آژانس دیجیتال مارکتینگ بهیدو

ورزشگاههای متصل به اینترنت: نمونه های کوچکی از شهرهای هوشمند

ورزشگاههای هوشمند

شهرها باید به ورزشگاها متصل به اینترنت به عنوان الگویی برای آیند نگاه کنند. هر شهرداری تمایل دارد که شهرش هرچه بیشتر به روز و متصل به اینترنت باشد. گرچه برای دستیابی به این هدف با مسائل دلهره آوری رو‌به رو میشوند زیرا که اغلب اوقات نباید از ابتدا شروع به بنا نهادن یه تکنولوژی نو بکنند. در عوض یه برنامه ریز تکنولوژی باید یک تکنولوژی را بر اساس تکنولوژی و فرا ساخت هایی که شاید ۱۰۰ سال قدمت داشته باشند بنا کند. بر خلاف شهرها، ورزشگاها از قبل به درستی‌ در حال ساخت فضاهای متصل به اینترنت هستند.

تاریخ : دوشنبه 23 مهر 1397  ساعت: 11:46 ق.ظ
ادامه مطلب

تعرفه های گمرکی کشور گرجستان

تعرفه های گمرکی

گرجستان به عنوان یکی از کشورهای در حال توسعه در ارتباط با تجارت بین الملل در حال پیشرفت روز افزون است . اتحادیه اروپا شریک اصلی تجاری گرجستان است چرا که در حدود ۲۹ درصد از تجارت آن با اتحادیه اروپا صورت می‌گیرد و پس از آن به ترتیب کشورهای کانادا با ۱۵.۶ درصد، ترکیه  با  ۱۳ درصد و روسیه  با ۷.۵ درصد قرار می گیرند. با توجه به فرصت های به وجود آمده در گرجستان، بازرگانان ایرانی نیز به ایجاد روابط تجاری گسترده با این کشور علاقه مند شده اند. کالاهای اصلی وارداتی گرجستان محصولات معدنی، ماشین‌آلات و لوازم الکتریکی، محصولات شیمیایی و تجهیزات حمل و نقل هستند. صادرات کشور گرجستان شامل محصولات معدنی، محصولات کشاورزی، فلزات پایه و محصولات شیمیایی می شود. گمرک این کشور نیز مانند هر کشور دیگری از مجموعه ای از قوانین و تعرفه های گمرکی وضع شده توسط دولت خود پیروی می کند. در این مقاله، اطلاعاتی در خصوص قوانین و نرخ تعرفه های گمرکی کشور گرجستان که تجار و شرکت‌های بازرگانی در سراسر دنیا  باید از آن ها آگاه باشند، ارائه شده است.

تاریخ : شنبه 21 مهر 1397  ساعت: 01:06 ب.ظ
ادامه مطلب

حذف حدس و گمان از دنیای بازاریابی دیجیتال

حذف حدس و گمان از دنیای بازاریابی دیجیتال

آیا می توانید برند خود را به یک الگوریتم تبدیل کنید؟

افسوس برای کسانی که هوش مصنوعی را بطور بالقوه شرور دانسته و هیچ استفاده از آن نمی برند. یک فرد چینی به نام AI guru Andrew Ng یک دانشمند ارشد برای طراحی و توسعه یک موتور جستجوی چینی است. او علاوه بر این استاد دانشگاه استنفورد نیز است. وی نظری کاملا متفاوت با استفان هاوکینگ و ایلان ماسک در مورد استفاده از هوش مصنوعی دارد.

در مورد موضوعی با عنوان “هوش مصنوعی و تاثیر آن بر جهان” وی اذعان کرد:  گمانه هایی وجود دارد که هوش مصنوعی سبب ایجاد ربات هایی با هوش فوق العاده ای خواهد شد. این یک حواس پرتی غیر ضروری بوده و امری دور از ذهن است.

اما در نهایت، هوش مصنوعی به ماشین کاری و الگوریتم ها متصل می شود، همانطور که انسان ها فقط به هسته و سلول متصل هستند.

تاریخ : شنبه 21 مهر 1397  ساعت: 12:40 ب.ظ
ادامه مطلب

پرورش زنبور عسل

پرورش زنبور عسل

مقدمه

زنبورهای یک کندو شامل یک ملکه ، چند صد زنبور نر و چندین هزار زنبور کارگر می‌باشد. در تابستان و بهار که زنبورها فعالیت زیادی برای جمع آوری شیره دارند کندو ممکن است ۷ – ۵ کیلو زنبور داشته باشد و تعداد زنبورهای نر در این موقع زیادتر از هر موقع دیگر در کندو دیده شوند. هر یک از این دو نوع زنبور وظیفه خاصی دارند ولی منظوری که یک کندو تعقیب می‌نماید عبارت از بقای نسل و یا دفاع و نگهداری کندو می‌باشد و نظر انفرادی در بین نیست و هیچکدام از آنها در نتیجه سعی انفرادی قادر نیستند که برای مدت طولانی زنده بمانند و بنابراین هدف آنها بطور دسته جمعی انجام می‌گیرد.

تاریخ : جمعه 20 مهر 1397  ساعت: 12:29 ب.ظ
ادامه مطلب

پرورش ماهیان سرد آبی

ماهیان سرد آبی

ماهیان سرد آبی به ماهیانی گفته می شود که در میانگین حرارتی ۷ تا ۱۷ درجه سانتیگراد به خوبی رشد می کنند (بهترین دمای  رشد ۱۴ درجه سانتیگراد می باشد).

