دعای سال تحویل

لینک دانلود


ادامه مطلب


[ یک شنبه 24 اسفند 1393  ] [ 05:57 ب.ظ ] [ طه آل یس ]
[ نظرات(0) ]

جنگ اقتصادی» آهنگ جدید حامد زمانی


ادامه مطلب


[ شنبه 15 آذر 1393  ] [ 07:52 ب.ظ ] [ طه آل یس ]
[ نظرات(0) ]

روند تهدیدهای نظامی آمریکا علیه ایران در دوره 34 ساله


ادامه مطلب


[ شنبه 15 آذر 1393  ] [ 07:51 ب.ظ ] [ طه آل یس ]
[ نظرات(0) ]

روند تهدیدهای اقتصادی آمریکا علیه ایران در دوره 34 ساله


ادامه مطلب


[ شنبه 15 آذر 1393  ] [ 07:51 ب.ظ ] [ طه آل یس ]
[ نظرات(0) ]

امام خامنه‌اي:سعي کنيد هويت جهاد، تغيير پيدا نکند


متن ویدیو


[ شنبه 15 آذر 1393  ] [ 07:41 ب.ظ ] [ طه آل یس ]
[ نظرات(0) ]

مشاعره دیدنی دختر 8 ساله در مورد حیا


ادامه مطلب


[ شنبه 15 آذر 1393  ] [ 07:40 ب.ظ ] [ طه آل یس ]
[ نظرات(0) ]

خط قرمز ایران برای داعش در گفتگو با سرلشکر محمد باقری

ما خطوط قرمزی را در مقابل حوادث اخیر عراق داریم، البته اعلام رسمی نکرده‌ایم؛ از جمله این که یک حاشیه امنیتی برای مرز کشور قائل هستیم، اگر این گروهک یا هر عنصر تهدید کننده ایی به مرزهای جمهوری اسلامی نزدیک شود در یک اقدام دفاع مقتدارنه مرزی، آن را منهدم خواهیم کرد. این را درک کردند و الان هم آخرین جایی که در استان دیاله عراق آمده‌اند تقریبا با مرز ما 40 کیلومتر فاصله دارد؛ این حریم 40 کیلومتری را حفظ کردند و به سمت مرز ما نیامدند؛ رئیس جمهور کشور نیز اعلام کرد ما برای عتبات عالیات و مرقدهای ائمه اطهار(ع) در عراق خط قرمز قائل هستیم، طبیعتا اگر تهدید جدی نسبت به این مراکز باشد تصمیم جمهوری اسلامی ایران متفاوت خواهد بود؛ در حد فعلی کمک های مستشاری و آموزشی و راهنمایی و پشتیبانی عمومی کفایت می‌کرده است ولی اگر وارد خطوط قرمز ما شوند به طور طبیعی از محدوده امنیتی خود دفاع خواهیم کرد.

 

 


ادامه مطلب


[ شنبه 15 آذر 1393  ] [ 07:35 ب.ظ ] [ طه آل یس ]
[ نظرات(0) ]

مراسم نمادین تشییع پیکر "مانمی توانیم"


توضیح کامل


[ شنبه 15 آذر 1393  ] [ 07:30 ب.ظ ] [ طه آل یس ]
[ نظرات(0) ]

سبک زندگی و نسبت ما با عالم غرب___قسمت دوم


ادامه مطلب


[ شنبه 15 آذر 1393  ] [ 07:29 ب.ظ ] [ طه آل یس ]
[ نظرات(0) ]

داستانی زیبا در مورد حجاب


ادامه مطلب


[ شنبه 15 آذر 1393  ] [ 07:28 ب.ظ ] [ طه آل یس ]
[ نظرات(0) ]

همسریابی مدرن و سنتی در سبک زندگی


ادامه مطلب


[ شنبه 15 آذر 1393  ] [ 07:27 ب.ظ ] [ طه آل یس ]
[ نظرات(0) ]

بلایی که ماهواره بر سرمان می آورد


ادامه مطلب


[ شنبه 15 آذر 1393  ] [ 07:26 ب.ظ ] [ طه آل یس ]
[ نظرات(0) ]

تیزر بازی ضد اسرائیلی کابوس مرکاوا


ادامه مطلب


[ شنبه 15 آذر 1393  ] [ 07:25 ب.ظ ] [ طه آل یس ]
[ نظرات(0) ]

