X
تبلیغات
نا تمام 1404 ....
تماس با مدیر

نام و نام خانوادگي:
پست الکترونيکي: 
                 
آخرین مطالب
چرا ناتمامــ 1404؟

عهدی که با امام بزرگوارمان داریم، پیمان ادامه‌ی راه او و سعی و تلاش برای رسیدن به هدف‌های اوست. امام ما را به راهی هدایت کرد و شاخص‌هایی را در میانه‌ی راه به ما معرفی کرد تا راه را گم نکنیم.

ناتمام راهی است که چندین هزار شهید را برای رسیدن به مقصدش فدا کردیم، ناتمام 1404 برگرفته از همین راه ناتمام شهدا و چشم انداز 1404 که ایرانی توسعه یافته و آبــاد!

مطالبی که در این وبلاگ وزین منتشر می گردد با توجه به موضوعات روز هستند، از دوران انقلاب و دفاع مقدس تا همین حوالی، از حجاب و عفاف تا جنگ نرم، تهاجم فرهنگی، اقتصاد مقاومتی، 30 یا 30 و ...

همه و همه تنها برای انجام یک ماموریت الهی!

ماموریت راه ناتمامـــــــــــ


تمام خوبی ها را برایت آرزو می کنم، نه خوشی ها را

زیرا خوشی آن است که تو می خواهی

و خوبی آن است که خدا برای تو می خواهد…


به روایت عکس
آری...
همه و همه
آمده بودند ...
حماسه 22 بهمن
تازه ترین اخبار
حماسه 22 بهمن
صفحه اول مطبوعات روز
به روایـتـ لینکـ :-)
پیوندهای جاوادانه
آرشیو :-)
دیدگاه شما چیست؟
وقت نماز وبلاگ تعطیل است
تبـــلیــغاتـ ارزشـــی
+ نوشته شده توسط سرباز راه ناتمام در پنجشنبه سوم بهمن 1392 و ساعت 14:1 | دیدگاه ها »

* این پست جاودانه است و ماندنی تا ابد در این وبلاگ *

راه ناتمامــــ

این راه رفتنی استـ ...

حتی بدون سر ...

بدون پـا ...

سلام سخنی است از جانب پروردگار رحیم "سلام قولا من رب رحیم" و نام پروردگار است"سلام المومن المهیمن" و تحیت پروردگار است! پس ســـــلــــــــــام ...

سال 1392، حماسه سیاسی و اقتصادی !

خرداد 92 با شکوه هر چه تمام تر یکی از ایستگاه های راه ناتمام را با کمک مردم شریف ایـــران عزیز پشت سر گذاشتیم تا بار دیگر عزت ایرانیان را به نمایش بگذاریم ...

سلام بر شما شب شکنان که دیروز ظلمت طاغوت را شکستید و تا مطلع فجر پیروزی ملازم رکاب امامتان بودید و امروز در سنگر تعلیم و تربیت در حال شکستن شب های ظلمانی جهالت هستید و تا مطلع الفجر علم و دانش و معنویت به پیش می روید تا نسلی را به شکوفایی برسانید و در سال جهاد اقتصادی و در جبهه ی جنگ نرم افسران شجاع این نبرد خواهید بود ...

همه با هم، کنار هم ، از رئیس جمهور محترم تا مسئول فروشگاه سر کوچه برای جهاد اقتصادی، برای خلق یک حماسه ماندگار اقتصادی همانند حماسه سیاسی ..

این وبلاگ حماسی است ...
کلمات کلیدی وبلاگ: جنگ نرم، اقتصادمقاومتی، حجاب و عفاف، سبک زندگی، چشم انداز 1404، راه ناتمام شهدا و ...برچسب‌ها: سخن نویسنده, هوشنگ آهنگری, راه ناتمام, راه شهدا, حماسه سیاسی
+ نوشته شده توسط سرباز راه ناتمام در یکشنبه یازدهم اسفند 1392 و ساعت 8:35 | دیدگاه ها »
اقتصاد مقاومتی یعنی چی؟

خوب جوابش اینجاست!
اقتصاد مقاومتی یعنی اینکه ماهی نمی خواهیم و ماهیگیری را یادبگیریم و پول ساز باشیم نه اینکه با پول بسازیم!

اما چیستی و چرایی اقتصاد مقاومتی واقعا چیست ؟

با ناتمام همراه شوید و در ادامه ی مطلب به بررسی این موضوع خواهیم پرداخت...


برای مطالعه ادامه ی این نوشته کلیک کنید . . .

