مفید کده
هر آنچه واقعا برای شما مفید است
نوشته شده در تاريخ سه شنبه 14 خرداد 1392  توسط میثم سام


مسلما پسران و دختران در خیلی از رفتارها نقاط مشترک و در خیلی بیشتر تفاوت هایی با هم دارند حتی اهداف این دو جنس با هم متفاوت است بعنوان مثال یکی از اهداف کلیدی برای پسران در روابط دوستی تامین غریزه جنسی می باشد که بسیار پر رنگ است این در حالیست که دختران به دنبال تامین نیازهای احساسی خود هستند پس از آشنایی که حالا در هر مکانی و هر زمانی و هر ابزاری امروزه میشه این آشنایی رو بوجود اورد معمولا یکی دو بار تماس تلفنی و ردو بدل شدن حرفها عجیب که عبارتند از :


 


حرف هایی که در تماس های اولیه توسط دختران و پسران گفته می شود: 


 

پسرانی که به دنبال جذب دختر و رسیدن به مرحله رابطه جنسی هستند (دسته اول)

 

معمولا این گروه در اولین تماس ها بین خود و پسرانی که پیشنهاد رابطه جنسی را به دختران میدهند 180 درجه تفاوت قائل می شوند و ابراز میکنند من از اون پسرهای نیستم که دنبال اون قضیه باشم من دنبال یک رابطه هدفمند هستم دوست دارم یه مدت یکی رو بشناسم و رابطه دراز مدت و هدفمند داشته باشیم ( منظور ازدواج )

پسرانی که به دنبال جذب دختر و رسیدن به مرحله رابطه جنسی هستند (دسته دوم)

خیلی راحت صحبت می کنند و عموما میگن تنها هستند و دوست دختر سابقشون بهشون خیانت کرده و خب داستان سرایان خوبی هم هستند و یک داستان همراه با شکست عشقی تعریف میکنند تا صدای اخی اخی دخترو در بیارن این افراد از در دلسوزی وارد می شوند یعنی دوست دارند کاری کنند که طرف دختر براشون دل بسوزونه و بگن چه پسر مهربونی

پسرانی که به دنبال جذب دختر وکلاس گذاشتن هستند

معمولا عنوان می کنند شرایط مالی خوبی دارند با خانوادشون اختلاف نظر دارند روی پای خودشون وایستادن اهل کار و زندگی هستند اتو کشیده هستند براشون شخصیت دختر مهمه من از شخصیت شما خوشم اومده و دوست دارم بیشتر بشناسمتون .


دختران :

دختران در تماسهای تلفنی اولیه بیشتر از اینکه از خودشون صحبت کنند از دوستاشون صحبت میکنند اگر از گذشته آنها و روابط سابق بپرسید اکثرا جوش میارن و شاید بگن گذشته هر کس به خودش مربوطه این دختران مدت دوستی های سابق خودشونو چند ماهی فاکتور میگیرن و برخی از روابط دوستی قبلی خود را حتی جزء امار حساب نمی کنند و همیشه هم پسری که تو زندگیشون بوده ، پسر بدی بوده .


دختران هوشیار باشند :

احساسات دختران میتواند با شندین صدا و حرف های زیبا از پشت تلفن تحت تاثیر قرار گیرد جرقه اولین حالت وابستگی زده می شود از اینرو توصیه می شود تماس های تلفنی قبل از ملاقات زیاد نباشد اما پسران به تن صدا و حالت حرف زدن دختران توجه می کنند آنها کلا به حرف های دختران گوش نمیدهند و فقط به حالت حرف زدن آنها توجه می کنند . ( فراموش نکنید هوس در پسران براکثر برداشت هاشون تاثیر گذاره ) 

روز ملاقات

پسرها : 

