سلام به همه دوستان راسخوني

مردم روز جمعه كار نيمه تمام شان را تمام كردن و حجت را بر همه تمام كردن. ديگه حاضر نيستن به هيچ وجه با اين فتنته گران از خدا بي خبر كنار بيان.

اميدوارم با اين وضوح و صراحت هميشه در كنار و پشتيبان نظام باشند كه تا زماني كه اين مردم باشند نظام صد در صد حفظ شده و هيچ تهديد و تهاجمي آن را متزلزل نمي كنه.

ديگه واضح تر از روز هستش كه به هيچ وجه مردم هيچ گونه تحرّكي را از اين گروه منفور قبول نداره. ديگه حتي حاضر به نفس كشيدن اينها در محيط پاك و كشور اسلامي ما نيستند. حاضر به تحمل نفس هاي مسموم و سخنان سخيف و كافرانه اين گروه نيستند.

ديگه وقت پاك كردن كشور از لوث وجود اين غاصبان هستش. نگاشته شده توسط محمد رحيمي کوشيکلايی در شنبه 30 بهمن 1389  ساعت 08:54 ق.ظ
نظرات 0 | لینک مطلب
 

شهید آیت، میرحسین موسوی و فراماسونری

 

 


امیر سعید نقي زاده سهی، عضو واحد دانشجویی حزب جمهوری اسلامی و قائم مقام مديرمسئول نشريه كارگري حزب (صالحان سازنده) بوده است. او که از قبل از پیروزی انقلاب اسلامی با شهید آیت حشر و نشر  داشته است و خود را مرید ایشان می داند، مي گويد:

«شهيد آيت، بارها در جلسات حزب، ميرحسين موسوي و زهرا رهنورد را التقاطي معرفي مي كرد. ایشان، جبهه ملي،‌ نهضت آزادي و سازمان مجاهدين خلق را حلقه های پي در پي يك زنجير مي دانست. تشكيلاتي مثل جاما و جنبش مسلمانان مبارز را هم كه حبيب الله پيمان رئيس آن بود، در چهارچوب اين جريان ارزيابي مي كرد. ميرحسين موسوي و همسرش قبل از انقلاب اسلامي، عضو جنبش مسلمانان مبارز بودند. شهيد آيت اين دو نفر را كماكان شيفته اين جريان و سلسله مي دانست...

 

 شهید آیت معتقد بود که استعمار در برابر مبارزان اصیل، مبارزان قلابی و بدلی به وجود می آورد. ایشان صراحتا میرحسین را یک انقلابی قلابی می دانست. مخالفت شخصیتی مثل بنی صدر با وزارت میرحسین موسوی هم، برای قهرمان کردن و جا زدن او به عنوان یک مبارز اصیل در چشم انقلابیون بود... اینها پس از شهادت آیت، که قدرت در دستشان بود، سالگرد شهادت آیت را از تقویمها حذف کردند.»(1)

علیرضا نادعلی از اعضا حزب جمهوری اسلامی می گوید:
«شهید آیت یک مدتی معاونت سیاسی حزب بود... یادم هست که شهید آیت سر درگیری با مهندس موسوی، از حزب قهر کرده بود و جلسه شورای مرکزی را هم حتی نمی آمد... شهید آیت، خیلی تند و محکم به ملی گراها و سلطنتی ها و منافقها حمله می کرد، با الفاظ خیلی عجیب. خب ما هم واقعا با همه ضعف معلوماتی که داشتیم، می دانستیم حالا «بازرگان» یا «سنجابی» یا بعضی دیگر خب انقلابی نیستند. با «امام» صد در صد نیستند. ولی شهید آیت علنا مطرح می کرد که خیلی از این ملی ها اصلا دین ندارند و ضدانقلابند و منتظر فرصتند که به جمهوری اسلامی ضربه بزنند. این طرف، خوب میرحسین و بعضی دور و بری هایش سمپاتی داشتند به این ملی ها.»(2)
اختلاف شهيد آيت با ميرحسين موسوي، ادعايي نيست كه تنها يكي دو نفر از اعضاي حزب جمهوري اسلامی گواه آن باشند. هاشمي رفسنجاني، رئیس وقت مجلس شورای اسلامی و عضو هيئت موسس حزب در خاطرات خود از 6 ارديبهشت 1360چنين مي نویسد:

 

«شب در جلسه مشترك مسئولان اجرايي و نمايندگان مجلس حزب شركت كردم. مقداري از وقت در انتقاد از حزب و روزنامه [جمهوري اسلامي] گذشت. آقاي آيت به خط روزنامه اعتراض داشت، آقاي [ميرحسين] موسوي دفاع كرد.» (3)

 

هاشمی همچنين در بيان خاطرات روز 14 تير 1360 مي نویسد:

 

«جلسه علني داشتيم. معرفي وزير خارجه مطرح بود كه تصويب شد. آقاي مهندس ميرحسين موسوي سردبير روزنامه جمهوري اسلامي، وزير خارجه شد. از اول كار، آقاي رجايي ايشان را معرفي كرده بود. بني صدر قبول نمي كرد. آقايان (دكتر حسن) آيت و احمد كاشاني مخالفت كردند و عكس العمل بدي داشت؛ مخصوصا از آقاي آيت كه عضو شوراي مركزي حزب است.» (4)

 

متن نطق شهيد آيت در مخالفت با وزارت خارجه ميرحسين موسوي در مجلس شوراي اسلامي كه در تاريخ 14 تير 1360، یعنی یک هفته بعد از انفجار هفت تیر صورت گرفت به اين شرح است:

 

«بسم الله الرحمن الرحيم. من با اينكه اسم نوشته بودم،‌ در اين شرايط حساس،‌ در اين شرايطي كه ملت هم عزادار است و هم دچار موفقيتهايي شده است، نمي خواستم صحبت كنم اما در محظور بودم. يكي همين كه اشاره كردم، شرايط حساسي است كه ممكن است مخالفت من باعث سوء استفاده بشود و از طرفي هم هنوز بوي خون پاك شهدا از دفتر حزب جمهوري اسلامي به مشام مي رسد و هنوز مركب عزل رئيس جمهور بي كفايت خشك نشده است.

 

از اين جهت كه بعد تاريخ قضاوت بدي نكند، تمام مطالبم را در اين خلاصه مي كنم كه دوست قبلي ما [سخنران قبلی مجلس که در موافقت با موسوی سخن گفت] گفتند كه نظريات آقاي موسوي درباره آقاي دكتر مصدق مربوط به گذشته بوده است. كاري نداريم كه اين گذشته سال 58 و سال نزديك به ما و سال 59 هست. اما اگر ايشان الآن هم به اين سئوال من پاسخ بگويند شايد مساله حل شده است كه آيا ايشان مصدقِ امام را قبول دارند كه امام مي فرمايند مصدق به اسلام سيلي زد،‌ مصدق، مسلم نبود؟ در زمان مصدق به چشم سگ عينك زدند و روي آن نوشتند آيت الله. در زمان مصدق روزنامه شورش كه مورد تاييد مصدق بود، تصوير آيت الله كاشاني را به صورت سگ و مار و عقرب مي كشيد. آيا اين مصدق را قبول دارند يا مصدق سرمقاله 28 تير 1358 و 14 اسفند 1358 و مقاله اخيري كه تحت عنوان "خيابان مصدق" نوشتند؟(5) كداميك از اين دو مصدق را، ايشان صريحا بگويند كه الآن پس از آن بيانات امام قبول دارند؟ آيا رفراندوم مصدق را در سلسله مقالاتي كه حمام(؟) نامي در روزنامه جمهوري اسلامي نوشته بود و او را يك عمل ضدامپرياليستي قلمداد كرده بود، آن را قبول دارند و يا رفراندومي كه امام فرمودند تقلبي بود؟ و به منظور تحميل قانون اساسي آمريكايي بود و سر يك الاغ راي بسته بودند و بردند در صندوق مخالفين انداختند و همينطور ساير خطوط كه اشاره شد؟

 

مطلب زياد است ولي شرايط كنوني را من مناسب براي طرح اين مسائل نمي دانم ولي اين سئوال را دلم مي خواهد كه ايشان صريحا جواب بدهند. والسلام عليكم و رحمه الله و بركاته.» (6)

 

مشروح مذاکرات مجلس در روز ۱۴ تیر ۱۳۶۰نشان می دهد که موسوی از دادن پاسخ صریح به سئوال شهید آیت طفره می رود. به هر حال در آن روز، مجلس شوراي اسلامي به وزارت ميرحسين موسوي راي مثبت داد. سیدحسن آيت هم يك ماه بعد از این نطق، صبح روز 14 مرداد 1360 در برابر منزل خود هدف رگبار قرار گرفت و به شهادت رسيد. 14 مرداد، روزی بود که قرار بود مجلس به کابینه جدید، یعنی کابینه شهید باهنر رای دهد. میرحسین موسوی، دوباره جزو اعضای پیشنهادی این کابینه بود.