برچسب‌ها: اقتصاد مقاومتی, چیستی و چرایی اقتصاد مقاومتی, سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی, ناتمام نوشت
+ نوشته شده توسط سرباز راه ناتمام در شنبه دهم اسفند 1392 و ساعت 13:43 | دیدگاه ها »

old-iran-map

نقشه ی ایران را پیش از روی کارآمدن قاجاریه و باز شدن پای انگلیسی ها به ایران

امروز تو بین وبگردی ها روزانه بین سایت های فناوری و اخبار و مخصوصا ارزشی به یه نوشته خیلی جالب برخوردم!

نوشته ای که باعث شد بعد مدت ها یه مطلب رو با ذکر منبع و غیرتولیدی خودم تو ناتمام 1404 قرار بدم ، نوشته ای از مجری معروف برنامه دیروز، امروز، فردا آقای وحید یامین پور که در پایگاه بچه های قلم بازنشر شده بود! لینک منبع نوشته

پیشنهاد میکنم شما هم این نوشته رو بخونید و خوندنش به وقتش می ارزه [گل] یا حق

برای مطالعه نوشته ی خواندنی وحید یامین پور، به ادامه این مطلب در ناتمام مراجعه کنیدبرای مطالعه ادامه ی این نوشته کلیک کنید . . .

برچسب‌ها: وحید یامین پور, خاک ایران, ترکمنچای
+ نوشته شده توسط سرباز راه ناتمام در جمعه نهم اسفند 1392 و ساعت 20:18 | دیدگاه ها »

سال 1387 سال نوآوری و شکوفایی نام گذاری می‌شود، سال 88 سال حرکت به سوی الگوی مصرف و همین‌طور سال بعد از آن همت مضاعف، کار مضاعف!

برخی معتقدند این نام گذاری‌ها و نام گذاری سال‌های بعد تکّه‌های پازلی بودند که اکنون مشخص شد مجموعه‌ی آن سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی است، واژه اقتصاد مقاومتی در تاریخ 16 شهریور 89 و در دیدار رهبر نظام با کارآفرینان بیان شد.

" ما باید یک اقتصاد مقاومتی واقعی در کشور به وجود بیاوریم، امروز کارآفرینی معنایش این است" (16/6/89 جمع کار آفرینان)

رهبر انقلاب بعدها هم در مقاطع مختلف تعبیر جدید اقتصاد مقاومتی را در فرهنگ خواص و مردم ترویج کردند، دو سال بعد یعنی در سالی که تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی نام گرفته بود رهبر معظم انقلاب بررسی سیاست‌های اقتصاد مقاومتی را به مجمع تشخیص مصلحت نظام ارجاع دادند.

مجمع تشخیص مصلحت نظام هم در روند تکمیل سیاست‌های اقتصاد مقاومتی با استفاده از نظرات جمع کثری از کارشناسان از دیدگاه و طیف‌های مختلف وارد عمل شد. کمیسیون اقتصادی این مجمع محور بررسی ابعاد سیاستی اقتصاد مقاومتی شد و حدود 8 ماه وقت صرف کرد تا گام بعدی این سیاست‌ها برداشته شود. نتیجه مقدماتی کار تعبیر رهبر معظم انقلاب شد.

در نهایت جهت تایید و تصویب نهایی مجمع تشخیص مصلحت نظام 6 جلسه برگزار کرد که جلسه‌ی آخر آن 11 دی ماه سال 92 بود، پس از آن نظر مشورتی مجمع خدمت مقام معظّم رهبری ارائه شد و ایشان در 29 بهمن سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی را ابلاغ نمودند.

به این ترتیب با توجه به متن کامل سیاست های کلی «اقتصاد مقاومتی» رهبر انقلاب که چندی پیش در همین وبلاگ (ناتمام 1404) نیز بازنشر شد ملاحظه می‌کنیم که سیاست‌های ابلاغ شده در واقع خرد جمعی کارشناسان و متخصصان اقتصاد کشور است که ماه‌ها کار جدی و فشرده برده است!

ناتمام نوشت ...برچسب‌ها: فرآیند اقتصاد مقاومتی, واژه اقتصاد مقاومتی, سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی, مجمع اقتصادی, ناتمام 1404
+ نوشته شده توسط سرباز راه ناتمام در سه شنبه ششم اسفند 1392 و ساعت 16:22 | دیدگاه ها »

با توجه به استفاده روز افزون کاربران ایرانی از تلفن های هوشمند در فضای مجازی، بر آن شدیم تا نسخه اولیه نرم افزار اندرویدی ناتمام 1404 را منتشر کنیم.