عموما پسرها کاری به حرف های دخترا ندارند و فقط تائید می کنند بیشتر به صورت و اندام دختر توجه می کنند اگر اون دختر از این نظر آنها را جذب کنه کمی هم به چشمان دختر نگاه میکنند و حرفهای دختر رو ادامه میدهند یا نظرشونو ابراز میکنند خلاصه هر کاری می کنند که اون جلسه ملاقات کمی به طول بیانجامد اما اگر از ظاهرو اندام و کلا از دختر خوششون نیاد مدام به این طرف و آن طرف نگاه می کنند دستشون یا پاشونو تکون می دهند ساعتشونو نگاه می کنند تند تند حرف های اون خانم رو با تکان دادن سر تائید می کنند ودنبال این هستند که هرچه زودتر این جلسه تمام بشه یا کاری می کنند که خوده دختر خانم دیگه تماس نگیره


دخترها :

یک نگاه کلی به سرو وضع ظاهری پسر کافیه که همه جزئیات بیاد دستشون دختران در ملاقاتها 3 فاکتور را بیشتر مد نظر قرار میدهند نگاه شما ، رفتارهای فیزیکی شما و مهمترین عاملی که در نظر دارند حرف های شماست ، دختران دو دسته هستند یا از پسران شاد و شنگول و شیطون خوششون میاد یا کاملا برعکس از پسرانی که جنتلمن باشند کمتر دختر ی پیدا میشه که هر دو گروه را دوست داشته باشه دختران نگاه های شما را دنبال میکنند که مطمئن شوند حواستان به اونهاست ، دختران از حرفهای سطحی و سبک در ملاقاتهای اولیه بیذارند دختران از اینکه یک پسر مدام راجع به مسائل جنسی صحبت کنه اونم در اولین ملاقات بیذارند دختران تمایل ندارند با دختر دیگری مقایسه شوند دختران توجه طلب هستند و نکته بین سعی کنید ترو تمیز باشید و فراموش نکنید ملاقات اول شاید برای پسران فراموش شدنی باشه اما دختران در صورتی که از رفتار شما خوششان امده باشه در خلوت خود ملاقاتهارو بررسی میکنند .

حس های دو جانبه در روابط دوستی


دوست داشتن - وابستگی - عادت کردن - عاشق شدن

الزاما نه در همه دوستیها اما هر چه پیش میرویم در اکثر دوستی های امروزی همانطور که در مقالات متعدد بدان اشاره کردیم مشکل اصلی ما اینه که در طول رابطه فرق میان 4 حس وابستگی - دوست داشتن - عادت کردن و عاشق شدن را نمی دانیم و فقط زمانی متوجه آن می شویم که اون رابطه یا به اتمام رسیده باشد یا به مرحله آشفتگی . هنوز مدتی نگذشته که دو طرف ادعای دوست داشتن میکنند به 6 ماه نکشیده فکر میکنند عاشق هم شدند اما متاسفانه به یکسال نکشیده جدا شدند و سایه همو با تیر میزنند

مشکل اصلی دختران و پسران در روابط دوستیمشکل اصلی اینجاست که دخترها تصور می کنند دیدگاه پسرها همانند آنها میباشد و همینطور بالعکس پسرها چنین تفکری دارند ، اساس روابط دوستی شناختن دیدگاه ها و طرز فکر جنس مخالف در رو به رو شدن با وقایع و اتفاقات است تا از این تجربه در زندگی مشترک بتوان استفاده کرد اما این یک اصل گم شده در روابط دوستی می باشد. دختران تصور می کنند پسران تشنه احساسات هستند و پسران تصور می کنند دختران نیاز جنسی زیادی دارند . طرز فکر پسران و دختران را اگر بخواهیم قیاس کنیم تقریبا همانند زیر است:


پسران : وابستگی - هوس - غریزه جنسی - وابستگی جنسی - دلزدگی 

و دختران : احساسات - -هوس - وابستگی - غریزه جنسی - وابستگی زیاد 


ترجمش میشه : پسران درروابط دوستی به هوس و غریزه جنسی خود بیشتر بها می دهند و پس از اولین ارتباط جنسی دچار وابستگی جنسی می شوند یعنی رابطه جنسی آنها گسترده تر می شود ، آنها در تمامی ملاقات های بعدی دنبال فرصت برای تامین این نیاز هستند و تاز مانی که طرفشان پاسخگوی این نیاز باشد این رابطه ادامه دارد و هر زمان که طرفشان از رابطه جنسی خودداری کند یا اخلاق و رفتار پسر تغییر می کند یا مدام بهانه گیری می کنند یا آن رابطه را تمام می کنند. 


