AV_Test اعلام کرد: Panda Cloud Antivirus بهترین ضدویروس رایگان
نوشته شده توسط حامد کوهستانی در ساعت 02:00 ب.ظ

AV_Test اعلام کرد: Panda Cloud Antivirus بهترین ضدویروس رایگان

AV-Test مرکز استاندارد ارزیابی و آزمون نرم‌افزارهای ضدویروس، ضمن انتشار جدیدترین نتایج مربوط به ارزیابی برنامه‌های مشهور امنیتی،Free Panda Cloud AntiVirus را به عنوان بهترین نرم‏افزار ضدویروس رایگان در جهان معرفی کرد.

به گزارش امنيت تقل از ایتنا از روابط عمومی شرکت ایمن رایانه پندار، نماینده رسمی و انحصاری شرکت پاندا سکیوریتی در ایران، مرکز AV-Test با بررسی بیش از ۲۶ محصول امنیتی در شرایط و تهدیدات دنیای واقعی، نشان داده است محصول Free Panda Cloud AntiVirus قادر است در بخش حفاظت، ۱۰۰ درصد برنامه های مخربی را که طی یک ماه گذشته در فضای وب و ایمیل‏ها گسترش یافته است را شناسایی کند.

بر اساس این گزارش، این محصول رایگان پاندا که در در مقایسه با سایر محصولات خانگی و شبکه پاندا تنها امکانات پایه‏ای یک ضدویروس را دارد، توانسته است در بخش قابلیت‏های نرم‏افزار نیز با کسب کلیه امتیازات از مجموع ۶ امتیاز، نمره ۶ را دریافت کند.

در این بخش هشدارهای غلط و انسداد اشتباه وب سایت، شناسایی نرم‏افزارهای قانونی به عنوان تروجان، هشدارهای غلط هنگام نصب نرم‏افزارهای قانونی و مسدود سازی آنها صفر اعلام شده و بهترین عملکرد را در بین سایر محصولات امنیتی به خود اختصاص داده است.

لازم به ذکر است این برای پنجمین بار متوالی است که نرم افزار Panda Cloud Antivirus Freeبه عنوان نخستین نرم‌افزار رایگان ضدویروس مبتنی بر فناوری ابر، موفق به کسب تأییدیه کیفی و عملیاتی از طرف مرکز معتبر AV-Testشده است. 


»