با مذاکره،‌ سوریه را هم از دست بدهیم؟!

http://l1l.ir/pmp
📨 در پی طرح پیشنهاد عجیب #ظریف در الگوگیری از #برجام در حل مساله #سوریه، نامه مهم #بسیج_دانشجویی_دانشگاه_امام_صادق (ع) خطاب به وزیر امور خارجه:

✅حال که #مالک‌اشتر به پشت خیمه معاویه رسیده دم از مذاکره می‌زنید؟/ اجازه معامله بر سر سوریه را نخواهیم داد


🔹آیا در سیاست خارجیِ توسعه‌گرای شما مسأله‌ی پیگیری حقوق مستضعفین در کنار مذاکرات طولانی با سران جنایتکار استکبار مطرح بوده است؟

🔸آنچه بیش از پیش تعجب و حیرتمان را برانگیخت، برخورد غیرواقعی و موفقیت‌پندارانه‌ی شما و برخی دیگر در قضیه‌ی #برجام بود. این تصور اشتباه تا آنجا ادامه یافت که مطلع شدیم جنابعالی در سفر اخیر خود به کشور #ژاپن، آن را به عنوان راهبردی موفق و عملیاتی برای حل بحران #سوریه پیشنهاد داده‌اید.

🔹حال که در سوریه و عراق مالک‌اشترها به پشت خیمه‌ی معاویه‌ها رسیده‌اند، دم از مذاکره و تغییر رویکرد و کنار گذاشتن استراتژی برد-باخت می‌زنید!؟

🔸در دیپلماسی‌تان مساله‌ی کشتار مسلمان مظلوم، از #نیجریه و #میانمار و #کشمیر گرفته تا #عراق و #سوریه و #یمن و در رأس آن #فلسطین، چه جایگاهی داشته است و در این خصوص چه کرده‌اید؟

🔹جوانان و امت غیور حزب‌الله اجازه‌ی #معامله بر سر پیروزی‌های فراوان در جبهه‌های نبرد از جمله سوریه را که ثمره‌ی مقاومت و خون مقدس هزاران نفر از مظلومین و شهدای گلگون‌کفن است را نخواهد داد.

🔸بدانید که آنچه امروز باعث پیروزی‌های پیاپی در جبهه سوریه گشته، #استقامت و #مقاومت رزمندگان این جبهه تا آخرین قطره‌ی خونشان در برابر دشمنان تا دندان مسلح بوده است، نه عقب‌نشینی و ایده‌ی مذاکره.

📝متن کامل نامه👇👇👇
☑️ http://l1l.ir/pmr

#بسیج_دانشجویی_دانشگاه_امام_صادق(ع)
🔘 @basijisu_ir