مفید کده
هر آنچه واقعا برای شما مفید است
نوشته شده در تاريخ سه شنبه 21 خرداد 1392  توسط میثم سام

 

فکرش را بکنید نیرویی داشتید که می توانستید هر کسی را که می خواستید متقاعد به انجام کارهای دلخواه تان می کردید. غیر ممکن به نظر می آید؟ باید بگویم آن قدرها که فکر می کنید سخت نیست. افراد زیادی مثل رهبران یا فروشندگان با همین نیروبه مقصود می رسند.

وقتی قدرت این را ندارید که به دیگران حکم کنید و دستوردهید، می توانید برای انجام این کار از راه های روان شناختی زیرکانه ای استفاده کنید. البته نیاز به یک برنامه ریزی دقیق و کمی سیاست دارید.

زمینه سازی کنید و برنامه بچینید

قبل از تعیین مورد، خیلی مهم است که طبیعت و ذات فرد مقابل تان را بفهمید. این کار دو مزیت دارد:

۱- می توانید با آن ها همدلی کرده و یک رابطه ی احساسی برقرار کنید.

۲- بهتر می توانید استدلالات خود را بیان کنید و به آن ها ثابت کنید که نظرات شما درست تر از نظرات آن هاست.

بعد از آن از راه های زیر استفاده کنید.

 ادامه مطلب
 

نوشته شده در تاريخ جمعه 17 خرداد 1392  توسط میثم سام

در ذیل نکته های مهم و کلیدی در باره مهارتهای شنیداری، برقراری ارتباط، ایجاد انگیزه در طرف مقابل، ارتباط رو در رو و … را مرور می کنیم. چنین نکاتی به ما می آموزند که ارتباط یک مهارت و یا حتی یک هنر می باشد و باید جهت فراگیری و به کارگیری آن تمرین و تمرین و تمرین کنیم. اما قبل از تمرین باید آنها را دقیقا بیاموزیم.

 ادامه مطلب
 

نوشته شده در تاريخ پنج شنبه 16 خرداد 1392  توسط میثم سام

هنگامی که تصمیم به طراحی دکوراسیون خانه دارید ، به احتمال زیاد روش های مختلفی را پیش می گیرید. ممکن است اشیا و رنگ های ساده ای را انتخاب کنید یا از الگوها و زمینه های جذاب و با شکوه برای دکوراسیون خانه خود استفاده کنید.

با این حال ، رنگ ، عنصر قدرتمندی در دکوراسیون داخلی است که می تواند بسیار الهام بخش باشد و برای فضایی ساده و معمولی حال وهوایی ویژه و جلوه ای جذاب ایجاد کند.به ویژه هنگامی که از رنگ ها در دکوراسیون داخلی و خارجی خانه استفاده می شود . روان شناسی رنگ ، راه بسیار خوبی برای ایجاد یک خانه سالم و زیباست . در اینجا20 راه برای استفاده از روان شناسی رنگ ها در دکوراسیون خانه به شما معرفی می شود.ادامه مطلب
 

نوشته شده در تاريخ سه شنبه 14 خرداد 1392  توسط میثم سام


مسلما پسران و دختران در خیلی از رفتارها نقاط مشترک و در خیلی بیشتر تفاوت هایی با هم دارند حتی اهداف این دو جنس با هم متفاوت است بعنوان مثال یکی از اهداف کلیدی برای پسران در روابط دوستی تامین غریزه جنسی می باشد که بسیار پر رنگ است این در حالیست که دختران به دنبال تامین نیازهای احساسی خود هستند پس از آشنایی که حالا در هر مکانی و هر زمانی و هر ابزاری امروزه میشه این آشنایی رو بوجود اورد معمولا یکی دو بار تماس تلفنی و ردو بدل شدن حرفها عجیب که عبارتند از :


 ادامه مطلب
 

نوشته شده در تاريخ چهارشنبه 8 خرداد 1392  توسط میثم سام

هندیها از آن قومهایی هستند که همیشه گیسوان بلند و پرپشت و درخشان آنها زبانزد خاص و عام بوده است. کافی است فقط یکبار در زندگی خود فیلم هندی دیدهباشید تا برای همیشه یادتان بماند که هندیها چه موهای خارقالعادهای دارند تا جایی که میتوانند نظر هر بینندهای را به خود جلب کنند اما واقعا چه رازی پشت این موهای زیبا و درخشنده وجود دارد، چرا همه آنها بدون استثنا موهایی پرپشت دارند؟ برای جواب دادن به این سؤال اولین چیزی که به ذهنمان رسید، این بود که سراغ طب سنتی هندیها برویم تا ببینیم در این طب برای سلامت موها چه توصیههایی شده است.
 ادامه مطلب
 

درباره وبلاگ

هدف از ایجاد این وبلاگ گرد آوری مطالب مفید و کاربردی برای بازدیدکنندگان است
آخرين مطالب
آرشيو مطالب
نويسنده
آمار سايت
تاريخ ايجاد وبلاگ : دوشنبه 26 فروردین 1392 

كل بازديدها : 48010 نفر

تعداد کل نظرات : 10

تعداد کل پستها : 22

آخرين بروز رساني : پنج شنبه 23 خرداد 1392 


ابزار وبلاگ

قالب وبلاگ