0
نظر

پله‌ برقی کارگر اصفهانی را تکه تکه کرد

نويسنده : ابوالفضل اقایی

مرگ دلخراش کارگر یا متصدی پل هوایی مکانیزه واقع در خیابان احمدآباد اصفهان، بر اثر شدت جراحات وارده بر فرد و تلاش ماموران اورژانس و آتش نشانی و در نهایت جان باختن فرد بسیاری از مردم را از شنیدن این خبر متاثر کرد.

 

 

در همین رابطه غفور راستین مدیر مرکز فوریت های پزشکی استان اصفهان در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد جزئیات دقیق این حادثه اظهار داشت: در تاریخ ۲۸/۱/۹۴ راس ساعت یازده و ۴۰ دقیقه صبح از اتاق فرمان مرکز فوریت های پزشکی امداد خواهی جهت این حادثه صورت گرفت.

 

 

بقیه در ادامه مطلب...

0
نظر

کشف بیش از 500 کیلو تریاک در سراوان

نويسنده : ابوالفضل اقایی

فرمانده انتظامی سراوان از کشف 535 کیلوگرم تریاک در درگیری ماموران انتظامی این شهرستان با قاچاقچیان خبر داد.

خبرگزاری فارس: کشف بیش از 500 کیلو تریاک در سراوان

 

به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس سیستان و بلوچستان، محسن داودی اظهار داشت: سحرگاه امروز در پی کسب خبر مبنی بر اینکه تعدادی از قاچاقچیان مسلح قصد جابه‌جایی مقدار قابل توجه‌ای مواد مخدر در منطقه بم پشت سراوان را دارند، ماموران بررسی موضوع را آغاز کردند.

فرمانده انتظامی سراوان افزود: ماموران انتظامی با همکاری ماموران سپاه پاسداران قاچاقچیان مسلح را که با روش کوله‌باری در حال جابه‌جایی مواد مخدر در ارتفاعات بم پشت بودند مورد شناسایی قرار دادند.

این مسئول ادامه داد: قاچاقچیان پس از مشاهده ماموران با آنان به صورت مسلحانه درگیر شدند اما با توجه به تنگ شدن عرصه با برجا گذاشتن مواد مخدر و استفاده از تاریکی و کوهستانی بودن منطقه از محل فرار کردند.

 

فرمانده انتظامی سراوان گفت: ماموران در پاکسازی منطقه موفق به کشف 535 کیلوگرم تریاک شدند.

 

0
نظر

دستگیری مرد متکدی با لباس زنانه در مازندران

نويسنده : ابوالفضل اقایی

مجری طرح ساماندهی متکدیان در مازندران از دستگیری مرد متکدی با لباس زنانه در استان خبر داد.

خبرگزاری فارس: دستگیری مرد متکدی با لباس زنانه در مازندران

 

مهدی عرب بعد از ظهر امروز در کمیته جمع‌آوری و ساماندهی متکدیان مازندران اظهار کرد: تکدی‌گری یکی از معضلات جامعه امروز و استان است که در چند سال اخیر به صورت جدی در حال پیگیری و جمع‌آوری و پیشگیری آن هستیم.

مجری طرح ساماندهی متکدیان در مازندران با بیان اینکه متکدیانی که برای سومین‌ بار و یا بیشتر جمع‌آوری شده‌اند برای بررسی پرونده به مراجع قضایی ارجاع می‌شوند، تصریح‌ کرد: برای بررسی وضعیت تمام متکدیان سالمند، معتاد و ... با بهزیستی مکاتبه می‌شود و در صورتی که والدین از کودکان برای تکدی‌گری سوءاستفاده کنند به عنوان کودک بدسرپرست شناسایی می‌شوند.

عرب با اشاره به اینکه سه بیمار مبتلا به ایدز در میان متکدیان جمع‎‌آوری شده، شناسایی شدند و بعد از هماهنگی به دستگاه‌های مرتبط ارجاع دادیم، افزود: سه کودک در محل‌های پرخطر شناسایی و درمان شدند.

وی به سوءاستفاده از برخی کودکان در مازندران اشاره کرد و گفت: از برخی کودکان در جابه‌جایی مواد مخدر، آزارهای جنسی و... استفاده می‌شود که برای شناسایی همه این موارد نیازمند همکاری همه مسئولان هستیم.

این مسئول از شناسایی و متکدی مرد در لباس زنانه خبر داد و اظهار داشت: پس از دستگیری متکدی زن در خیابان و انتقال آن به کلانتری متوجه جنست مرد بودن آن شدیم.

مجری طرح ساماندهی متکدیان در مازندران به ارائه چند پیشنهاد در زمینه جمع‌آوری و پیشگیری از تکدی‌گری در استان اشاره کرد و افزود: 30 کودک فاقد تحصیلات در استان شناسایی کردیم که با همکاری نهادهای مرتبط باید کلاس‌های سوادآموزی برای آن‌ها برگزار شود.