دختران : تا زمانی که به فردی احساس نداشته باشند و وابستگی احساسی پیدا نکنند نمی توانند رابطه جنسی را با آن فرد تجربه کنند دختران ترجیح می دهند این رابطه از روی عشق دو طرفه باشد آنان از اینکه بدون احساس تن به چنین رابطه ای بدهند بیذارند . دختران پس از رابطه جنسی دچار وابستگی بیشتری می شوند وبیشتر دوست دارند مورد توجه احساسی طرف مقابل خود قرار بگیرند اکثر روابطی که دختران در آن رابطه جنسی را تجربه کرده و لی رابطه دوستی آنها به اتمام رسیده دچار افسردگی موقتی می شوند . در عین حال دختران بیشتر تمایل دارند دوست داشته شوند تا اینکه دوست بدارند دختران می توانند بارها حس عاشقی را تجربه کنند اما این در حالیست که پسرها فقط یکبار عاشق می شوند و اولین عشق را فراموش نمی کنند .
پسران اگر واقعا کسی را دوست داشته و عاشق باشند هر کاری برای بدست آوردن طرف می کنند به اصطلاح به آب و آتش می زنند و اشکال اینجاست که همه انرژی خود را قبل از ازدواج صرف طرف می کنند این در حالیست که نیازهای احساسی و حتی جنسی زنان پس از ازدواج بیشتر از دوران قبل از ازدواج می باشد به همین علت است که مدام از سردی همسر خود شکایت دارند. اما دختران قبل از ازدواج تمایل دارند طرفشان به سمت آنها بیاید و بیشتر تلاش کند تا اینکه خوده آنها به سمت آن پسر بروند که این قضایا بعد از ازدواج دگرگون می شود و این زنان هستند که به سمت همسر خود میروند و مردان تلاشی نمی کنند .

در نهایت آیا رابطه دوستی بین دوجنس مخالف خوب است یا بد ؟


هر ارتباط سالمی میتواند سازنده باشد به شرط آنکه حد و حریمی بر آن قائل باشیم به شرط آنکه منطق غالب بر احساسات باشد انسان از هرچه منع شود جذب آن می شود با توجه به شرایط کنونی جامعه اگر قرار است ارتباطی بین دو جنس مخالف وجود داشته باشد چه بهتر که با اطلاع و شناخت هر دو خانواده باشد چه بهتر که این ارتباط با هدف شناخت جنس مخالف باشد نه تامین غرایز و هوس . متاسفانه پنهانی بودن این روابط ، احساساتی بودن دختران و غریزه جنسی پسران سه فاکتور مهم در به انحراف کشیده شدن روابط و شکست در آن می باشد. 


حرف اخر :

غریزه جنسی هم در مردان وجود دارد و هم در زنان این یک غریزه مقدس و نعمتی از سوی خداست به شرط آنکه در مسیر صحیح خود قرار بگیرد . شدت این غریزه در مردان نشانه بد بودن آنها نیست چرا که ساختار آفرینش آنها اینگونه است همانطور که احساسات در زنان بیشتر از مردان است . ظاهر بین بودن مردان در ذات آنهاست وفقط کنترل آن در دست خودشان است همانطور که دختران در دوره سنی خاص تمایل دارند تا موقعیت های مختلف را شناسایی کنند اما کنترل آن در دست خودشان است . در نهایت انتخاب با شماست پس بهترین ها را انتخاب کنید . موفق باشید .
 

درباره وبلاگ

هدف از ایجاد این وبلاگ گرد آوری مطالب مفید و کاربردی برای بازدیدکنندگان است
آخرين مطالب
آرشيو مطالب
نويسنده
آمار سايت
تاريخ ايجاد وبلاگ : دوشنبه 26 فروردین 1392 

كل بازديدها : 48247 نفر

تعداد کل نظرات : 10

تعداد کل پستها : 22

آخرين بروز رساني : پنج شنبه 23 خرداد 1392 


ابزار وبلاگ

قالب وبلاگ