"Description: برخیزنده آشکار , explicit_riserدشمن با تحریم و با فشار اقتصادىِ گوناگون سعى كرد مردم را از میدان خارج كند... اگر چنانچه حركت عظیم اقتصادى مورد توجه قرار بگیرد، همه‌ى این فشارها خنثى خواهد شد." امام خامنه ای

یازدهمین انتخابات ریاست جمهوری ایرانی اسلامی هم برگزار شد و مثل همیشه حضور پر رنگ ملت ایران در این انتخابات، برای جهان چشم گیر بود. مشارکت 72 درصدی ملت ایران در انتخابات امسال، لبیک به خواسته رهبری برای حماسه سیاسی بود و به شکر خدا، حماسه سیاسی خلق شد. در این انتخابات برد و باخت کاندیداها مهم نیست و انشاءالله که رییس جمهور منتخب مردم، رئیس جمهور مناسبی برای جمهوری اسلامی باشد. و همانطور که امام خامنه ای اشاره کردند، پیروز این انتخابات، جمهوری اسلامی و ملت بزرگ ایرانی اسلامی است و طبیعتا بازنده ی آن هم، صهیونیسم جهانی. امسال شاهد یک انتخابات آرام و بی نظیر بودیم، دیگر کاندیداها، به کاندیدای پیروز بدون هیچ شکایت و ناراحتی، تبریک گفتند و آمادگی خود را نیز برای کمک به رئیس جمهور جدید اعلام کردند و این خود نشان از یک اخلاق انتخاباتی عالی را می دهد. انتخابات امسال ریاست جمهوری، که در نهایت به منتخب هفتمین رئیس جمهور ایران اسلامی انجامید و باعث خلق حماسه سیاسی شد، نکات مثبت فراوان داشت که با کمی دقت به آنها دست پیدا می کنید و علیرقم جنجال ها و حاشیه های فراوانش، یادآوری یک سری حوادث تلخ و شیرین این ملت شد که حقایقی را روشن کرد، برای نمونه، انتخابات امسال، ثابت کرد که در جمهوری اسلامی، انتخابات به آزاد ترین نحو ممکن شکل میگیرد و همانطور که رهبر انقلاب هم اشاره کردند، جمهوری اسلامی به آرای مردم خیانت نمی کند. با این همه، باید توجه داشته باشیم که کار تمام نشده، بلکه تازه شروع شده، و حالا که حماسه سیاسی تحقق یافته باید به فکر حماسه بزرگتری به نام حماسه اقتصادی باشیم.

  نگاشته شده توسط محمدرضا اسماعیل بیگی در دوشنبه 27 خرداد 1392  ساعت 10:42 ق.ظ نظرات 0 | لينک مطلب

Description: برخیزنده آشکار , explicit_riserامروز، بیست و چهارم خرداد ماه سال هزار و سیصد و نود و دو، در جمهوری اسلامی ایران، حماسه ای دیگر رقم می خورد، حماسه ای که تنها 10 ساعت طول می کشد، از ساعت 8 صبح امروز، صف های طویل مردم پای صندوق های اخذ رای، برای انتخاب هفتمین رییس جمهور کشورشان، تشکیل شده است؛ در بعضی از شهر های ایران، با وجود گرمای طاقت فرسا، باز هم به طول این صف ها اضافه می شود و اینها همه، نوید بخش یک حماسه ی دیگر است که در حال رقم خوردن می باشد. حماسه ای به نام حماسه ی سیاسی سال 92، حماسه ای که بیشترین نقش را در آن، جوانان کشور دارند و امروز، با رنگی کردن انگشتشان، فردای کشورشان را می سازند. حماسه ای که نشانی از تداوم عشق به حکومت دینی جمهوری اسلامی، و ایستادگی مقابل ظلم صهیونیسم جهانی است. حضور مردم ایران اسلامی، در سرتاسر جهان، در این انتخابات، حماسه ای است که می تواند نقشه های صهیونیستم جهانی را به عنوان دشمن جمهوری اسلامی، خنثی کند و خود نمادی از قدرت ملت اسلامی است. امروز، مردم ایران اسلامی، پای صندوق های رای می روند، و هدف اصلیشان، پیروزی کاندیدای مورد نظرشان نیست، بلکه در اصل، پیروزی و سربلندی نظام جمهوری اسلامی ایران در مقابل ظلم و سلته ی جهانی است. فردا نتیجه انتخابات مشخص خواهد شد، و بدون شک پیروز این انتخابات، ملت ایران و حکومت جمهوری اسلامی ایست و بازنده، صهیونیستم جهانی است. امروز، روزی است که حماسه سیاسی سال 92 محقق می شود و به دنبال آن، حماسه اقتصادی رقم خواهد خورد.

  نگاشته شده توسط محمدرضا اسماعیل بیگی در جمعه 24 خرداد 1392  ساعت 03:32 ب.ظ نظرات 0 | لينک مطلب


  • تعداد صفحات :2
  •    
  • 1  
  • 2  
Powered By Rasekhoon.net