 

وی از فعالیت هفت اتباع خارجی برای تکدی‌گری در مازندران خبر داد و گفت: پس از شناسایی و هماهنگی‌های صورت گرفته به کشورهای خود یعنی پاکستان و افغانستان ارسال شدند.

 

0
نظر

کلاهبردار حرفه‌ای در دام پلیس ایلام افتاد

نويسنده : ابوالفضل اقایی

فرمانده انتظامی ایلام گفت: کلاهبردار حرفه‌ای در دام پلیس ایلام افتاد.

خبرگزاری فارس: کلاهبردار حرفه‌ای در دام پلیس ایلام افتاد

 

سردار علی دولتی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ایلام از دستگیری فردی خبر داد که در چند مرحله کلاهبرداری با صدور چک‌های بی‌محل تعدادی از احشام دامداران را در شهرستان ملکشاهی خریداری کرده بود.

وی ادامه داد: به دنبال شکایت تعدادی از عشایر شهرستان ملکشاهی مبنی بر اینکه فردی در پوشش خرید دام اقدام به کلاهبرداری از آنها کرده است، موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: متهم که خود را تاجر احشام معرفی کرده بود پس از معامله دام‌ها با این ادعا که پول نقد به اندازه کافی همراه ندارد مبلغ مورد معامله را از طریق چک‌های بانکی در اختیار دامداران قرار می‌داد.

فرمانده انتظامی استان ایلام گفت: دامداران که دسترنج چندین ماهه خود را در یک برگه چک می‌دیدند وقتی با مراجعه به بانک حساب صاحب چک را خالی دیدند، دنیا روی سر آنها آوار می‌شد.

این مسئول افزود: با تشکیل پرونده و اشراف اطلاعاتی این کلاهبردار شناسایی و صبح امروز در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شد.

وی گفت: متهم در تحقیقات به عمل آمده تاکنون به چندین فقره کلاهبرداری و صدور چک بلامحل اعتراف کرده است.

دولتی در پایان به مردم توصیه کرد که هیچ‌گاه در انجام معاملات فریب ظاهر افراد را نخورند و قبل از انجام هرگونه معامله‌ای ضمن شناسایی هویت طرف مقابل از پرداخت وجه نقد مورد معامله اطمینان حاصل کنند.

* خواهران رمال در ایلام دستگیر شدند

فرمانده انتظامی استان ایلام همچنین از دستگیری دو خواهر رمال خبر داد و گفت: به دنبال شکایت برخی خانواده‌های ایلامی در خصوص فعالیت‌های غیر قانونی دو خواهر تحت عنوان فالگیر، پلیس تلاش ویژه‌ای را برای دستگیری آنها با هماهنگی مقام قضایی آغاز کرد.

وی افزود: بررسی‌های اولیه پلیس مشخص کرد این دو نفر با تهیه یک مکان و سکونت در آنجا تحت عنوان فالگیر و رمال از مردم کلاهبرداری می‌کردند.

فرمانده انتظامی استان ایلام گفت: از محل فعالیت این دو نفر تعداد 20 جلد انواع کتاب رمالی و تجهیزات ماهواره‌ای کشف و ضبط شد.

 

وی خاطر نشان کرد: متهمان با تشکیل پرونده تحویل محاکم قضایی شدند.

 

0
نظر

داماد پدرزن سابق خود را به قتل رساند

نويسنده : ابوالفضل اقایی

فرمانده انتظامی شهرستان چرداول گفت: داماد پدرزن سابق خود را به قتل رساند.

خبرگزاری فارس: داماد پدرزن سابق خود را به قتل رساند

 

بهروز علی‌مرادی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ایلام از دستگیری فردی خبر داد که به بهانه طلاق همسرش، پدر او را با ضربات چاقو از پای درآورد و گفت: شب گذشته به دنبال کسب خبری مبنی بر وقوع یک فقره چاقوکشی در شهر سرابله بلافاصله اکیپ‌هایی از پلیس در محل حادثه حاضر شدند.

وی با بیان اینکه بررسی‌های اولیه پلیس مشخص کرد فردی که با ضربات چاقو پدر زن خود را مصدوم کرده بود با یک‌دستگاه پراید از محل متواری شده است، ادامه داد: مصدوم پس از انتقال به مراکز درمانی به علت شدت جراحات وارده فوت کرد.

علیمرادی گفت: تلاش پلیس برای دستگیری قاتل پس از گذشت ساعاتی نتیجه داد و متهم با لباس‌های خونی در یکی از محلات شهر سرابله دستگیر شد.

 

وی تصریح کرد: متهم به قتل در تحقیقات اولیه پلیس ضمن اعتراف به قتل پدر خانمش انگیزه این کار خود را طلاق همسرش عنوان کرد که موضوع تحت رسیدگی بیشتر پلیس و مرجع قضایی قرار دارد.