در سال جدید امنیت را جدی‌تر بگیرید
نوشته شده توسط حامد کوهستانی در ساعت 03:09 ب.ظ

در سال جدید امنیت را جدی‌تر بگیرید

براي مشاهده به ادامه ملطب برويد

اگر بخواهیم فهرستی از شرکت‌های بزرگ فناوری اطلاعات که در سال ۱۳۹۱ هک شده‌اند را تهیه کنیم، باید نام فیس‌بوک، توییتر، اپل و مایکروسافت را در این فهرست قرار دهیم.

به گزارش امنيت نقل از  ایتنا از روابط عمومی شرکت ایمن رایانه پندار، نماینده رسمی و انحصاری شرکت پاندا سکیوریتی در ایران، اواخر سال گذشته ابتدا توییتر، سپس فیس‌بوک، مدتی بعد اپل و در نهایت مایکروسافت به ترتیب طی مقالات و اخباری که منتشر کردند، خبر از شناسایی حملات گسترده هکری دادند.

البته اگر نگاه دقیق‌تری بیندازیم و با جزئیات بیشتری این موضوع را بررسی کنیم می‌بینیم شرکت‌های گوگل، آمازون و IBM هم به نوعی در سطوح پایین‌تر، درگیر این حملات بوده‌اند.

نکته اینجاست، گرچه این شرکت‌ها در به رسمیت شناختن هر یک از این حملات هکری واهمه دارند اما به واسطه یک تیم امنیتی قوی‏، قادرند به سرعت این حملات را شناسایی کرده و سرکوب کنند.
متخصصان امنیتی متعقدند هیچ نقطه‌ای در جهان ۱۰۰ درصد امن نیست و دقیقاً به همین دلیل است که شما باید کلیه اقدامات پیشگیرانه را انجام دهید. چراکه ممکن است آسیب‌پذیری‌های جدید، خطاهای انسانی و یا یکی از هزاران حمله هکری به شرکت‌ها و سازمان‌ها بتواند راه نفوذ به سیستم شما را پیدا کند!
پس اگر شما مسئول یک شرکت کوچک و یا متوسط، اگر مدیر یک شبکه سازمانی با چندین هزار کاربر و یا حتی اگر کاربر سیستم خودتان در منزل هستید، تلاش کنید تا تبدیل به هدف مطلوب هکرها نشوید،  چرا که تجربه نشان داده است، هکرها و تبهکاران رایانه‌ای در رسیدن به اهداف سهل‌الوصول تلاش می‌کنند.
طبق گزارش سال ۲۰۱۲ شرکت پاندا سکیوریتی از تهدیدات امنیتی، یک سوم از کل کامپیوترهای دنیا به نوعی از بدافزارها آلوده هستند.
پس اگر شما کامپیوتری بدون حفاظت کامل امنیتی دارید، اگر نرم‌افزارهای خود را بروز نمی‌کنید و یا اگر یک برنامه امنیتی جدی برای تامین امنیت سیستم‌های خود ندارید، مطمئن باشید که هکرها دوست صمیمی شما خواهند بود.
شرکت پاندا سکیوریتی به عنوان یکی از بزرگ‌ترین ارائه کنندگان راهکارهای امنیت اطلاعات در شبکه‌های سازمانی و رایانه‌های خانگی و به عنوان نخستین شرکت امنیتی فناوری‌های حفاظتی مبتنی بر ابر، سبد کاملی از محصولات نرم‌افزاری و سخت‌افزارهای امنیتی را به آنهایی که به دنبال تامین امنیت سیستم‌هایشان هستند ارائه می‌کند.
شرکت ایمن رایانه پندار نیز به عنوان نماینده رسمی و انحصاری محصولات پاندا در ایران، به شما پیشنهاد می‌کند با شروع سال جدید و با کمک سبد محصولی کامل پاندا به جهانی امن‌تر وارد شوید.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات پاندا با شماره ۸۸۱۷۰۸۰۱ تماس گرفته و یا به وب سایت Pndasecurity.ir مراجعه کنید.


»