نسخه اولیه این نرم افزار امکانات محدودی رو در بر میگیرد که شامل تازه های ناتمام 1404 به صورت متن و با استفاده از تکنولوژی RSS و همینطور در کنار این کلید صفحه اصلی ناتمام که مستقیم شما را به وبلاگ منتقل خواهد کرد.

این نرم افزار در ابتدا به صورت نسخه آزمایشی یا همان ویرایش اول برای دانلود قرار داده می شود و در نسخه های بعدی امکانات زیر در آن گنجانده می شود: (درخواست میشود امکانات پیشنهادی را برایمان ارسال کنید)

تغییر رابط کاربری و استفاده از جلوه های ارزشی

استفاده از میانبر برای ورود به شبکه افسران

اضافه کردن مجموعه Rss وبلاگ های ارزشی

امکان امتیاز دهی به مطالب وبلاگ ها

و ...

قابل نصب بر روی تمامی گوشی های دارای سیستم عامل اندروید
برچسب‌ها: نرم افزار اندروید, اندروید ناتمام, نرم افزار ارزشی, Rss خوان وبلاگ های ارزشی
+ نوشته شده توسط سرباز راه ناتمام در شنبه سوم اسفند 1392 و ساعت 10:48 | دیدگاه ها »

شرافت زن اقتضاء می کند هنگامی که از خانه بیرون می رود متین ، سنگین و با وقار باشد.

در طرز رفتار و پوشش خود باعث تحریک و تهیج نامحرمی نشود ، عملا مرد را به سوی خود دعوت نکند، زبان دار و معنی دار به سخن خود آهنگ ندهد. چرا که اسلام زن را تشویق به این کرده است که هر اندازه متین‌ و باوقار و عفیف‌تر در جامعه حضور یابند و خود را در معرض دید بسیاری از مردان نگذارند بر احترامش افزوده خواهد شد.

اما متأسفانه ما امروزه شاهد هستیم که برخی دختران ایرانی پر رنگ و لعاب‌تر و بی حجاب تر از همیشه در کوچه، خیابان، دانشگاه و یا محل کار ظاهر می‌شوند و هر روز هم بیشتر مردم می‌پذیرند که جامعه تغییر کرده است!

همچنین امروزه با صحنه هایی روبه رو می شویم که خود شرمنده خود می شویم چرا که گاهی شاهد دخترانی در خیابان هستیم که حیثیت زن بودن خود را حفظ نکرده و چشم های هوس آلود مردان را با ژست های غیر ناپسند به سوی خود جلب می کنند .

آیا حیثیت زن ایجاب می کند که اینچنین باشد؟

آیا زن بودن به جلوه گری و عشوه گری در خیابان است؟

آیا اگر ساده پوش باشند و نگاه های شهوت آلود مردان را به سوی خود جلب نکند، برخلاف حیثیت زن یا بر خلاف حیثیت مرد یا بر خلاف مصالح اجتماع یا بر خلاف اصل آزادی عمل کرده اند؟

بعضی از افراد می گویند: اگر خدا می خواست، خودش جلوی این افراد را می گرفت و توبیخشان می کرد، لابد خدا خواسته است که این کارها باشد، به ما چه ربطی دارد که مانع شویم؟

این منطق نظیر آن است که بگوییم: اگر فلان کار خوب است! چرا خدا خودش انجام نمی دهد؟ اگر سیر کردن گرسنگان خوب است، خدا خودش به آنان روزی دهد، چرا ما خرج آنان را بپردازیم؟ ( سوه یس، آیه 46)

گویا این افراد از اینکه خداوند مردم را مختار آفریده تا هر کس به انتخاب خودش عمل کند و آزمایش خودش را پس بدهد . . . غــــافــــلـــــنــــد ...برچسب‌ها: بی حجابی, شرافت زن, پوشش ایرانی, کشف حجاب, قرآن کریم
+ نوشته شده توسط سرباز راه ناتمام در جمعه دوم اسفند 1392 و ساعت 0:37 | دیدگاه ها »

رهبر انقلاب: اقتصاد مقاومتی؛ الگویی الهام‌بخش از نظام اقتصادی اسلام و فرصت مناسبی برای تحقق حماسه اقتصادی است (۱۳۹۲/۱۱/۳۰ - ۰۹:۰۰)


حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی با ابلاغ سیاست‌های کلی «اقتصاد مقاومتی» بر اساس بند یک اصل 110 قانون اساسی که پس از مشورت با مجمع تشخیص مصلحت نظام تعیین شده است، تأکید کردند: پیروی از الگوی علمی و بومی برآمده از فرهنگ انقلابی و اسلامی، عامل شکست و عقب نشینی دشمن در جنگ تحمیلی اقتصادی علیه ملت ایران خواهد شد، همچنین اقتصاد مقاومتی خواهد توانست در بحران‌های رو به افزایش جهانی، الگویی الهام‌بخش از نظام اقتصادی اسلام را عینیت بخشد و زمینه و فرصت مناسب را برای نقش آفرینی مردم و فعالان اقتصادی در تحقق حماسه اقتصادی فراهم کند.