 

شاه كليد مخالفت شهيد آيت با ميرحسين موسوي؛ عضویت در فرقه رازآمیز

هفته نامه تعطیل شده شهروند امروز، نشریه وابسته به اصلاح طلبان، سال گذشته زمانی که هنوز از کاندیداتوری ریاست جمهوری میرحسین موسوی سخنی نبود و بسیاری از طرفداران جوان و دوآتشه امروزش اسم او را هم نشنیده بودند و چهره اش را نمی شناختند، پرونده ای درباره شهید آیت منتشر کرد که در آن ناخواسته و در لفافه، شاه کلید مخالفت شهید آیت با موسوی را لو داده است. البته در آن زمان، چون هنوز زمزمه ای از کاندیداتوری موسوی نبود و او در کانون توجهات قرار نداشت، کسی و به احتمال زیاد حتی خود گردانندگان نشریه، متوجه نشدند که شهروند امروز چه گافی داده است.

 

ابراهيم اسرافيليان، نماینده دوره دوم مجلس شورای اسلامی، دوست و همراه ديرينه شهيد آيت، در مصاحبه با شماره مذکور از هفته نامه شهروند امروز، یعنی شماره 59،‌ مورخ 27 خرداد 1387 چنين گفته است:
«آیت درباره بسیاری از رجال سیاسی مدرک مستند داشت و درباره بنی صدر در جلسه ای صحبت کرده بود که علیه او توطئه کردند و با پخش نوار آن جلسه، او را متهم به کودتاچی بودن کردند و این پاشنه آشیل آیت شد. در حزب جمهوری هم به او گفته بودند که تو چرا این حرفها را درباره بنی صدر زده ای که او گفته بود این آدم آمده است تا ریشه جمهوری اسلامی را بزند و من سند دارم.(7) در آن جلسه یکی از آقایان گفته بود که لابد تو درباره من هم سند داری که آیت در پاسخ به او گفته بود اتفاقا درباره تو هم سند دارم.»
اسرافیلیان در ادامه این مصاحبه می گوید:
«حتي همان روزي كه آيت ترور شد، همراه خود اسناد ارتباط فردي با فراماسونري را داشت كه آن فرد مي خواست پستي بگيرد و آيت آن اسناد را به همراه داشت تا برود و تكليف آن فرد را روشن كند. وقتي هم كه ترور شد آن پوشه را بردند و بعدا باجناق آيت هرچه دنبال آن پوشه رفت تا بگيرد، نتيجه اي نگرفت.»(8)

 

