قالب وبلاگ

BLUEPLANET
زندگی زیباست اگر زیبا زندگی کنی 

کودکی 10 ساله که دست چپش در یک حادثه رانندگی از بازو قطع شده بود ، برای تعلیم فنون رزمی جودو به یک استاد سپرده شد .

پدر کودک اصرار داشت استاد از فرزندش یک قهرمان جدا بسازد استاد پذیرفت و به پدر کودک قول داد که یک سال بعد می تواند فرزندش را در مقام قهرمانی کل باشگاه ها ببیند! در طول شش ماه استاد فقط روی بدنسازی کودک کار کرد و در عرض این شش ماه حتی یک فن جودو را به او تعلیم نداد 


ادامه مطلب

[ یک شنبه 20 مرداد 1392  ] [ 02:43 ب.ظ ] [ سید حسام طهرانی ] [ نظرات 4 ]

دوست دیرینه اش در وسط میدان جنگ افتاده ، می توانست بیزاری و نفرتی که از جنگ تمام وجودش را فرا گرفته ، حس کند.سنگر آنها توسط نیروهای بی وقفه دشمن محاصره شده بود.

سرباز به ستوان گفت که آیا امکان دارد بتواند برود و خودش را به منطقه مابین سنگرهای خود دشمن برساند و دوستش را که آنجا افتاده بود بیاورد؟ ستوان جواب داد:


ادامه مطلب

[ یک شنبه 20 مرداد 1392  ] [ 02:37 ب.ظ ] [ سید حسام طهرانی ] [ نظرات 4 ]

حتما" تا کنون در تصاویر هوانوردی و یا حضورا" در فرودگاه هااشخاصی از پرسنل واحد عملیات زمینی را مشاهده کرده اید که با ظاهر و ابزاری خاص اقدام به نمایش حرکات و علامت های می کنند که شاید برای شما عجیب و یا خنده آورباشد. اما این اشخاص چه وظیفه ای را برعهده دارند و چه کسانی هستند؟

مارشالر ( فردی که عمل مارشالینگ یا هدایت هواپیما برروی زمین را بر عهدهدارد)


ادامه مطلب

[ چهارشنبه 16 مرداد 1392  ] [ 10:57 ب.ظ ] [ سید حسام طهرانی ] [ نظرات 0 ]

قسمت 1: 
مردان نسبت به زنان در کنترل زبان بدن خود (body language) توانایی کمتری دارند. 
برای همین از روی حرکات یک مرد راحت تر از یک زن می توان به وجود علاقه پی برد. 
ضمن این که حس زنانه در درک سریع این موضوعات را هم نمی شه نادیده گرفت. 
درصد کمی از مردها موفق عمل می کنند و در واقع 
اغلب مردان در ابراز علاقه خود احساس امنیت ندارند. در عوض 
این مردها علامت هایی از خودشون نشان می دهند 
که به نوعی ابراز علاقه غیر مستقیم است.. 
در ادامه چند تا از این علامت ها را می گم... این علامت ها در همه مردان کره زمین وجود داره..
 

 


ادامه مطلب

[ یک شنبه 13 مرداد 1392  ] [ 11:00 ق.ظ ] [ سید حسام طهرانی ] [ نظرات 3 ]

 

به انگشتانش به دقت نگاه کنید
اگر او دستانش را در لای موهایش فرو ببرد، سعی در جلب توجه شما دارد. همچنین طرز لمس کردن موها نیز بسیار مهم است.این به شما اطلاعاتی در مورد طبیعت و فطرت او می‌دهد. اگر او این کار را به آرامی انجام دهد، شما با یک فرد باهوش و متخصص در زمینه هنر عشقمواجه شده اید. حال اگر این کار سریع صورت گیرد، حاکی از کم حوصلگی و تعجب فرد است.

 

ادامه مطلب

[ یک شنبه 13 مرداد 1392  ] [ 10:54 ق.ظ ] [ سید حسام طهرانی ] [ نظرات 0 ]

 

۴ تکان دادن سر

مردم برخی از اوقات ناآگاهانه سر خود را تکان می دهند تا موافقت یا مخالفت خود را نسبت به مسئله ای نشان دهند. شما می توانید با بالا و پایین بردن سر موافقت خود را اعلام کنید و یا هنگام مخالفت، سر خود را به چپ و راست تکان دهید.