برای مشاهده و مطالعه متن کامل سیاست های کلی "اقتــــــصاد مقاومتـــــــی"
به ادامه ی مطلب مراجعه کنید!


برای مطالعه ادامه ی این نوشته کلیک کنید . . .

برچسب‌ها: اقتصاد مقاومتی, سیاست کلی نظام, بیانات رهبر اقتصاد مقاومتی, حماسه اقتصادی
+ نوشته شده توسط سرباز راه ناتمام در چهارشنبه سی ام بهمن 1392 و ساعت 21:10 | دیدگاه ها »

وقتی محمد جواد ظریف که مسئول دستگاه دیپلماسی کشور است، کوچکترین توجه و حساسیتی نسبت به قوانین داخلی ایران که هیچ! حتی به عرف دیپلماتیک نداشته و در سفارت ایران که بر اساس قوانین بین الملل بخشی از خاک کشور ایران به حساب می آید و در نتیجه تمامی قوانین ایران در همه سطوح در سفارت لازم الاجرا است این گونه از اشتون و هیأت همراه استقبال و پذیرایی می کند می توان نتایج مختلفی گرفت.

بی خیال…

کار از این حرف ها گذشته است؛
گویا راه ناتمامـ ــــی رو که بخاطرش چه خطرها که نکردیم، خیلی زود ...
خیلی زود ...
فراموش کردین!!!
ما هم خوش خیال و هنوز در فکر بی احترامی یک دیپلمات به قوانین و عرف ایران، در خاک ایران هستیم.

راحت باش آقای دیپلمات!!!
راحت!!!
برچسب‌ها: اشتون, دکتر محمدجواد ظریف, مذاکرات 5 بعلاوه یک, مذاکرات هسته ای, راه ناتمام
+ نوشته شده توسط سرباز راه ناتمام در یکشنبه بیست و هفتم بهمن 1392 و ساعت 0:3 | دیدگاه ها »

مستند از آسمان به زندگینامه شهید ستاری از شهدای مظلوم ایام فتنه 88 میپردازد و روایتی جانسوز از شکنجه یک امداد گر توسط فتنه گران است که در بخشی از فیلم بخشی از صحبت های شهید با مستند ساز پخش شده است. این فیلم مستند رو از MOSTAZAFIN.TV دریافت کردم که دیدنش خالی از لطف نیست!

به قول سایت های موزیک که این روز ها به هر آهنگی برچست فیلم زیبا میزنند، من هم بگویم فیلم را حتما ببینید!

چون ارزشش رو داره!
برچسب‌ها: مستند از آسمان, شهید ستاری, فتنه 88
+ نوشته شده توسط سرباز راه ناتمام در شنبه بیست و ششم بهمن 1392 و ساعت 23:57 | دیدگاه ها »

این یک داستان تکراری است! ویژه نامه ی سبک زندگی و تهاجم فرهنگی ناتمام 1404، بخش دوم


همانطور که در بخش اول مجموعه "این یک داستان تکراری است" بیان شد در هر چند روز بخشی جدید با عنوان بروز را در وبلاگ وزین ناتمام قرار خواهیم داد! دلایل نفوذ تهاجم فرهنگی در میان جامعه ی ما هر چه باشد باید مسئولین سطح اول کشور مشکلات فرهنگی موجود را رصد و راه حلی برای این مشکلات بیابند و اجازه ندهند که سبک زندگی خانواده های ایرانی سست و غربی شود!

تعریفی که از "مسئول" شده است به معنای پاسخگو است و مسئولین سطح اول کشور باید بدانند مسئول پاسخگویی به تمام مشکلات ایران عزیز بر عهده آنان است که البته این پاسخگویی با پاک کردن صورت مسئله به نتیجه نخواهد رسید.


پدیده پارتی یا میهمانی‌های مختلط آسیب جدی و پرخطری است که در دسترس اغلب جوانان کشور به ویژه پایتخت‌نشینان محسوب می‌شود. به خصوص که این روزها، گروه های اینترنتی فعال با ارسال ایمیل از افراد می‌خواهند که به عضویت این گروه‌ها درآیند تا گردش‌های دسته جمعی، ملاقات‌های جمعی و میهمانی‌ها را امتحان کنند. پارتی‌ها به علت هم‌خوانی زیاد با تمایلات غریزی جوانان به علت عدم توجه به ارزش آموزی در سیاست‌گذاری‌ها به محمل مناسبی برای تباه کردن روح و روان جوانان مبدل شده‌اند.

پارتی‌های مختلط تا قبل از انقلاب در میان درباریان و قشری از هنرپیشه‌ها وجود داشت. به طوری که در فجایع جشن هنر شیراز، ابعاد عمیق این بی‌بندوباری‌ها اعتراض مردم را در پی داشت. با وقوع انقلاب و بعد از آن جنگ تحمیلی، سرگرمی جوانان تحت‌الشعاع ارزش‌های انقلابی قرار گرفت. اما با پایان جنگ نشانه های گسست فرهنگی و به دنبال آن تهاجم فرهنگی آشکار شد و از نیمه‌ی دوم دهه‌ی هفتاد به بعد پدیده جدید پارتی یا میهمانی‌های مختلط غیراخلاقی باب شد.

در مقابل عوامل فساد مبارزه لازم است. اصلاً دنیا جای جوشش فساد است. «ثُمَ رَدَدْناهُ اَسْفَلَ سافِلِینَ». شما کاری کنید جناحی که با هر ضدّارزش مبارزه می‌کند، تقویت شود.

رهبر معظم انقلاب 1375/02/11


امیرالمومنین (ع) : اختلاط و گفتگوی مردان با زنان نامحرم سبب نزول بلا و بدبختی خواهد شد، و دل‌ها را منحرف می‌سازد.

بحارالانوار ج 74 ص 291


بخوانید: هر سه روز، بررسی یک اتفاق در وبلاگ ناتمام 1404

به امید سبک زندگی ایرانیبرچسب‌ها: تهاجم فرهنگی, سبک زندگی اسلامی, ویژه نامه سبک زندگی, ناتمام 1404, پارتی های پایتخت
+ نوشته شده توسط سرباز راه ناتمام در سه شنبه بیست و دوم بهمن 1392 و ساعت 13:1 | دیدگاه ها »

دوباره 22 بمهن، پیام آور طلوع یک انقلاب، انقلابی پر از طلوع و غروب!
طلوع آزادی و شادی مردم و غروب یک طاغوت پر تلاطم ...
وقتی صدای پای بهمن از کوچه پس کوچه های خاطره ها به گوش تو می رسد، گویی شهیدانند که آمده اند برای بیعت دوباره برای هشدار و تذکر و بیداری . بهمن که از راه می رسد شهیدان پیمان نامه ی خونین شهادت را برای تجدید امضای تک تک ما می آورند تا فراموش نکنیم که باغبان لاله ها امام مهربان بود و سایبان لحظه ها، نگاهش هنوز هم نگران باغمان است. هر بهمن امام است که دوباره بر بال ملائک به دیدارمان می آید و کوچه های باغمان را پر از نسترن و نیلوفر می نماید. گام هایش همه جا یاس می کارد و گل محمدی به خانه ها هدیه می کند.

. . . بهمن همیشه در راه است . . .

عهدی که با امام بزرگوارمان داریم، پیمان ادامه‌ی راه او و سعی و تلاش برای رسیدن به هدف‌های اوست.
امام ما را به راهی هدایت کرد و شاخص‌هایی را در میانه‌ی راه به ما معرفی کرد تا راه را گم نکنیم.
فقط در صورت پیمودن این راه است که ما می‌توانیم به حیات طیبه برسیم، پیمودن یک راه ناتمام!
امروز 10 امین روز دهه فجر! روزی که برگی دیگر از تاریخ سازان این مرز و بوم رقم خورد!
راهپیمایی عزیزم و دشمن شکن 22 بهمن با شوری هر چه تمام در در نقطه به نقطه ایران عزیز با شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل طنین انداز شد!

حتی در شهر کوچک من، نمین هم فریاد هر نمینی مرگ بر آمریکاست!