با مقدماتی که گفته شد، هر خواننده هوشمندي، مي تواند حدس بزند منظور از شخص مرتبط با فراماسونري كه نام او در مصاحبه شهروند امروز نيامده چه كسي است. پرس و جوي نگارنده از برخي اعضاي حزب جمهوري اسلامي، نشان داد كه شهید آیت در مورد میرحسین موسوی چنین ادعایی داشته است. متاسفانه هیچ کدام از این اعضا، حاضر نشدند که نامشان حتی به صورت مخفف منتشر شود. با این حال، مصاحبه ای که اخیرا روزنامه وطن امروز با اسرافیلیان انجام داده است، بر درستی حدس ما صحه می گذارد. اگر در مصاحبه سال گذشته شهروند امروز، نام فرد مرتبط با فراماسونری نیامده است، در مصاحبه تازه وطن امروز، نام میرحسین موسوی آمده است ولی نام تشکیلات مورد نظر شهید آیت (فراماسونری) احتمالا بنا به ملاحظاتی حذف شده است. از این رو، مصاحبه های شهروند امروز و وطن امروز، مکمل یکدیگر هستند.
اسرافیلیان در مصاحبه با وطن امروز می گوید:
«...شهید آیت سخت بیمار بود و چند روز غیبت داشت اما تمام اسناد خودش را جمع و جور کرده و در پوشه گذاشته بود تا به مجلس بیاید، همسرش نقل می‌کند و می‌گوید، من از آیت خواستم به مجلس نرود و استراحت کند اما او گفت، امروز(چهارشنبه 14 مرداد 1360) باید تکلیف جمهوری اسلامی مشخص شود و من باید بروم تا این اسناد و حقیقت‌ها را برای مردم روشن کنم.
وطن امروز: اسناد مربوط به چه نقاط تاریکی از موسوی بود؟
این اسناد ارتباط موسوی با [...] را اثبات می‌کرد اما آیت زمانی که از در منزل خارج می‌شود در فاصله 30  تا 40 متری بنزی مشاهده مي‌شود که راننده ‌آن در حال پنچرگیری است، آیت سوار اتومبیل خودش می‌شود که از جانب افراد مخفی در آن بنز توسط مسلسل ترور می‌شود و نزدیک به 65 گلوله به بدنش اصابت می‌کند و هنوز جای گلوله‌ها روی در منزل او هست.»(9)
 نقي زاده سهي هم در مورد ادعای ماسون بودن میرحسین موسوی چنین مي گويد:‌
«البته از شهید آیت چنین مطلبی نشنیده ام. آخرین بار هم که ایشان را دیدم، حدود سه هفته قبل از ترور بود. اما آقای «ک»، يكي از دوستان حزبي، از محمد مُكری(10)، اولين سفير جمهوري اسلامي در شوروي، نقل مي كرد كه ميرحسين موسوي فراماسون است.» (11)
از سوی دیگر، اسرافیلیان در مصاحبه با وطن امروز، بر وجود چنین قولی از محمد مکری اینگونه صحه می گذارد:
«پروفسور محمد مکری هم که استاد تاریخ و جغرافیا در دانشگاه سوربن پاریس بود و مدتی در ایران زندگی می‌کرد، می‌گفت یکسری اسناد دارد که از آیت و دیالمه گرفته است، اما الآن هیچ خبری از پروفسور مکری ندارم و اصلا نمی‌دانم زنده است یا نه.»(12)
راقم این سطور نیز در آبان ماه 1386، مصاحبه ای با «ش، ز» درباره ادبیات داستانی غرب و داستایوسکی، نویسنده روس، داشت. مصاحبه شونده در گپ بعد از مصاحبه چنین گفت: «یکی از اساتید تاریخ معاصر ایران می گفت میرحسین موسوی فراماسون است و سند ماسونی او را دیده است.»(13)

توجه به سه نكته در زندگی میرحسین موسوی، تصور عضويت او در تشکیلات فراماسونري را که در نظر اول دور از ذهن به نظر می رسد، امکان پذير مي كند:

 

1- موسوي در زمان پيروزي انقلاب اسلامي، 37 ساله بوده است. او در آن زمان،‌ جوانی در دهه بیست تا سی سالگی عمرش نبوده است که سن کمش، مانع از تصور عضويتش در تشکیلاتی همچون فراماسونري باشد؛ تشکیلاتی كه با جوانان میانه چندانی ندارد و 21 سالگي، حداقل سن براي عضويت در آن است.

 

2- موسوي، با آنكه 37 سال از عمرش را دوران پهلوي گذرانده است، بر خلاف اکثر قریب به اتفاق هم رده هایش، که بعضا کم سن و سالتر از او هم بوده اند، سابقه حتي يك روز بازداشت، زندان يا تبعيد را در این دوران ندارد.