سبک زندگی و نسبت ما با عالم غرب

 

سلسله نشست های راهبردی سبک زندگی با حضور دکتر احمد رهدار


موضوعات مورد بحث در بخش اول :


چرا بحث سبک زندگی را مطرح میکنیم؟


نسبت سبک زندگی امروز با کثرات عالم غرب چیست؟

 

 


ادامه مطلب


[ شنبه 15 آذر 1393  ] [ 07:24 ب.ظ ] [ طه آل یس ]
[ نظرات(0) ]

جمله ای زیبا از رهبری و عکس العمل جالب جوانان حاضر


ادامه مطلب


[ شنبه 15 آذر 1393  ] [ 07:23 ب.ظ ] [ طه آل یس ]
[ نظرات(0) ]

از جانشان گذشتند، ما از شکم نمی گذریم!

توجه کردین که پولدارها خیلی بیشتر از فقرا ناله میکنند، از پیر مرد کنار خیابون که چند تیکه وسایل خیاطی و صابون و...ریخته بود بفروشه پرسیدم درآمدت چطوره زندگیت میگذره ،گفت:الحمدلله...راضیم! اما از بازاری و پولدارش که میپرسی بلا استثنا همشون میگن :تحریمه بازار کساده وضعمون خرابه!

 

 


ادامه مطلب


[ جمعه 30 آبان 1393  ] [ 07:57 ب.ظ ] [ طه آل یس ]
[ نظرات(0) ]

چماق و هویج، ترفند امروزی نیست!

در زندگی لحظه‌هایی هست که آدمی شبی به تبی و تابی و بهانه‌ای، از دست عزیزترین و نزدیک ترین وابستگان خود نیز خسته و دلگیر می‌شود. مادر از دست طفل و پدر از دست پسر، کودک از دست والدین، و خواهر از دست برادر. برادر هم گاهی از دست برادر خسته و دلگیر می‌شود. اما نسبت عباس با حسین تنها نسبت برادری نبود. آنچنانی که مصائب این نسبت، او را دلزده و آزرده کند. رابطه عباس و حسین، رابطه عبد و مولا، امام و مأموم، مجتهد و مقلد بود؛ و هر چه جز این اگر بود، شاید عباس نامه فدایت شوم یزید را روی دیده می‌گذاشت و امان نامه شمر را می‌پذیرفت. اما عباس برای آنکه از محفل عاشقان حسینی دور نشود، حاضر شد از هر دو دست خود بگذرد اما از اصول خود عدول نکند. 

 


عباس خوب می‌دانست از حسین اگر دست بردارد، دستانش دیگر به کارش نمی‌آمدند. اما چه نابخردانه دست دوستی دراز کرده بود شمر، و چه ساده‌انگارانه امان‌نامه برای عباس آورده بود. امان‌نامه که هیچ، چنین سرداری را عمود هم بر فرقش فرو می‌آوردی، دست از دامان حسین بر نمی‌داشت. و یزیدیان انگار نمی‌دانستند امان عباس، دامن امن و امان دل حسین است و نمی‌دانستند امنیت عباسی، سکینه نگاه حسینی بود، نه آرامش قبل از طوفان جبهه مقابل! 

 


آخر امان به چه قیمتی؟ به قیمت رفتن و ندیدن غارت خیمه‌ها و اسارت اهل حرم؟ به قیمت تنهایی و بی یاری مولا؟ هیهات! غیرت عباس اجازه نمی‌داد، خیمه‌ها را سوزان و در حال غارت ببیند و در سایه سار نخل‌های کوفی آسوده خاطر بنشیند. اصلا بی حسین زندگی چه ارزشی داشت برای عباس؟ وقتی صدای العطش از حرم حسین برخواسته بود، وعده تعلیق تحریم آب آن هم بصورت مشروط به چه کار عباس می‌آمد؟ وقتی در آن تحریم ظالمانه، گل‌ها یک به یک در حال پژمردن در خیمه‌ها بودند، وعده آسایش باغ‌ها و کاخ‌های کوفی‌ التیام‌بخش کدامین غم دل عباس می‌شد؟ 

 


