باشگاه ملوان، از خرید باشگاه داماش خبر داد و گفت: در کلیات به توافق رسیده‌ایم و در روزهای آتی با حضور امیر عابدینی برای انتقال نهایی سهام مذاکره می‌کنیم.


 

به گزارش "ورزش سه" از مهر، جواد شهبازی در خصوص آخرین وضعیت خرید سهام باشگاه داماش گیلان، ضمن بیان مطلب فوق اظهار کرد: پس از به نتیجه نرسیدن مذاکرات درباره خرید ملوان، از سوی مسئولان باشگاه داماش پیشنهادی مبنی بر قبول مالکیت سهام این باشگاه مطرح شده که در حال بررسی نهایی آن هستم.

وی در ادامه افزود: از نظر طرفین 80درصد کارها انجام شده اما توافق نهایی در حضور امیر عابدینی صورت خواهد گرفت.

شهبازی با انتقاد از عملکرد ضعیف مسئولان باشگاه ملوان در خصوص انتقال سهام باشگاه خاطرنشان کرد: در جایی که ثبات نظر وجود نداشته باشد، هر روز باید منتظر شنیدن نظر و خبر جدیدی بود و  نمی‌توان در امر تیم‌داری تمرکز لازم را داشت و تبعات آن به تیم بر می‌گردد.

وی تاکید کرد: گرایش به سمت داماش نوعی تلافی در عملکرد ضعیف مسئولان ملوان نیست چرا که گیلان سرزمین بزرگی است که انسان‌های والایی در آن زندگی می‌کنند و نام آوران بسیاری نیز در همه زمینه‌ها داشته و به هیچ عنوان چنین تفکری درباره تلافی کردن این سو مدیریت‌ها در ذهن من وجود نداشته و نخواهد داشت. 

شهبازی در پایان گفت: امیدوارم روزی فرا رسد که چهار تیم گیلانی (داماش- سپیدرود- ملوان و چوکای تالش) در لیگ برتر به رقابت سالم با یکدیگر بپردازند و فوتبال گیلان به نقطه اوج خود رسد.

 


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : پنج شنبه 25 تیر 1394  | 01:06 ق.ظ | نویسنده : امیررضا رحیمی

فینال جام جهانی فوتبال ساحلی 16-0 است


تا به حال هیچ گاه 2 طرف رقابت در انتخاب فینالیست جام جهانی فوتبال ساحلی متفاوت نبوده است.


 

به گزارش "ورزش سه"، از بین برزیل، روسیه، پرتغال و سوئیس یک تیم واز بین ایران، تاهیتی، ایتالیا و ژاپن یک تیم به فینال صعود خواهند کرد.در این بین، 4 تیم سمت ایران هیچ گاه قهرمان جهان نشده وتنها ایتالیا است که یک بار در مسابقات جام جهانی دوم ویک بار سوم شده است.

در آن سوی اما تیم برزیل 13 قهرمانی،یک دومی ویک سومی دارد وروسیه 2 قهرمانی وبالاخره پرتغال یک قهرمانی 3 دومی و5 مقام سومی دارند وآن سوی جدول 16 قهرمانی 4 دومی و6 عنوان سومی دارند.آن طرف فینال در تعداد قهرمانی ها از این طرف 16 قهرمانی بیشتر دارند.

 


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : پنج شنبه 25 تیر 1394  | 01:05 ق.ظ | نویسنده : امیررضا رحیمی

مقداد قباخلو به گسترش پیوست


مقداد قباخلو با عقد قرارداد یک ساله به گسترش فولاد تبریز پیوست.


 

به گزارش "ورزش سه"، این بازیکن که سابقه حضور در لیگ برتر دارد با نظر مثبت فراز کمالوند سرمربی گسترش فولاد با این تیم قرارداد یک ساله امضا کرد.

 


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : پنج شنبه 25 تیر 1394  | 01:04 ق.ظ | نویسنده : امیررضا رحیمی

کامیابی نیا جنگ را آغاز کرد (عکس)


هافبک دفاعی تازه وارد پرسپولیس در اولین بازی رسمی اش با پیراهن این تیم به میدان رفت.


 

به گزارش "ورزش سه"، هافبک دفاعی جنگنده پرسپولیس امروز در دیدار تدارکاتی پرسپولیس در میانه میدان از سوی برانکو در زمین گمارده شد و عملکرد خوبی نیز از خود به نمایش گذاشت.

هافبک سابق نفت تهران که قرار بود پیش از این با صلاحدید برانکو در پست دیگری به میدان برود در دیدار برابر گنجرلی بیرلیگی در پست هافبک دفاعی به میدان رفت و همانطور که در این صحنه مشاهده می کنید بازی فیزیکی و جنگنده ای را در دستور کار خود داشت.


 


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : پنج شنبه 25 تیر 1394  | 01:04 ق.ظ | نویسنده : امیررضا رحیمی

تساوی در اولین دیدار تدارکاتی پرسپولیس


پرسپولیسی ها در اولین دیدار تدارکاتی شان در ترکیه با حریف خود به تساوی بدون گل رسیدند.


 

به گزارش "ورزش سه"، پرسپولیس در این دیدار کاملا فیزیکی که منجر به درگیری هایی نیز بین بازیکنان دو تیم شد موقعیت های فراوانی را به دست آورد که با بی دقتی آنها را از دست داد.

سوشا مکانی نیز در این بازی بیکار نبود و بارها دروازه اش با خطر مواجه شد که با واکنش های به موقع او و مدافعان پرسپولیس اجازه باز شدن دروازه به گنجرلی بیرلیگی داده نشد.

برانکو در دقایق پایانی این دیدار از بازیکنان جوان تیمش نیز استفاده کرد تا شرایط آنها را مورد ارزیابی قرار دهد.

 


ادامه مطلب
نظرات 0

تعداد کل صفحات : 21 :: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >