درباره ما
دوستان
آخرين مطالب
آمار وبلاگ
 

چربی صورت

احساس می کنم مثل صورت خود را بیش از حد دور یا پف کرده؟ در اینجا چند گام اساسی است که کمک خواهد کرد که شما از دست دادن مقداری از آن چربی صورت سریع!

اگر شما این مراحل را دنبال کنید، شما یک چهره باریک متوجه و تو سرانجام آن غبغب شما برای سال داشته ام خلاص شدن از شر شود.

 

گام 1 از 3: تنظیم رژیم غذایی شما

نوشیدن مقدار زیادی آب. علاوه بر نگه داشتن شما هیدراته، نوشیدن مقدار زیادی آب به طور منظم سموم خیط و پیت کردن از بدن شما و کمک خواهد کرد شما احساس سالم و شادتر. کم شدن آب بدن می تواند باعث چهره به دریافت پف کرده، بنابراین آب کافی در بدن صورت خود را به دنبال صاف کننده را حفظ خواهد کرد.  سعی کنید به نوشیدن حداقل 64 گرم آب در روز است. آب قابل شرب همچنین می توانید جلوگیری از اشتها کمک کند و شما را از خوراک سرپایی.

 

گام دوم»

کاهش مصرف چربی خود را. ساخت یک رژیم غذایی اطراف گزینه های سالم، و سعی کنید برای کاهش مصرف خود را از چربی به عنوان آنجا که ممکن است. طبخ غذا خود را بیشتر از شما غذا خوردن بیرون برای کنترل آنچه که شما می گیرد

    حتی تغییر به عنوان کوچک به عنوان برش از نوشابه و یا تبدیل کردن دسر می تواند تاثیر قابل توجهی در تعداد کالری که شما مصرف می کند.   

   اجتناب از خوردن فقط قبل از خواب.     

کاهش در مصرف سدیم خود را به عنوان به خوبی. نمک اضافی می تواند آب را حفظ و پف صورت خود را ترک کنند. نمک بیش از حد نیز برای سلامت مضرر است

 

گام سوم:

صبحانه بخورید.

شروع روز خود را با یک صبحانه سالم می تواند سوخت و ساز بدن خود را کار سخت تر، که به شما کمک می کالری بیشتری بسوزاند در طول روز دریافت کنید. خوردن غلات سبوس دار و میوه برای خوب، انرژی کم چرب..

 

روش 2 از 3: به طور مرتب ورزش کنید

آغاز انجام ورزش. شما نمی توانید به طور خاص صورت خود را هنگامی که در تلاش برای از دست دادن وزن هدف قرار دهند. در عوض، شما نیاز به در از دست دادن وزن به طور کلی تمرکز، و صورت خود را به طور طبیعی باریک تبدیل شده است.    

   پزشکان حداقل 30 دقیقه در روز ورزش های قلبی و عروقی توصیه می. این شامل آهسته دویدن، دوچرخه سواری، ورزشی، شنا، و بیشتر.  

    به آرامی شروع و افزایش شدت تمرینات خود را به عنوان بدن شما تنظیم به روال.

      هنگامی که شما از دست دادن وزن، چانه و صورت خود را تبدیل خواهد شد به طرز محسوسی باریک، احتمالا به خوبی قبل از اینکه شما متوجه جای دیگر در بدن تغییرات عمده.

 

انجام تمرینات صورت.

تمرینات صورت نمی شما کمک خواهد کرد از دست دادن چربی را از صورت خود را، اما آنها به شما کمک خواهد شکل صورت شما تن به شما به عنوان از دست دادن چربی از طریق رژیم غذایی مناسب و ورزش.ورزش لبخند می تواند کمک به سفت گونه خود را. لبخند بزنید و گره دندان های خود را برای چند ثانیه. سعی کنید برای جلوگیری از دچار دوبینی چشم خود را. چروک شدن و سپس لب خود را ورزش را تکرار کنید. آیا ورزش پف گونه. یک نفس عمیق بکشید و پف هوا را به گونه خود را. نگه هوا وجود دارد برای 5 ثانیه. فشار هوا را به گونه راست خود را به مدت 5 ثانیه بیشتر، و سپس در سمت چپ خود را. آزاد و تکرار

خواب کافی.

شما باید گرفتن حداقل 7-8 ساعت خواب در هر شب. هیچ کمتر و صورت خود را ممکن است در اثر خستگی می کنید. عضلات تضعیف همچنین باعث چهره به نگاه بزرگتر از اندازه معمولی..

جهت ادامه متن و دیدن گام سوم به ادامه مطلب بروید:

 

گام 3 از 3: تغییر نگاه شما

درخواست آرایش.

استفاده از پودر کمی تیره تر زیر چانه خود را و در گونه خود را پایین تر. این کمک خواهد کرد که صورت خود را نگاه باریک.

     برو برای تغییرات نامحسوس، آرایش بیش از حد می تواند صورت خود را ترک دنبال جعلی.

 

تغییر مدل موهای خود

.مدل موهای اشتباه باعث می شود که صورت گرد نگاه حتی کسی که دور میزند. صحبت آرایشگر خود را در مورد یک سبک است که باریک خواهد شد صورت خود را، و جلب توجه به دور از گونه ها و چانه خود را.   

 

 

 

آیا می خواهید صورت خود را چاق و پر نشان بدهید

بهترین گزینه برای شما

بدون هیچ عوارض و خطری

هزینه بسیار پایین تر نسبت به بوتاکس و...

کرم گونه گذار مروارید اصل را تنها از طریق این سایت به طور مستقیم دریافت کنید

جهت اطلاعات بیشتر و ورود به فروشگاه سایت روی عکس زیر کلیک کنید

مطالب بیشتر:

 


نويسنده : با مدیریت امیری
تاريخ : پنج شنبه 25 دی 1393 
 
موضوعات
نويسندگان
آرشيو مطالب
امكانات جانبي