برچسب‌ها: راهپیمایی 22 بهمن, 22 بهمن, راهپیمایی نمین, راه ناتمام
+ نوشته شده توسط سرباز راه ناتمام در سه شنبه بیست و دوم بهمن 1392 و ساعت 12:27 | دیدگاه ها »

سال 91، سال حمایت از کار و سرمایه ایرانی نامیده شد، سال 92 در ادامه سال 91 ، به نام حماسه سیاسیو حماسه اقتصادی مزیّن شد!

حماسه سیاسی در 24 خرداد امسال واقعا حماسه بود! شرکت مردم در انتخابات سال 92 با وجود اتفاقات و تبلیغات منفی حامیان فتنه برای عدم شرکت در انتخابات، به یک حماسه تاریخی تبدیل شد و قدم اول برای حماسه اقتصادی برداشته شد.

8 سال اقتصاد مقاومتی رو پیش گرفتیم تا در سال 92 دولت مردان بتونند اقتصاد مقاومتی رو به حماسه اقتصادی تبدیل کنند!

دکتر حسن روحانی در بین سخنرانی های انتخاباتی خودش یه جمله ای گفت : " هر گلی به سر این مردم زدیم تو این 8 سال، لطفاً بس است!"

نکته اول اینکه مردم ما تنها برای رسیدن به حق مسلمشون، انرژی هسته، 8 سال اقتصاد مقاومتی رو در پیش گرفتند و پابه پای دولت نهم و دهم سختی ها رو تحمل کردند!

اما نکته دوم مربوط است به بعد از انتخاب دولت بنفش به عنوان دولت 4 سال آینده ایران عزیز!

همه بعد از حماسه سیاسی پرشور منتظر حماسه اقتصادی بودند تا در هفته های پایانی سال 92، توزیع سبد کالا توسط دولت یازدهم انجام شد! همین بهمن ماه!

دقیقا 35 سال بعد از پیروزی انقلاب!

آقای روحانی در جمله ای دیگر قبل از انتخابات 92 گفتند : " تمام قفل هایی که در این 8 سال بر روی زندگی مردم بستند باز خواهیم کرد!"

امروز نه تنها هیچ قفلی از قفل های حماسه اقتصادی باز نشد! بلکه قفلی جدید به میون اومد! سبد کالا یا بهتر بگیم اقتصاد صدقه ای!

واقعا این بود چیزی که مردم در 25 امین سالگرد پیروزی انقلاب انتظارش رو میکشیدند؟ حماسه اقتصادی امسال گویا در دولت تدبیر و امید در سبد کالایی خلاصه شده که حتی گروه هدفش رو هم درصد ناچیزی از خانواده های زیر خط فقر شامل می شوند!

دولت تدبیر امید به جای رونق دادن به وضعیت اقتصادی کشور، مردم رو در آمپاس صف های طویل و حقارت آمیز گذاشت! آیـــــــــا تعبیر دولت یازدهم از حماسه اقتصادی تنها کمک صدقه ای به مردم بود ؟ کمکی که کفاف شاید دو هفته مردم رو هم نده!

این تنها تلنگری بود بر اموری که در سال حماسه اقتصادی انجام شد! بخش های بعدی تحلیل حماسه اقتصادی در هفته های پایانی سال 92 به زودی در ناتمام 1404 ...

با دست پر از عشق و دعا می آییم با پرچمی از حماسه ها می آییم

در خط سیاسی – اقتصادی فردا با لشکریان شهدا می آییمبرچسب‌ها: سبد کالا, دولت تدبیر و امید, حماسه اقتصادی, اقتصاد مقاومتی, دکتر حسن روحانی
+ نوشته شده توسط سرباز راه ناتمام در یکشنبه بیستم بهمن 1392 و ساعت 14:35 | دیدگاه ها »

سلام، سلامی به گرمی 35 سال مردانگی و استواری!

35 سال است تو مردانه یک طرف ایستادی و لشگری از نامردان طرفی دیگر!

می‌خواهند "نه" تو را برای خودشان آری کنند! می‌خواهند برگردی به آن زمان که در دامانشان بودی و هیچــــــ نبودی!

اگر انبوه تانک‌ها و هواپیماها و ناوها شکن‌های محمدرضا یک پیچش نمی‌پیچید، تو هیچکاره بودی!

می‌خواهند باز هیچ کاره شویم! نیم نگاه به سخنان اوباما که بعد از توافق هسته ای گفت: "اگر من می تونستمیک گزینه داشتم که می تونستم تک پیچ و مهره‌های برنامه هسته‌ای ایران رو از بین ببرم و همچنین از همه ظرفیت‌های نظامی ایران خلاص به شم، حتماً این کار را انجاممی‌دادم! اما این کار اکنون امکان پذیر نیست!"

