طرح ما :

:: برای دریافت تصویر در سایز بزرگتر روی آن کلیک کنید ::

 

حال نکاتی درباره مذاکرات هسته ای از بیانات مقام معظم رهبری :

  •  آمریکا به مذاکرات هسته ای بسیار احتیاج دارد
  •  مذاکره با آمریکا صرفا در قضیه هسته ای است و لا غیر
  • رفع تحریم ها جزو موضوعات مذاکرات است؛ نه نتیجه مذاکرات
  • تصمیمات ایران در مذاکرات هسته ای بازگشت ناپذیر نیست

ادامه مطلب
تاريخ : سه شنبه 9 تیر 1394  | 08:09 ب.ظ | نويسنده : A.M M | نظرات 0

معنی اقتصاد مقاومتی رو ندونند اما لارمه که این موضوع روشن تر بشه تا اون افراد پر مدعای روشنفکر بدونند هیچ حرف آقا بدون معنی و بی دلیل نیست!

برنج هندی رو با قاشق فرانسوی در لباس ترکیه ای و رفتار انگلیسی به همراه نوشابه اسرائیلی و گوشتبرزیلی  و دسر آمریکایی بر سر سفره چینی و کنار مبل لهستانی و تلویزیون کره ای با طعم بی بی سی میخورن …! بعد میان میگن چرا اقتصاد ما ضعیفه چرا هی تورم میره بالا چرا مسئولین رسیدگی نمیکنن!

بعد میان به آریایی بودنشون افتخار میکنن ! و صحبت های رهبری رو در مورد اقتصاد مقاومتی زمین میزارند ! و درانتها کلی هم ادعاشون میشه عالم به همه مسائل هستن … ! چند وقت پیش  با چند نفر از دوستان رفته بودیم بازار برا یکی از رفقا یه کفشی دست و پا کنیم :

اقتصاد-مقاومتی

فروشنده دو مدل کفش آورد یکی کانادایی و اون یکی ایرانی قیمت کفش ایرانی 35 هزار (که با تخفیفش 30 تومن هم میشد خرید)ولی قیمت کفش کانادایی 85 هزار !
گفتیم خب دوتاشو امتحان کن ببین چطوریاست ،این بنده خدا هم همینکارو کرد ساخت ایران رو پوشید و یه قدمی زد گفت خیلی خوبه نرم و راحت و محکم … !
جنس خارجیه رو دادیم بپوشه بنده خدا تا پوشید از کنارش چسبش بلند شد و … فروشنده هم بنده خدا یهلبخند زد گفتیم  آقا ضرر زدیم به مالت شما داری میخندی ؟؟ بنده خدا برگشت گفت خب جنس خارجی که میگن همینه دیگه فقط اسم در آورده …!واقعا بیراه هم نمیگفت خیلیا واقعا بیش از حد به جنس  خارجی تکیه زدن  و پشت تولید کننده های داخلی رو خالی کردن …خب نتیجش میشه همین ورشکستگی ها و ضعف اقتصادی !

بصیرت واقعا مثل یه جواهر گران بهاست هرکی از داشتنش عاجز باشه زندگی رو باخته  وقتی رهبر کشورتون  ده ها بار همه جا میگه اقتصاد مقاومتی خودتون رو نزنید به خواب فک نکنید داره حرف هوایی میزنه نه بخدا این برای خودش نمیگه برای ما مردم  داره این حرفا رو میزنه ! یکم عاقل باشید یکم بلوغ عقلیتون رو به راه راست هدایت کنید کم تو خلاء جولان بدید…

پ.ن : چه زیبا گفت مولایم علی (ع) هرکس در زمان یاری رهبرش خواب باشد با لگد دشمن بیدار میشود

پ ن2 : لطفا با انتشار این پست ها یا تشویق به مصرف کالای داخلی شما هم یه قدم تو این راه بردارید


ادامه مطلب
تاريخ : چهارشنبه 2 اردیبهشت 1394  | 11:06 ب.ظ | نويسنده : A.M M | نظرات 0

جنازه ی حسین را آوردند !

پدرش در تشییع جنازه ی او دائم فریاد می زد:" اشتباه کردم حسین را فرستادم جبهه"!!!

اهالی روستا سرزنشش می کردند که "محمد آقا !ضدانقلابی ها دور و برمان هستند این حرفها را نزن و اجر شهید را پایمال نکن !" و دوباره پدر شهید فریاد می زد:" اشتباه کردم ،گناه کردم!"