۵ لمس کردن

لمس کردن طرف مقابل در طول صحبت کردن در صورتی که به طور صحیحی انجام شود می تواند حامل پیام روشنی باشد. به عنوان مثال این کار می تواند نشانه علاقه، آرام کردن و یا اطمینان دادن به او تلقی شود.

۶ دست به سینه بودن

دست به سینه بودن می تواند حالت تدافعی یا پایان مکالمه باشد.اگر دست به سینه باشید در حالی که پاها را بر روی یکدیگر قرار داده اید سدی میان شما و دیگران ایجاد می شود.

۷ قراردادن دست ها بر روی کمر

این حرکت آمادگی برای واکنش و حتی پرخاشگری را نشان می دهد و چندان دوستانه نیست. غالباً نوجوانان برای نشان دادن مخالفت خود از این حرکت استفاده می کنند.

۸ دست دادن

دست دادن معانی زیادی دارد. غالباً دست دادن افرادی که از اعتماد به نفس بالایی برخوردارند محکم است، برعکس افراد دستپاچه و خجالتی و کسانی که احساس ناامنی می کنند. در ضمن مراقب کسانی باشید که با محکم فشردن دست های شما قصد ترساندن تان را دارند!

 


ادامه مطلب

[ یک شنبه 13 مرداد 1392  ] [ 10:48 ق.ظ ] [ سید حسام طهرانی ] [ نظرات 1 ]

«زبان بدن» نوعی ابزار ارتباطی قدرتمند است که با استفاده از آن می توان دوست پیدا کرد و یا دیگران را به انجام کاری متقاعد نمود.

آشنایی با «زبان بدن» به شما کمک می کند مسائلی مثل جذابیت، حقیقت، اعتمادبه نفس و شرم را تشخیص دهید. شما با دقت در حرکات طرف مقابل می توانید به حقایق زیادی دست یابید. در واقع تمام ما آگاهانه یا ناآگاهانه از «زبان بدن» استفاده می کنیم. برای آشنایی بیشتر با این زبان به موارد زیر توجه کنید:


ادامه مطلب

[ جمعه 11 مرداد 1392  ] [ 11:10 ب.ظ ] [ سید حسام طهرانی ] [ نظرات 2 ]

 

1- همیشه در سلام کردن پیشقدم باشید. این عمل شما در ذهن باقی می ماند و نشان بزرگواری شماست.

2- هنگام سلام کردن به چهره مخاطب نگاه کنید و با لبخند به استقبال ایشان بروید، زیرا ممکن است شما همزبان نباشید. بنابراین لبخند شما به همراه سلام ماندگار می شود.

3- به هر مجلس یا به هر جمعی که وارد می شوید با صدای رسا به همه سلام کنید حتی اگر دارای رتبه و مقام بالایی هستید. چرا که مجموع سن حاضران به مراتب چندین برابر سن شماست! همچنین زمانی که از مکانی خارج می شوید و جمعی را ترک می کنید، وظیفه دارید از همه حاضران خداحافظی کنید مگر آنکه قصد ورود به جایی مانند استادیوم ورزشی و یا خروج از آن را داشته باشید!

4- آقایان بهتر است در سلام کردن به خانم ها دقت نمایند و فقط به خانم های آشنا سلام کنند. به یاد داشته باشید که توقف بیش از حد و طولانی به هنگام سلام و احوالپرسی با خانم ها پسندیده نیست
ادامه مطلب

[ جمعه 11 مرداد 1392  ] [ 06:22 ب.ظ ] [ سید حسام طهرانی ] [ نظرات 0 ]
.: Weblog Themes By Rasekhoon :.

تعداد کل صفحات : 2 ::      1   2  

درباره وبلاگ

نویسنده وبلاگ
آمار سایت
كل بازديدها : 67916 نفر
كل مطالب : 31 عدد
تعداد کل نظرات: 32 عدد
تاریخ ایجاد وبلاگ: یک شنبه 30 تیر 1392 
آخرین بروز رسانی : سه شنبه 9 تیر 1394 
امکانات وب

دانلود آهنگ جدید