 

3- ميرحسين موسوي و زهرا رهنورد، در سالهاي 1356 و 1357، بدون قصد تحصيل و دانشجويي، يك سال و نيم در آمريكا زندگي كرده اند. كشوري كه مهد فراماسونری و سازمانهای شبه ماسونی است و از جمعيت نزدیک به 240 ميليوني آن در سال 1980، حدود 4 ميليون نفر، ‌عضو لژهاي فراماسونري بوده اند.(14)

 

فرارهای رو به جلو؟

 

يازده اسفند 1376، ميرحسين موسوي در حالي كه نزدیک به 9 سال از سكوتش مي گذشت، ناگهان در مراسم پنجاهمين سالگرد تاسيس انجمن اسلامي دانشكده فني دانشگاه تهران، لب به سخن گشود و سخنراني مفصلي ايراد كرد. جالب اينجاست كه موضوع اين سخنراني بي سابقه، لزوم توجه به نقش فراماسونها و صهيونيستها در تحولات جهان و رد تئوری توهم توطئه است!(15) اين سخنراني در زمان خود، اعتراض دوستان اصلاح طلب ميرحسين را كه هرگونه توجه به نقش ماسونها در تحولات سياسي و اجتماعي را توهم توطئه مي دانند برانگيخت، به گونه اي كه مثلا احمد زيدآبادي،‌ مقاله اي عليه ميرحسين موسوي منتشر كرد. آيا با توجه به حوادث چند ماه اخير، نمي توان سخنراني يازده سال پيش ميرحسين را فرار به جلويي هوشمندانه، براي خنثي كردن افشاي وابستگي او به فراماسونري در سالهاي بعد دانست؟


 

 

-------
پي نوشت:

1- مصاحبه نگارنده با امیر سعید نقی زاده سهی. او متولد 1339، دارای مدرک لیسانس جامعه شناسی از دانشگاه تهران است. او به واسطه دوستی دایی اش، آقای "خرم بخت" با شهید آیت، از سالهای قبل از انقلاب با شهید محشور بوده است. نقی زاده سهی در حال حاضر،‌ مدير مسئول مجله «فيلم و سينما» و كارشناس روابط عمومي سازمان صدا و سيما است.
2- رضا گلپور، «شنود اشباح»، انتشارات کلیدر، چاپ نخست، پاییز 1381، صفحه 524

 

3- عبور از بحران، كارنامه و خاطرات هاشمي رفسنجاني سال 1360، دفتر نشر معارف انقلاب، به اهتمام ياسر هاشمي،  چاپ نهم، 1386، ص 74
4- همان،‌ صفحه 161

5- منظور شهید آیت، سر مقاله هایی است که در تمجید از مصدق در روزنامه جمهوری اسلامی به سردبیری میرحسین موسوی منتشر شده بود. معمول این بود که سرمقاله ها را سردبیر روزنامه می نوشت.
6- مذاكرات جلسه علني مجلس شوراي اسلامي، جلسه 174، به نقل از سايت اينترنتي كتابخانه مجلس شوراي اسلامي به آدرس
www.ical.ir


7- این ماجرا، مربوط به قبل از حاد شدن اختلاف بنی صدر با نیروهای انقلاب است که در نهایت به عزل او از ریاست جمهوری انجامید.
8- شهروند امروز، شماره 59،‌ 27 خرداد 1387، صفحه 62
9- وطن امروز، 20 مرداد 1388، صفحه 10
10- محمد مکری، متولد 1305 کرمانشاه، متوفای 1386 پاریس، از سال 1358 تا 1362، سفیر جمهوری اسلامی در شوروی و مغولستان بوده است. مکری در دانشگاه سوربن پاریس نیز سمت استادی داشته است.

11- مصاحبه نگارنده با اميرسعيد نقي زاده سهي
12- وطن امروز، 20 مرداد 1388، صفحه 10، البته در این مصاحبه به اشتباه، نام محمد مُکری، «محمد مجری» تایپ شده است.
13- از یادداشتهای شخصی نگارنده در آبان 1386. در گفتگویی که اخیراً برای تنظیم این مقاله با «ش ز» داشتم، «ش، ز» معتقد بود که آن استاد تاریخ معاصر ایران در حال حاضر، مایل به طرح نامش در این موضوع نیست.
14- نجده فتحی صفوت در کتاب "فراماسونری در جهان عرب" که در سال 1980 منتشر شده است (ترجمه یوسف عزیزی بنی طرف، نشر البرز، 1369) جمعیت فراماسونهای دنیا را 6 میلیون نفر برآورد کرده است که حدود 4 میلیون نفر آنها در آمریکا، 1 میلیون نفر در انگلیس و 1 میلیون نفر آنها در سایر نقاط دنیا زندگی می کنند.