مراسم بزرگداشت شهید مملو از جمعیت بود ؛با حضور همرزمان و بچه های سپاه و مهمانانی که برای تسلیت آمده بودند!

پدر شهید می خواست صحبت کند ؛همه نگران بودند حرفهایی بزند ! و موجب شادی دشمن و ناراحتی دوستان شود!

پدرشروع کرد به فریاد زدن : "مردم بدانید من اشتباه کردم حسین را به جبهه فرستادم ! ..."

...خانواده ودوستان شهید ناراحت شدندو سرها را پایین انداختند و این را به حساب داغی که بر دل پدر نشسته بود  گذاشتند که محمد آقا ادامه داد:" تا وقتی عباس هست، حسین نباید شهید شود!!!من باید اول عباسم را به جبهه می فرستادم !"

عملیات بدر نوبت عباس شد . و پدر شهید هیچگاه تا پایان عمر خودش را نبخشید که :عباس بعد از حسین شهید شد!!!!

شادی روح شهیدان محمد حسین وعباس رجبعلی و پدر و مادر شهیدان  رجبعلی "صلوات".

--------------------------------------------------------


ادامه مطلب
تاريخ : چهارشنبه 19 شهریور 1393  | 03:59 ب.ظ | نويسنده : A.M M | نظرات 0

 

 

 

حال که کشور ما اين نقطه ضعف خود را به خوب شناخت و به دنبال رفع آن طرح جامع اقتصاد مقاومتي را از طرف حضرت امام خامنه اي مطرح شد دشمنان و متفکرين غربي مجموعه طرح هايي را مطرح کرده که نگذارند اقتصاد ايران مقاومتي گردد. غرب به دنبال جلو گيري از مقاومتي شدن اقتصاد ايران با توجه به جامع بودن طرح کلي اقتصاد مقاومتي براي مقاوم شدن اقتصاد ايران در برابر هر تحديد و با توجه به اين نکته که چشم اسفنديار (پاشنه آشيل) نظام جمهوري اسلامي ايران اقتصاد کشورمان بوده و هنوز هم هست که با اجراي سياست اقتصاد مقاومتي اين ضعف اساسي از بين مي رود و غرب ديگر نمي تواند ازاين نقطه ما را تحديد کند و اضافه برآن موجب رشد کشور و ايجاد يک تمدن قدرتمند مسلمان مي شود و مي تواند تاثير گزاري شديدي نه تنها بر کشور هاي اطراف بلکه جهان گذاشت چون براي اين که يک کشوري بتوان تاثير گزاري بين الملي داشته باشد اقصاد مقاوم وقدرتمند است. و همان طور که مي دانيد علت سقوط نظام شوروي سابق بحث اقتصاد ضعيف و وابسته شديد به در آمد هاي نفتي بود .اين در حالي است که اين کشور از لحاظ تکنولوژي ونظامي در سطح بسيار بالا وحتي در بسياري از موارد بالا تر از آمريکا بود .

 

 


ادامه مطلب
تاريخ : جمعه 14 شهریور 1393  | 09:22 ق.ظ | نويسنده : A.M M | نظرات 0

563880_242916262495742_209889370_n 

احکام اسلامی بر مسلمانان جهان پوشیده نیست، که عده ای جانی و جاهل و خائن به اسلام و خدا و قرآن، که زیر سایه و حمایت سازمانهای جنایتکارانه سیا، موساد و ام آی سیکس تربیت شده اند، و ماموریت دیکته شده آنها را اجرا می کنند، بیایند و ادعای مضحک خلافت کنند.

اینها نه خدا را می شناسند، نه اسلام را، و نه احکام شریعت را، این بد دینان گمراه و فتنه گر، از عقاید مسلمانان تیغی تیزی ساخته اند تا علیه خود مسلمانان به کار ببرند، تروریست های تکفیری کدام اسلام را می خواهند به مسلمانان جهان بشناسانند، اینها در همین مدت کوتاه ثابت کرده اند سلاحشان بیشتر از عقلشان کار می کند.

این ددان و ناکسان فریبِ حیواناتی را خورده اند که قصد تخریب کعبه، و بارگاه پیامبر اسلام (صلوات الله علیه) را دارند، و علنا هم این را اعلام کرده اند، و یقینا کشتن این تروریست های تکفیری داعشی اجر زیادی دارد، اینها حقیقتا کافر و یا بدتر منافقانی جنایتکار هستند، و هیچ گونه نشانه مسلمانی و حتی انسانیت یک انسان در رفتار و گفتار آنها دیده نمی شود.

