انواع تبلت های مناسب کودکان


 
 

نسخه های کودکان از تبلت های معمولی، به ویژه از آمازون، باعث افزایش قدرت و سیاست های جایگزین بدون سئوال در این بخش می شوند. در حالی که تبلت های اپل به طور خاص برای کودکان ساخته نمی شوند، آنها همه کاره و آسان برای استفاده هستند و می توان آنها را با برنامه های کودکان مانند Swift Playgrounds، محصول خود Apple که کودکان را به کد می آموزد، بارگیری کند. LeapFrog نام تجاری است که به شدت متمرکز بر فناوری کودکان است که در آن دسترسی به وب محدود به محتوا است که توسط کارشناسان یادگیری شرکت مناسب است. حماسه اول از LeapFrog برای استفاده از آندروید است، بنابراین بسیاری از بازی های محبوب و برنامه های آموزشی در دسترس وجود دارد. LeapFrog برنامه های خود را طراحی کرده است و دارای صفحه نمایش قابل تنظیم است تا کودکان بتوانند آن را روی صفحه نمایش به نظر برسانند. همچنین برخی از بازی هایی که شرکت آن را به عنوان "خودکار سازی" توصیف می کند، که با سن و قابلیت بازیکن سازگار است، وجود دارد. و بدون ویژگی های ایمنی آن: سپر جامد سبز محافظت از صفحه نمایش 7 اینچ انفجار محافظت از طراحی کلی.

 

r، یکی از والدین و معاون ریاست پژوهش در موسسه مشاوره فناوری اطلاعات راهنماها در مورد مایکروسافت، معتقد است که اعتماد و تأیید اینکه چگونه دانش آموزان از دستگاه استفاده می کنند، پایین می آید. فلسفه او این است که دانش آموزان و کودکان را برای تحقیق و یافتن فناوری با ارزش تر آموزش دهد.

یک تبلت می تواند یک لپ تاپ را جایگزین کند، اما این موضوعی است که شما می خواهید انجام دهید، دیوید ارنست، CIO در کالج آموزش و پرورش و توسعه انسانی برای دانشگاه مینه سوتا، موافقت کرد. پسر ارنست از تبلت کودک برای خواندن کتاب های الکترونیکی استفاده می کند.

در حالی که تبلت ها را می توان به عنوان ابزار یادگیری شناخت، آنها همچنین می توانند تعامل بین کودکان را تشویق کنند. والدین می توانند عادت های به اشتراک گذاری خوب را آموزش دهند و تقویت کنند.شری گفت: "بچه ها مثل اشتراک گذاری هستند. "هر کسی [تبلت] ندارد و بیشتر احتمال دارد که به اشتراک بگذارد".

هر چیزی با باربی باشید! یک طراح از مدل های باربی خود باشید، یک خالق کمیک استریو ابرقهرمان خود باشید، یا هر چیزی که می خواهید با ده ها برنامه باربی، بازی ها و فیلم های پیش بارگیری کنید. تبلت باربی همراه با سپر سفارشی باربی صورتی، جلوه های صوتی ویژه و تصاویر پس زمینه باربی برای تجربه تبلت باربی کاملا کاملا جذاب! این نرمافزار با نام Nabi این تبلت تمام عیار همراه با Google Play و بیش از 400 ویژگی اختصاص یافته به تجارب متمرکز بر کودک و آرامش خاطر والدین است. این شامل یک فروشگاه تلفن همراه کودک امن، سیستم یادگیری بال، مجموعه کنترل والدین، کنترل زمان متحرک و بیشتر با برنده جایزه سیستم Blue Morpho! تبلت شامل 2500 میلی آمپر لیتیوم یون باتری قابل شارژ می باشد.

امیدواریم که به شما در مدنظر قرار دادن مسائل و نکات مهم در انتخاب تبلت ویژه کودکان با بیان نکاتی مانند دوام، وجود یک سیستم عامل مخصوص کودکان، یا سازگاری با برنامه های دیگر، به محدود کردن جستجوی شما کمک کرده باشیم.

اگر یک iPad کوچکتر به نظر می رسد مناسب تر برای دست های کوچک است، صفحه نمایش 7.9 اینچی بر روی iPad mini سری بزرگ است. نه تنها صفحه نمایش کوچکتر است، بلکه دارای بالاترین رزولوشن از لحاظ تراکم پیکسل هر iPad است، به طوری که فوق العاده به نظر می رسد. این بسیار نازک و سبک است، گرچه این نیز رایج ترین (و طبقاتی ترین) تبلت در این آزمون است. دوربین عقب 8 مگاپیکسلی نیز قدرتمندتر از معادل آن در رقبا است. این ممکن است برای یک کودک بیش از حد سودمند باشد، اما iPads ها بسیار با دوام هستند، بنابراین احتمال دارد تا مدت زمان زیادی طول بکشد، و این باعث می شود انتخاب مناسب آینده ای مناسب باشد. و حضور برنامه نویسی Swift Playgrounds یک جایزه بزرگ نیز است.

خرید تبلت تام سخنگو

ادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : با مدیریت امیری - ساعت 04:26 ب.ظ - روز چهارشنبه 15 آذر 1396    |   لينک ثابت