 

منبع: نرم افزار فراماسونري كه خود سايت راسخون گذاشته و البته اون هم دست ساخته يه وبلاگ توي كشورمون هستش.

اما سوال: من در مورد اينكه هنوز يه مراسم سالگرد براي شهيد حسن آيت گرفته نشده و تقريبا هيچ خبري در تلويزيون در سالگرد شهادت ايشون وجود نداره دارم.

چرا چنين شهيدي رو بي توجهي مي شه ؟ نگاشته شده توسط محمد رحيمي کوشيکلايی در چهارشنبه 27 بهمن 1389  ساعت 07:33 ب.ظ
نظرات 0 | لینک مطلبسلام به همه دوستان راسخوني

اينكه بشينيم و توي بلوتوث ها و توي سايتها ببينيم يه عده ژيگول از همه جا بي خبر كه واقعا آلت دست منفعت طلب ها شده اند، آن قدر هم جو گير هستن كه هيچ طوري نمي شه فازشون رو كم كرد،

اون قدر داغ هستند كه فكر مي كنند كه هر كاري مي كنن درسته

بيان و به تمام ارزش هاي كشور ما، به تمام ارزش هاي دين ما توهين كنند، و اون وقت ما آروم و ساكت بشينيم، به عنوان آزادي عقيده اونها هر چي دلشون بخواد بگن و ما نيايم حتي يه شعار هم عليه اونها بديم؟  

واقعا براي اين دنيا و اين آدم هاي رنگ و وارنگ غصه مي خورم. كساني كه نه به مصلحت خودشون نگاه مي كنن و نه به مصلحت ديگران.

وقتي ابتداي كار شلوغ است و يه عده اي خيلي تند هستند. ولي وقتي تا آخرش نمي تونن برن. وقتي كه كم مي آرن. وقتي كه پا سست مي كنن. وقتي كه دست هم رو نمي گيرن در نابودي باطل و ظلم و خائن به كشور و نظام.

 

همه چيز از همين مردمه. خيلي ها منتظر هستند كه فقط نظام به حساب اونها برسه. مي گن اونها خودشون بهتر مي دونن.

درسته كه نبايد تند بريم. اما كند روي هم خوب نيست.

اونها اومدن و اين همه تشنج ايجاد مي كنن. چرا نبايد مثل روز نه دي در اعلام انزجار از اونها راهپيمايي عمومي و همگاني بريم. چرا نبايد همون قدر كه شعارهاي اونها تند و زننده هستش، ما هم شعار تند بديم و بكوبيم اين گروه خصم رو؟

 

اين بيانگر وجود آزادي بيان هستش در كشور ما كه به گروه مخالف اجازه بديم هر چي مي خوان بگن، و ما خودمون هيچ چي نگيم؟

ما حق دادن هيچ شعاري رو عليه اونها نداريم. تا مبدا جو اتحاد بشكنه! تا مبدا امكان آزادي بيان از اونها گرفته بشه! تا مبدا حرمت انسان ها خرد بشه! تا مبدا جسارتي به اونها بشه! تا مبدا احساسات اونها رو خدشه دار كنيم و اونها رو ناراحت يا عصباني كنيم!!!!!

و از اين جور هزار تا بهانه هاي ديگه.

وقتي اول كار خيلي ها دو آتيشه كه نه صد آتيشه هستن. اما همين كه خواستن كار رو عملي كنن، پا پس بكشن و همه يكي يكي جا خالي بدن و در برن.

بايد دست هم رو بگيريم. بايد روي خواسته حقمون پافشاري كنيم. بايد اين قدر بگيم و بگيم كه نه تنها طرفداران گروه منحلفه و منحرفه فتنه گران انتخابات 88 حساب كار دستشون بيادش كه مردم ايران كساني نيستن كه اجازه بدن به اونها كه بزارن هر كاري كه دلشون خواست بكنن و هر شعاري كه دلشون خواست بدن و هر وقت خواستن بريزن توي خيابون ها و اغتشاش درست كنن.

نه تنها اونها اين رو بدونن. بلكه مثل مصر بايد به آمريكا و اسرائيل بفهمونيم كه حمايت از اين افراد سودي واسه شون نداره. همون طوري كه مردم مصر اثبات كردن حمايت از حسني مبارك هيچ سودي ديگه براي اونها نداره. گذاشتنش كنار.