 

مسلمانان خوب می دانند که سعادتشان در اتفاق است نه بر نفاق، همه ما مسلمانان خدایی واحد داریم، پیامبری واحد داریم، قرانی واحد و قبله ای واحد داریم، و مهم تر اینکه دشمنی واحد داریم، و بعید است که مسلمانی پیدا بشود و به فسق و فساد و جنایات ظالمانه این جنایتکاران که به نام داعش و النصره و غیره ظهور کرده اند گواهی ندهد.

سران و اربابان این سفیهان جنایتکار، خون انسانها را دستمایه کسب و کار خود کرده اند، و با زبان شیطان سخن می گویند، ولی واقعیت‌های موجود نشان می دهد به سزای اعمالشان خواهند رسید و سرنوشتی بدتر از صدام و قذافی خواهند داشت.

شاید بتوانند اوایل عده ای جانی و جاهل را با پول بفریبند، و یا با وعده های پوچ و افکاری فتنه انگیز، آنها را گول بزنند، ولی این حق است که همیشه پیروز می شود، و باطل هم همیشه رسوا شده است، رفتار و تفکرات یک مسلمان واقعی، چه شیعه باشد و چه اهل سنت بر مبنای تفکر است.

انسانیت و خرد ورزی، زیر دست و پای این سفیهان پایمال می شود ،این خشک مغزان بی خرد، جهالت، تعصب، کینه ورزی و حماقت را به هم آمیخته‌ اند، تا از این فتنه انگیزی ظالمانه بتوانند چند صباحی بیشتر به حکومت های ننگین شان ادامه بدهند، اینها با دلار های نفتی و با تکیه بر ناآگاهی ‌های قومی و فرقه ای، فقط به دنبال تفرقه هستند، و این دستور دیکته شده اربابان غربی و اسرائیلی شان است.

اینها از زمان پیدایش خود فقط سنگ جدائی بین مسلمانان انداخته اند، هر اقدامی که کرده اند ضررش برای مسلمانان بوده و نفعش هم برای دشمنان قسم خورده اسلام بوده است، اکثریت و یا همه فتواهای این وحشی ها فقط در محکومیت مسلمانان و کافر بودن آنها و واجب القتل بودنشان صادر می شود و با دشمنان حقیقی اسلام نه دشمن، که دوست و هم پیمان هستند، و اگر این سفیهان با جمهوری اسلامی دوست بودند جای تعجب داشت.

حوادث عراق به خوبی نشان می دهد، دشمنان ایران و اسلام سخت وحشت کرده اند، و از همین رو می خواهند هر طور شده با تفرقه بین مسلمانان، ترس خود را چاره کنند، و امروز هر صدایی از گلوی هر کسی که در بیاید که بوی تفرقه و اختلاف بدهد، از توطئه های دشمنان اسلام است.

آمریکائیان و ایادی شان، چون نتوانسته اند اهداف خود را در سوریه، از طریق سیاسی یا نظامی عملی کنند، اینک این تصور را دارند که سعودی‌ها را کمی به حال خود رها کنند، تا شاید آنها با پول های باد آورده نفتی شان بتوانند همچون مصر، در عراق هم به نتیجه برسند، که البته این مسئله بیانگر متزلزل بودن سیاستهای آمریکاست، و در حقیقت درماندگی، و شکست سیاست های خود آمریکا را نشان می دهد.

شاهزادگان خود فروخته سعودی و شیوخ فتنه گر وهابیت، مثل زنان آبستن شده اند، و هر دم هوسی تازه دارند، و این در این حالی است که با اینکه اینها پول بی حساب و کتاب و ثروت های افسانه ای در اختیار دارند، ولی استیصال و ناتوانی این شاهزادگان بی کفایت، بر اعمال اراده خودشان به خوبی مشهود و ملموس است، خاندان غاصب آل سعود، در عین کوچکی شخصیت، از آرزوهای بزرگ و دست نیافتنی همیشه رنج برده اند.

سعودی ها و وهابیت، که از نام اسلام برای خود تاج و تختی بر هم زده اند، فکر می کنند می توانند با اتکا به این فتنه انگیزی ها، و با سلاح و پول برای همیشه بر سریر خون تکیه بزنند، آنها دیگر نمی توانند با پول و سلاح تقدیر خود را عوض بکنند، گره کور تقدیرشان با این جنایت ها کورتر خواهد شد، چرا که بچه ها و سربازان با ایمان در محور مقاومت، سال های سال است که با سلاح و ایمان خود، آرزوهای این حرام زادهای وهابی سعودی را به حسرت تبدیل کرده اند.

