" لطفا به نتایج قانون احترام بگذارید ! "

سلام علیکم

آنچه که خبرگذاری ها و رسانه های عمومی اعلام کرده اند ، عده ای قبول کرده اند که توان پست سنگین و بسیار مهم رئیس جمهوری را ندارند . مشخص است که این دسته از افراد انسانهایی هستند که شاید در دوره های بعدی شایستگی این پست را نیز داشته باشند !

بله ما اعتقاد داریم که این کشور اسلامی ولایت فقیه دارد که در راس تمامی امور قرار دارد !

اما یادمان هم نرفته که با این ولایت فقیه در سال ۸۸ چه ها  که نکردید !angry

اگر میخواهید از حق پایمال شده ی خود دفاع کنید لطفا خودتان وارد عمل شوید و از راه های صحیح مذاکره کنید نه اینکه به اسم ولایت فقیه هر کاری که دلتان میخواهد انجام دهید ! این صحیح و اخلاقی نیست !enlightened

تا دیروز که حرفهای رهبری برایتان اهمیتی نداشت حال که حقتان (البته به گفته ی خودتان) پایمال شده است رهبری را شناخته و میخواهید برایتان پادرمیانی کند !

شورای نگهبان از طریق قانون اساسی که انشاالله همگی آن را قبول دارید این ۸ نفر را احراز صلاحیت کرده است نه از سر خیرخواهی یا بدخواهی !!

اگر به کارنامه ی گذشته ی خود توجه کنید و دقت کنید که در سخنرانی های خود چه ها گفته اید کاملا متوجه خواهید شد که شایسته نبوده اید برای انتخاب وگرنه خداوند حق مظلوم را ضایع نمیکند !!wink

اگر ادعا میکنید که مظلوم واقع شده اید ، دلیل و برهان بیاورید !

 خلاصه کلام اینکه ما انتظار حرکتهای خوبی از برخی سران داریم که امتیازطلبی و بی بصیرتی را کنار بگذارند و به فکر این باشند که انتخابات امسال باشکوهتر از ۴ سال گذشته اتفاق افتد (انشاالله)

انتظار دارم که برخی آقا زاده ها نیز به رسم ادب و انسانیت موجب نشوند که وقایع ۸۸ دوباره تکرار شود !

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم و فرجنا به فرجه ان شاالله !

امام خمینی(ره) : هرکس رأی شورای نگهبان را نپذیرد «مفسد فی الارض» است.


[پنج شنبه 2 خرداد 1392 ]  [06:41 ق.ظ]  [خادم الزهرا]