می‌خواهند حرف خمینی را زمین بگذاریم!

"ای مردم بیدار باشید، می‌خواهند ما رو دوباره برگردانند به آن عهدی که همه‌ی هستی ما به کام آمریکا برود، ما نخواهیم گذاشت!" (امام خمینی، سخنرانی 12 بهمن 1357 در بدو ورود)

می‌خواهند یاران یکی یکی بروند و بروند! گویا حکایت استقامت یاران امام برایشان پذیرفتنی نیست!

این یک نوشته‌ی نظامی است! به سیاست و ما فی‌ها کاری نیست! آمده‌ایم باهم نظری بیندازیم به دست‌هایمان! از همان زمان که دست رد زدیم به سینه‌ی 85000مستشار!

از آن زمان که صدام، دام گسترده بود برای زمین‌های ایران اسلامی! تانک‌ها وکشتی‌ها و هواپیماهای خــــــراب!!!!

جرقه‌ای در ذهن سید علی زد، که نمی‌توان دست روی دست گذاشت باید به روی پای خود ایستاد ...

و همه دست به دست هم دادن در جهادی دیگر، به نام جهاد خودکفایی، خودکفایی در زمین و آسمان و دریا...

می‌خواهم از آسمانی‌ترین زمینی‌ها شروع کنیم ...

زمینی هایی که کارها بر روی بدنه موشک و جنگنده‌ها شروع کردند تا امــــــــــروز ...

قدرت آسمانی ارتش و سپاه مثال زدنی است! جنگنده‌ها تعمیر و بروز شدن هیچ!قطعه‌ها ساخته شدن هیچ! جنگنده هم ساختیم ... همچون صاعقه‌های آذرخش آسمانی ...

کمی صبر کنیم نقش قاهر هم در آسمان نقّاشی می‌شود!!!

" امروز اگر کسانی بخواهند سلطه ی آمریکا را در این کشور برقرار کنند، بخواهند از منافع ملی از پیشرفت علمی، از حرکت مستقل صرف نظر کنند برای رضایت آمریکا، ملت گریباناین‌ها را خواهد گرفت" (بیانات مقام معظم رهبری)

برایتان از دریا دلانی بگویم که حرف فرمانده خود را زمین نگذاشتند و دل را به دریا زدند ...

سازنده نقشه نمی‌داد! خود نقشی نو نگاشتند برای تغییر، برای نو سازی و برای ... ســـــاخت ...

در اوج تحریم جماران و سهند را ساختیم، به این‌ها پروژه‌ی موج می گویند! برادران موج حالا کم کم به 4 می‌رسند ...

یاد پیر جماران به خیر، ای کاش بود و می‌دید جوانان این مرز و بوم چگونه نامش را و یادش را در سراسر جهان طنین انداز کرده‌اند ...

طارق با 1 میلیون و 640 هزار ساعت کار و درگیری همزمان 200 تخصص تمام قطعاتش نو شد و جانی دوباره گرفت!

35 هزار قطعه طارق ایرانی است..

غدیر ساختیم که به آن تکاور زیر آب هم می گویند، همه جا، جا می‌شود.

فاتح ساختیم که آخرین تست‌های خود را می‌گذراند و باید منتظر تولدش باشیم ...

و بزرگ‌تر از فاتح، بعثت از که جوانان ما در گرمای جنوب برای ساختش عرق می‌ریزند..

ذوالفقار هم ایرانی است! بزرگ‌ترین ناوهای دشمن فکر ذوالفقار پریشانش می‌کند...

حالا غوغا کرده‌اند زمینیان رزمنده، از قطعه سازی و تعمیر شروع کردند تا اولین نسل ذوالفقار و بعد تانک‌ها و نفربرها و توپ‌های پی در پی، بروز و مقتدر!

رزمنده‌های زمین آسمانی هم هستند، همان‌هایی که راهشان کشوری و شیرودی است!

هوانیروز کهکشانی را می گویم...

این چنین بود سرگذشت راهی که 35 سال پیش شروع شد و همچنان باقی است..

راه ناتمام، راه شهدا و پیرجمــــــاران

حق نشر متعلق به ناتمام 1404برچسب‌ها: دستاوردهای انقلاب, 35 امین سالگرد پیروزی, دهه فجر, انقلاب اسلامی, رهبر کبیر انقلاب
+ نوشته شده توسط سرباز راه ناتمام در جمعه هجدهم بهمن 1392 و ساعت 15:36 | دیدگاه ها »

میدونستیم تصمیم ژنو یعنی چه!