با منطقی که وهابیت پلید ارائه می کند، (استغفرالله) ظاهرا بعثت انبیا کار عبثی بوده است، اقدامات غیر انسانی، تخریب بارگاهها و جنایات تروریست های داعشی وهابیت، در جهان امروز رسوا نامه جهل سران سعودی قطری شده است، مراتب ایمان آنها طوری است که همه برای خود مجتهد هستند.

در حالی که منطقه هر روز شاهد اوج ‌گیری و بالندگی محور مقاومت است، ولی وهابیت مایه ننگ و نفرت ملت های عرب و جهان و اسلام شده است، این سفیهان جنایتکار نام اسلام را بازیچه ی مطامع نفسانی و شهوانی خود قرار داده اند، و در راه رسیدن به قدرت پول و مقام، جان و مال و نوامیس سایر مسلمانان را بر خود مباح کرده اند.

ایران در حالی توانست به سوریه کمک کند و در آنجا به پیروزی برسد، که مرجعیتی در کار نبود، ولی عراق جدا از داشتن مرجعیت قدرتمند شیعی، در بسیاری موارد دیگر هم از سوریه قدرتمند‌تر است، و علت پیشروی اولیه داعش در عراق را نباید به حساب توانایی داعش و ضعیف بودن ارتش عراق گذاشت، در آنجا خیانت و جنایت و وحشیگری، با هم به نمایش گذاشته شد، تا سر و صدای زیادی به راه بیندازند.

امریکائیان و همه دشمنان ایران، شاید اوایل به کاردانی و توانایی های ایرانیان و محور مقاومت در منطقه شک داشتند، ولی در جریانات و حوادث اخیر در سوریه، و برای بار دوم در عراق، مطمئنا از شک به یقین خواهند رسید، ایران به طور یقین ثابت کرده که اکثرا نسنجیده سخنی نمی گوید و بی حکمت کاری نمی کند و شکست این تروریست ها در عراق هم، مانند سوریه حتمی و قطعی است.

ایرانیان ملت مقاومی هستند که دارای استقلال سیاسی هستند، و التزام و میانه‌ روی سیاسی خود را به اثبات رسانده ‌اند، و در منطقه این مسئله را برای ملت های مسلمان منطقه اگاهانه روشن کرده اند، که جنگ با امریکا، جنگ با ام الفتنه است، جنگ با شیطان بزرگ است، هم اکنون خون مردم بی گناه عراق و سوریه، با دلارهای نفتی سران مرتجع عرب به زمین ریخته می شود، و همه اینها با مدیریت، رهبری و حمایت مستقیم امریکا صورت می گیرد.

شواهد به خوبی نشان می دهد، آمریکائیان این جریانات و حوادث اخیر در عراق را، با مذاکرات ایران و گروه ۵+ ۱ هم زمان کرده اند، تا مثل گذشته پیام زورگویانه خود را به ایران بدهند، که یا در مذاکرات انرژی هسته ای امتیاز بدهید، و یا منتظر ناامنی در مرزهایتان باشید، آنها همیشه طوری برنامه ریزی می کنند تا چند هدف را هم زمان از انجام یک کار دنبال کنند، و صد البته ایران باز هم سران کاخ سفید را، پیش اربابان صهیونیستی شان بیشتر خجالت زده خواهد کرد.

آنها این آرزو را به گور خواهند برد که بتوانند غنی سازی را از ایران بگیرند، آنها باید بدانند در ایران فکرها زودتر از خود اورانیوم غنی سازی شده اند، و مطمئنا ایران چیزی را که دیروز به آنها نداده است امروز هم نخواهد داد، محال است ایران چیزی را با تهدید از آمریکا بپذیرد که تا دیروز نپذیرفته است، چرا که ایران در حقانیت خودش اطمینان دارد، ولی آنها حتی در انسان بودن خود هم تردید دارند، جنگ های نیابتی ایران و دشمنان اسلام به عراق رسیده، و نوبت فتح الفتوح انقلاب اسلامی ایران فرا رسیده است، آنها اگر هم بمیرند نمی توانند اقتدار انقلاب اسلامی ایران را بشکنند.