آرمان عباس نمی‌گذاشت که به سلام گرگ اعتنا کند، چه رسد به اینکه از آرمان و اعتقاد و اصول خود دست بردارد؟ آنوقت می‌آمد می‌نشست بر سر اختلافات با یزید، با نماینده پلید او - شمربن ذی‌الجوشن - مذاکره می‌کرد؟ آن هم در میدانی که برای کشتن حسین، تمام شمشیرها تیز و تمام سرنیزه‌ها آماده و تیر تمام کمان‌ها درکمین خیمه ها بودند؟

 


حکایت مضحک چماق و هویج مستکبرین، ترفند امروزی نیست. رسم یزیدیان همه اعصار همیشه همین است. آنها اول تحریم و محاصره می‌کنند، وانگهی دم از مذاکره و توافق و امان‌نامه می‌زنند. اما مگر می‌شود شمشیر آخته را بالای سر طرف مقابل نگه داشت و امان‌نامه پرمکر و مشروط کوفی را روی میز گذاشت و از مذاکره دم زد؟ کوفیان با این حیله یزیدی چه کسی را می‌خواستند فریب دهند، خود را یا علمدار حسین را؟ عباس اگر می‌خواست امان نامه را بپذیرد، چرا از مدینه تا کربلا امام زمانش را همراهی کرد و پاسداری و علمداری از خیمه‌های سپاه حسین را برگزید؟
 

 

براستی دشمن چه خیالی در سر می‌پروراند؟ امروز ما نسل آخرالزمانی عاشورا اگر قرار باشد امان‌نامه یزید زمان را بپذیریم و با دست کشیدن از آرمان‌های اصیل مان، در امان باشیم، اصلا چرا انقلاب کردیم؟ چرا در جنگ برای دفاع از آن آرمان‌ها مقاومت کردیم؟ و چرا برای ایستادن پای اصول خود، هزینه سنگینی به وزن تحریم و به مساحت محاصره دادیم؟ گیرم که آب را یزیدیان بستند، آبروی مقاومت که باقیست! 

 


تو اما مبادا به این همه سیاهی‌لشگر دل خوش کنی! شمار سلیمان بن صُردها و حر بن یزید بجلی‌ها اگرچه در این حوالی کم نیست، ولی زمان اما عباس می‌خواهد امروز. مرامت عباسی که باشد، امان‌نامه هم اگر برایت آوردند، تمام دنیا و مافیها را هم بپایت بریزند، حاضر نمی‌شوی یک تار موی ولی را با عالمی عوض ‌کنی! گیرم که آب را بستند، دستان عباس که هنوز در بدن هست. دانش آموختگان مکتب عباس تا دست در بدن دارند، تحریم هم آنان را از پا نمی‌نشاند.

 


ادامه مطلب


[ پنج شنبه 29 آبان 1393  ] [ 09:10 ب.ظ ] [ طه آل یس ]
[ نظرات(1) ]

آراسته شدن حوزه فرهنگ به سبزه ای دیگر از هنرمندان ارزشی!!!

غما گلرویی شاعر و ترانه‌سازی که سابقه همکاری با افراد معلوم‌الحالی مانند شاهین نجفی (معروف به کلاغ کوفی) را در کارنامه خود دارد، این روزها در حال تدارک برگزاری نهمین دوره کارگاه ترانه سرایی در آبان ماه است.


به گزارش گروه فرهنگی تهران پرس؛ شاهین نجفی که در کنار خواندن آهنگ های هتاکانه به ساحت مقدس ائمه اطهار علیهم السلام، اجرای ترانه های جنسی و خارج از عرف را نیز در کارنامه خود می بیند، متن اکثر ترانه های خاص خود را از ترانه سرایی به نام «یغما گلرویی» وام می گیرد

 

 


دنباله


[ شنبه 17 آبان 1393  ] [ 09:54 ب.ظ ] [ طه آل یس ]
[ دل نوشته ها(0) ]

سبک زندگی عاشورایی قسمت هشتم


ادامه مطلب


[ شنبه 17 آبان 1393  ] [ 09:53 ب.ظ ] [ طه آل یس ]
[ نظرات(0) ]

سبک زندگی عاشورایی قسمت ششم


ادامه مطلب


[ شنبه 17 آبان 1393  ] [ 09:52 ب.ظ ] [ طه آل یس ]
[ نظرات(0) ]