بايد اثبات كنيم كه ديگه از اين گروه سطله زباله تاريخ ايران حمايت نكنن.

و بالاتر از اون بايد بفهمونيم كه توي ايران به سادگي مصر نمي تونن جانيشن براي اين نادان ها پيدا كنن.

چرا پا را سست كنيم؟ يه خورده مقاومت. يه خورده پافشاري تا نايل شدن به هدف خودمون.

سست كردن پا جايز نيست.

  نگاشته شده توسط محمد رحيمي کوشيکلايی در چهارشنبه 27 بهمن 1389  ساعت 12:44 ب.ظ
نظرات 0 | لینک مطلبسلامي دوباره به همه راسخوني ها .

گفتم بعد از مدتها بيام دوباره يه پست بدم. درسته كه مطلب خاصي مد نظرم نيست.

فقط خواستم بگم كه سعي مي كنم از اين به بعد بيشتر اينجا باشم و بيشتر فعال باشم.

خدا كنه بتونم دوباره مثل روزهاي اولم اينجا فعال بشم. نگاشته شده توسط محمد رحيمي کوشيکلايی در چهارشنبه 27 بهمن 1389  ساعت 08:51 ق.ظ
نظرات 0 | لینک مطلببه نام حضرت دوست که هر چه دارم از اوست
سلام به همه دوستان عزیز و گرامی.
این بار متن ترانه زیبایی از مرحوم زنده یاد ناصر عبداللهی تقدیم به همه دوستان می کنم.
مهر دلبر

آلبوم : هوای حوا
شاعر : پروین اعتصامی
خواننده : ناصر عبداللهی

کار عاقل نیست در دل مهر دلبر داشتن
جان نگین مُهر مِهر شاخه بی برگ داشتن
از پی سنگین دل نامهربانی روز و شب
بر رخ چون زر نثار گنج گوهر داشتن
چون نگردی گرد معشوقی که روز وصل تو
بر تو زیبد شمع مجلس مهر انور داشتن

یوسف مصری نشسته با تو اندر انجمن
زشت باشد چشم را در نقش آذر داشتن
احمق مرسل نشسته، هی دوا دارد خرد
دل اسیر سیرت بوجهل کافر داشتن
من سلامت خانهء نوح نبی بنمایمت
تا توانی خویشتن را ایمن از شر داشتن

تا سلیمان وار باشد حیدر اندر صدرمان
زشت باشد دیو را بر تارُک افسر داشتن
تا سلیمان وار باشد حیدر اندر صدرمان
زشت باشد دیو را بر تارُک افسر داشتن

کار عاقل نیست در دل مهر دلبر داشتن
جان نگین مُهر مِهر شاخه بی برگ داشتن
از پی سنگین دل نامهربانی روز و شب
بر رخ چون زر نثار گنج گوهر داشتن
چون نگردی گرد معشوقی که روز وصل تو
بر تو زیبد شمع مجلس مهر انور داشتن
همیشه شاد و پیروز باشید.

 


 نگاشته شده توسط محمد رحيمي کوشيکلايی در شنبه 4 مهر 1388  ساعت 05:43 ب.ظ
نظرات 1 | لینک مطلببه نام حضرت دوست که هر چه دارم از اوست
توی آغوش تو
خواننده : رضا صادقی
آلبوم : چقدر سخته

من رو تو آغوشت بگیر خدا می خوام بخوابم
آخه تو تنها کسی بودی که دادی جوابم
من رو تو آغوشت بگیر ، می خوام برات بخونم
روی زمین چه قدر بده ، می خوام پیشت بمونم
کی گفته باید بشکنم تا دستم رو بگیری
خسته شدم از عمری غربت و غم و اسیری
کی گفته باید گریه ی شب هام رو در بیاری
تا لحظه ای وقت شریفت رو واسم بذاری
توی آغوش تو آرامش محضه
من رو با خودت ببر حتی یک لحظه
بغلم کن ، من رو بردار ، ببرم دور
ببرم از این زمین سرد و ناجور