انتهای پیام


ادامه مطلب
تاريخ : یک شنبه 15 تیر 1393  | 12:38 ب.ظ | نويسنده : A.M M | نظرات 0

تو خیابون که راه می رفتم ناخداگاه چشمم میفتاد به خانم هایی که بدحجاب بودند. ازین وضع حسابی ناراحت و عصبیمی شدم و سرم رو مینداختم پایین و افسوس می خوردم.

دلم میخواست یک کاری کنم اما چه کاری از دستم بر میومد؟ از طرفی پیامبر(ص) هم فرموده بودند : نگاه به نامحرم تیر زهر آلودی از تیرهای شیطان است. دلم می خواست به یک شکلی این تیر رو به سمت خود شیطان برگردونم که هم باعثثواب بشه و هم باعث عاقبت بخیری زنان بد حجاب.

راه حلی برای حفظ نگاه

 

تا اینکه تصمیم گرفتم هر بار که ناخداگاه چشمم به خانم بد حجابی افتاد هم نگاهم رو ازش برگردونم و هم از طرف اون خانم یک صلوات بفرستم و هدیه کنم به خانم فاطمه زهرا (س) برای عاقبت بخیری اون خانم بدحجاب.

اینجوری هم من یک ثوابی می برم، هم اون خانم یک ثوابی می بره، هم برای عاقبت بخیریش کاری کرده بودم و هم اینکه تیر زهر آلود شیطان رو به سمت خودش برگردونده بودم.

حالا شما فکر کنین اگه همه آقایون اینکارو کنن اونوقت چی میشه؟؟؟

پ,ن : از وقتی که دارم اینکارو انجام میدم احساس خوبی بهم دست داده و حس رضایت دارم. شماهم امتحان کنین.

 

انتهای پیام


ادامه مطلب
تاريخ : سه شنبه 27 خرداد 1393  | 06:38 ب.ظ | نويسنده : A.M M | نظرات 0

این فیلم در نمایشگاهی از کانادا بر روی شبکه های اجتماعی و تارنماهای اشتراک گذاری فیلم، بارگذاری شده است و بازخورد بسیار خوبی نسبت به این فیلم ، مشاهده شده است.

 
 
00:00
 
00:00
 

منبع: پایگاه بسیج شاهرود

 


ادامه مطلب
تاريخ : سه شنبه 27 خرداد 1393  | 06:38 ب.ظ | نويسنده : A.M M | نظرات 0
 

نوبت شما به نقل از وبلاگ “حســــــرتـــــــــــ …” نوشت :تقـدیم به پیشگاه مقدس شهیـده ی بی نشان حضرت فاطمه زهــرا(سلام الله علیها) و شهدای گمنــــامو … شهید میشوی …

 

تقـدیم به پیشگاه مقدس شهیـده ی بی نشان حضرت فاطمه زهــرا(سلام الله علیها) و شهدای گمنــــام

و … شهید میشوی …

                 وقتی عقـل، عاشـق شود …

عشـق، عاقـل میشود

                                            و… شهید میشوی …

 


ادامه مطلب
تاريخ : سه شنبه 16 اردیبهشت 1393  | 09:12 ق.ظ | نويسنده : A.M M | نظرات 0
 


اولین نیاز این است که مرکزیت و محوریتی برای فعالیت در عرصه‌ی اقتصاد مقاومتی داشته باشیم. فعالان این عرصه باید بتوانند اطلاعات و دستاوردهای خود را در جایی به اشتراک بگذارند. فرماندهی هوشمند و متمرکزی برای هدایت فعالیت‌های این حوزه و شناسایی و آموزش نیروهای مستعد و مناسب برای فعالیت علمی و عملیاتی در این عرصه لازم است.

 

افراد دغدغه‌مند و مراکز تحقیقاتی و اجرایی که به این موضوع ورود کرده‌اند، می‌باید در شبکه‌ای فعال و مؤثر، از فعالیت‌های مهم و مسائل جدید مطلع ‌شوند و سامانه‌ای پویا و هوشمند برای این مسأله وجود داشته باشد. مراکزی چون شورای عالی امنیت ملی که در این موضوع ورود خوبی داشته‌اند، بایستی با عنایت به مسائل فوق در کمک گرفتن از دیگر نیروها پویا و چابک باشند.

 


ادامه مطلب
تاريخ : چهارشنبه 13 فروردین 1393  | 09:06 ق.ظ | نويسنده : A.M M | نظرات 0

تعداد کل صفحات : 14 :: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >