هیات ورزش باستانی اردبیل

پیامبر اکرم (ص): مؤمن نیرومند نزد خداوند بهتر و محبوبتر از مؤمن ضعیف است.

همایش ورزش در سایه قرآن و عترت با حضور آیت الله سیدحاتمی وشریفی معاون استانداربرگزار شد
 

در این مراسم که با حضور آیت الله سیدحاتمی نماینده مردم استان اردبیل در مجلس خبرگان رهبری و شریفی معاون سیاسی امنیتی استاندار اردبیل برگزار شد، مدیر بنیاد نهج‌البلاغه کشور طی سخنانی اظهار داشت: طرح ورزش در سایه قرآن و عترت در 7 سال گذشته در اکثر زورخانه‌های استان‌های مختلف اجرا شده و ورزشکاران با توسل به قرآن کریم برنامه‌های ورزشی خود را اجرا کردند.

علی اشکذری افزود: کار بزرگی که در سایه این طرح انجام شده است، تلاوت آیاتی از قرآن کریم و همچنین بیان مطالبی از خطبه‌های امیرالمومنین (ع) از کتاب نهج‌البلاغه در باب رفتار و معرفت‌افزایی ورزشکاران بوده که نتایج مثبتی را در تقویت روحیه معنوی و ارزشی آنها به دنبال داشته است.

 

در این مراسم، حجت الاسلام حسین نوری، یکی از روحانیون اردبیل نیز با اشاره به توطئه غربی‌ها در قالب فرقه سلفی و وهابی، گفت: امروز با دستور مفتی‌های وهابی به نام اسلام با رحمت و رأفت نبی مکرم اسلام(ص) مقابله می‌کنند و سعی در شکستن ارزش‌های مکتب الهی دارند.

در پایان این مراسم از25نفر از فعالین قرآنی و آیین های فرهنگی با اهدای هدایایی تجلیل شد.

این مراسم با همکاری هیئت ورزشهای همگانی استان،هیئت ورزشهای پهلوانی و زورخانه ای استان ، بسیج ورزشکاران استان،سازمان تبلیغات اسلامی استان،بنیاد نهج البلاغه استان، اداره ورزش و جوانان وهیئت ورزشهای همگانی شهرستان اردیبل و دارالقران خراسان رضوی برگزار شد.


[چهارشنبه 9 بهمن 1392 ]  [12:21 ب.ظ]  [ ]