تاريخ : شنبه 7 آذر 1394  | 04:20 ق.ظ | نویسنده : LoverMohamad
اوباما به مردم آمریکا قرآن یاد دهد!

 در ادامه موضع‌گیری‌های افراط‌گرایانه کاندیداهای ریاست‌جمهوری آمریکا با هدف پیروزی در انتخابات، مایک هاکبی، فرماندار سابق ایالت «آرکانزاس» و از نامزدهای جمهوری‌خواه انتخابات ریاست‌جمهوری 2016 آمریکا سیاست باراک اوباما برای مقابله با داعش را به تمسخر گرفت.

 

هاکبی به حادثه گروگان‌گیری جمعه گذشته توسط گروه تروریستی المرابطون در هتلی در پایتخت مالی که در آن تروریست‌ها کسانی که قرآن تلاوت می‌کردند، آزاد ‌‌کردند، اشاره کرد و گفت: بهتر است باراک اوباما به جای مقابله با داعش، قرآن را به آمریکایی‌ها یاد دهد.

 

وی تصریح کرد: استراتژی جدید اوباما برای مقابله با داعش در داخل آمریکا باید ملزم‌کردن آمریکایی‌ها به حفظ آیات قرآن باشد. هاکبی ادامه داد: چرا اوباما در سیاست خود از جمهوری‌خواهان، بیشتر از افراط‌گرایان و تروریست‌ها ابراز خشم و نارضایتی می‌کند؟

 

این سیاستمدار آمریکایی در حالی در انتقاد از اوباما به حادثه تروریستی مالی و آزادی گروگان‌ها به شرط تلاوت قرآن اشاره کرده است که عاملان این گونه اقدامات تروریستی تنها از نام اسلام و قرآن برای رسیدن به اهداف شوم خود سوء استفاده می‌کنند و ربطی به اسلام و مسلمانان ندارند.

 

این گونه اقدامات تروریستی اسلام‌هراسی را دامن زده و سبب می‌شود افکار عمومی جهان از اسلام و قرآن تصویری اشتباه در ذهن داشته و مسلمانان را تروریسم بدانند و آنان را در سراسر جهان هدف انتقادات و حملات انتقام‌جویانه قرار دهند.

 

گروه تروریستی المرابطون جمعه گذشته، 29 آبان‌ماه، در حمله تروریستی به هتل رادیسون بلو در مالی افرادی را که قادر به تلاوت قرآن کریم بودند، آزاد می‌کرد.نظرات 0