وقتی باید واسه ی رها شدن یه بی فروغ بود
واسه آرامش نسبی ، کلی حرف های دروغ بود
توی دنیا هر چیزی قیمیتی داره حتی وجدان
این ها رو هیچ جا ندیدم نه تو انجیل ، نه تو قرآن
وقتی دنیا همه حرف پوچ و مفته
صدای هق هقت رو پس کی شنفته
تو که می گی پیشمی تا لحظه ی مرگ
این که می گن می شکنی ، رنجم می دی ، بگو کی گفته
توی آغوش تو دیگه تنها نیستم
هر نفس اسیر دست غم ها نیستم
دیگه عاشقانه تر از عاشقانه ام
واسه موندن دیگه با بهار بهانه ام
توی آغوش تو از درد خبری نیست
از دروغ و حرف های زرد اثری نیست
نمی بینی کسی از هراس نونش
جلوی حرف ناصواب بنده زبونش
توی آغوش تو آرامش محضه
من رو با خودت ببر حتی یک لحظه
بغلم کن ، من رو بردار ، ببرم دور
ببرم از این زمین سرد و ناجور
توی آغوش تو آرامش محضه
من رو با خودت ببر حتی یک لحظه
بغلم کن ، من رو بردار ، ببرم دور
ببرم از این زمین سرد و ناجور
همیشه شاد و پیروز باشید.


 نگاشته شده توسط محمد رحيمي کوشيکلايی در جمعه 20 شهریور 1388  ساعت 12:09 ق.ظ
نظرات 5 | لینک مطلب
به نام حضرت دوست که هر چه دارم از اوست
سلام دوباره به همه دوستان.
انگار برای دیدن وبلاگ خودم تنها راه به روز کردن اون هست. یعنی باید یه مطلب جدید توش بنویسیم. این مطلب رو واسه این دارم می نویسم که بتونم وبلاگ خودم رو ببینم.
همیشه شاد و پیروز باشید.  نگاشته شده توسط محمد رحيمي کوشيکلايی در پنج شنبه 19 شهریور 1388  ساعت 11:35 ب.ظ
نظرات 0 | لینک مطلب به نام حضرت دوست که هر چه دارم از اوست
سلام به همه دوستان عزیز و ارجمند.
این بار هم می خوام چند عکس زیبای دیگه رو در وبلاگ خودم در راسخون بزارم.
البته چون هنوزاول کاره و امکان موضوع بندی مطالب ام وجود نداره این عکسها رو نمی تونم بگم واسه کدوم موضوع است.
عکسها لینک هستن. روشون کلیک کنین اندازه بزرگ نشون می دن. در ضمن ادامه عکسها در ادامه مطلب هستش.


 نگاشته شده توسط محمد رحيمي کوشيکلايی در پنج شنبه 19 شهریور 1388  ساعت 05:45 ق.ظ
نظرات 0 | لینک مطلب به نام حضرت دوست که هر چه دارم از اوست
سلام به همه دوستان و عزیزان.
چند عکس زیبا با موضوع مهدویت تقدیم به همه دوستان عزیز می کنم.
در ضمن این عکسها لینک هستن. یعنی وقتی روشون کلیک کنید عکسها رو در اندازه بزرگ می تونید ببینید.
چون واسه سریعتر بار گذاری شدن وبلاگ من اندازه عکسها رو کوچک کردم ولی لینک کردم که اگه خواستین اندازه بزرگش رو هم ببین و اگه خواستین ذخیره کنین و یا جای دیگه ای استفاده کنین. 
ادامه عکسها رو در ادامه مطلب ببینید.

    

 نگاشته شده توسط محمد رحيمي کوشيکلايی در چهارشنبه 18 شهریور 1388  ساعت 12:37 ق.ظ
نظرات 0 | لینک مطلببه نام حضرت دوست که هر چه دارم از اوست
سلام به همه دوستان عزیز و ارجمند.
در اولین پستم در این وبلاگ رو به خاطر آغاز به کار سیستم وبلاگ راسخون یه گل زیبا تقدیم به همه دوستان می کنم.همیشه شاد و پیروز باشید


 نگاشته شده توسط محمد رحيمي کوشيکلايی در چهارشنبه 18 شهریور 1388  ساعت 12:27 ق.ظ
نظرات 2 | لینک مطلب
free counters

POWERED BY RASEKHOON.NET