بیشتر گونه های آزاد ماهیان در گروه ماهیان سرد آبی جای می گیرند و بیشتر گونه های آن از طریق تکثیر مصنوعی به منظور حفظ ذخایر منابع آبی یا صید ورزشی و یا تولید گوشت، تکثیر و پرورش داده می شوند .
از اختصاصات ویژه ماهیان سرد آبی ، وجود دندان در دهان، فلسهای نقره فام و حفره دهانی نسبتا بزرگ و باله مخرجی کوتاه و یک باله چربی کوچک در روی ساقه دمی و باله دمی هموسرک است.

از ماهیان مشهور این گونه که در ایران تکثیر و پرورش داده می شود، قزل آلای رنگین کمان است که در مزارع پرورش داده می شود .

تاریخ : پنج شنبه 19 مهر 1397  ساعت: 12:26 ب.ظ
ادامه مطلب

روندثبت معاملات املاک و مسکن توسط شرکت جورجیاسرویس در گرجستان

پیش-قرارداد
تنظیم پیش نویس و خلاصه قرارداد معامله بین خریدار و فروشنده توسط مشاورحقوقی شرکت در گرجستان انجام می شود.
قرارداد-رسمی
قرارداد خرید و فروش بصورت رسمی در اداره ثبت (وزارت دادگستری گرجستان) ( ساختمان دولت ) نیز ثبت میشود.
پرداخت-وجه-معامله
پرداخت وجه معامله و تسویه حساب خریدار با فروشنده.
 
پرداخت
پرداخت توسط هر روش مناسب (نقدی و یا غیر نقدی) ممکن است.
پرداخت-نقد
هنگام خرید املاک و مستغلات در گرجستان، نیاز به پول نقد است.
مالکیت-خانه
تصرف ملک پس از تسویه حساب توسط خریدار.
واریز-به-حساب
بیشتر روش متداول پرداخت غیر نقدی است (واریز به حساب شخص فروشنده)
لاری-گرجستان
قیمت ها در سایت ما و سایر بنگاهها به دلار هستند، اما توصیه دولت گرجستان به پرداخت توسط (لاری) پول ملی گرجستان است.
کارت-اقامت
وام مسکن به شهروندان خارجی پرداخت نمی شود ، فقط در شرایطی که دارای کارت اقامت باشد و گردش حساب بانکی داشته باشید
 

 ( موارد بالا برای شرایطی می باشد بر اساس صلاحدید خریدار، پول در چند مرحله به فروشنده پرداخت شود در غیر اینصورت در زمان خرید به اتفاق طرفین در ساختمان دولت گرجستان حاضر میشوید ،  سند را در مدتی کمتر از ۱۵ دقیقه به نام خود انتقال میدهید و بعد از انجام کار وجه را به مالک بصورت نقدی و یا به حساب بانکی ایشان در ساختمان دولت گرجستان واریز می کنید . )

 
تاریخ : چهارشنبه 18 مهر 1397  ساعت: 12:56 ب.ظ
ادامه مطلب

آناتومی و فیزیولوژی زالو

آناتومی و فیزیولوژی زالو

زالو مثل هر جانداری دارای یک ساختار پیچیده ، منظم و حساب شده است ،بطوری که جغرافیای بدن زالو یکی دیگر از عجایب خلقت موجودات عالم است ، آناتومی بدن زالو متناسب با عملکرد آن است و تمام شرایط لازم را برای اعمال و رفتار زالو فراهم می کند . بدن زالو به شکل تیوب دو لایه است که شامل درم و اپیدرم است ، که در سرتاسر بدن زالو از دهان تا مقعد کشیده شده است زالو یک حیوان نرم تن بوده ، بدنش به صورت بند بند است و از ۳۴ بند تشکیل شده است ، وقتی از دور به بدن زالو نگاه می کنیم احساس این است که سیاه رنگ و زشت است ، اما وقتی زالو را از نزدیک مشاهده می کنیم ، سبز خوشرنگی دارد که با نوار نارنجی رنگی در طول بدن مشخص می شود. سبز زیتونی و در پشت حالتی مثل منجوق دوزی بسیار زیبائی دارد، بخصوص زمانی که بدن زالو پرخون می شود ، پوست زالو بسیار زیبا و خوش رنگ به نظر می رسد . داخل بدن زالو به یک دستگاه پیچیده شبیه است . در طول بدن زالو از داخل روده ی پیشین ( یا ابتدائی ) ، روده ی میانی که به آن معده نیز می گویند و روده ی پسین یا انتهائی قرار دارد . روده ی پیشین یا ابتدائی شامل دهان ، حلق ، مری می باشد ، روده ی میانی همان معده از ده جفت کیسه تشکیل شده است که قسمت بیشتر روده های داخل شکم زالو را تشکیل می دهد . که کیسه ها به طرز جالبی در طول معده در امتداد هم چیده شده اند . روده ی انتهائی که بصورت سه تکه ای است و بعد از معده بیشترین حجم روده ی کل را تشکیل می دهد . اگر کل روده ی زالو را به ده قسمت کنیم روده ی ابتدایی یک دهم ، روده ی میانی یا معده پنج دهم و روده ی انتهائی سه دهم و قسمت دهان و حلق هم یک دهم آن را تشکیل می دهند .

تاریخ : چهارشنبه 18 مهر 1397  ساعت: 12:22 ب.ظ
ادامه مطلب

صفحات سایت

تعداد صفحات : 33