اما نمیدونستیم تصمیم اخیر ژنو به معنای تسلیم قدرت های بزرگ در برابر ملت بزرگ ایران است!تصمیمی که باعث پلمپ خواسته ی یک ملت شد! خواسته ای که بیش از یک دهه براش تلاش کردیم، چندین شهید هسته ای فقط نمونه ی کوچیکی از تلاش های ملت بزرگ ایرانه، اما امروز اثری از اون تلاش ها برای رسیدن با خواسته نیست! و تصمیمی که توسط دولتمردان ما بعنوان بُرد از آن یاد می شود و در آن سوی آب ها برداشت دولت مردان غربی از این تصمیم باخت ایران و تسلیم ایران در برابر خواسته های آن هاست !

توافق نامه ژنو معروف که این روزها بر سر زبان ها افتاده در روز 3 آذر 1392 بین ایران و گروه 1-7 امضا شد! (داخل پرانتیز : خسته شدیم از بس 1+5 رو تو رسانه ها شنیدم!)

برداشت هایی که از توافق ژنو میشد برای هر طرف خاص بود! تفسیر مذاکره کنندگان ایرانی از این توافق نامه نشان پیروزی را داشت اما در سوی دیگر ضد آن!

توافقی که بعد از گذشت دو ماه از امضای آن همچنان بعضی ها سردرگم هستند که این توافق برای ایران و جهان به معنای برد-برد بود یا باخت-باخت و یا برد تنها یک طرف!

در هر صورت این توافق بعد از چندسال مذاکره، یک موفقیت بزرگ برای آمریکایی ها بود! توافقی که قرار بود در پی اون زبان تحریم رو به زبان تکریم تغییر بده اما...

اما همچنان تهــــــــــــــدیــــــــــدهاشون ادامه داره ...

طولی نکشید که در 16 آذر 92، تقریبا دو هفته بعد از امضای توافق نامه ژنو اوباما، در نشستی گفت "اگر ایران به توافق پایبند نماند تحریم ها را افزایش می دهیم و آمادگی برای گزینه نظامی وجود دارد!"

در همون روزها دانکن هانتر عضو کمیته نیروهای مسلح دولت آمریکا در گفتگویی گفت که " فکر میکنیم اگر ما مجبور باشیم ایران را بزنیم نباید با نیروی زمینی عمل کنیم، بلکه باید این کار را با بمب های اتمی تاکتیکی انجام دهیم تا آنها را برای دو یا سه دهه به عقب برانیم!!!"

19 آذر، یعنی 16 روز بعد از توافق نامه نمادین ژنو ، جان کری هم در مصاحبه ای که داشت ذکر کرد که "اگر ایران بخشی از این توافق نامه را نقض کند همه پیشرفت ها متوقف خواهد شد و آمریکا می تواند به صورت نظامی پاسخ دهد!"

بله! اینجا بود که ردپای اسرائیل در تفسیر طرف آمریکایی از توافق نامه ژنو و تاکید بر روی گزینه نظامی با وجود توافق نامه و زبان تکریم رئیس جمهور ایران، آشکار شد! اوباما در دیداری که با نخست وزیر رژیم صهیونیستی داشت ایران رو نگرانی مشترک کشور خودشون و رژیم اشغالگر قدس دونست و با لحنی تند ایران رو تهدید کرد!

خلاصه نوبت رسید به معاون سخنگوی وزرات خارجه آمریکا که اونم بحث گزینه ی نظامی رو در صورتی که راه حل دیپلماتیک نباشه مطرح کرد!

پس از اظهار نظرهای تند و خارج از عرف طرف های غربی، دکتر روحانی اعلام کرد که ملت ایران در صورتی آماده مذاکره با غربی هاست اگر:

» بدون پیش شرط

» » از موضع برابر

» » » و با احترام متقابل باشد!

گذشت و گذشت تا در دومین روز از 35 امین سالگرد دهه پیروزی انقلاب اسلامی ایران، یعنی 13 بهمن 92 ، دقیقا 13 روز بعد از اجرای توافقات ژنو جان کری خبر از ادامه اجرای تحریم های موجود خود ضد ایران داد!

و گزینه های نظامی همچنان روی میز است...

با این تفاسیر اونچه که رئیس جمهور تو دوران انتخابات از اون با افزایش عزت ملی ما ایرانیان نام می برد امروز به عکس هدف خودش تبدیل شده تا اونجا که هر چه دیپلماسی و ریس جمهور محترم سعی داره با لبخند از کنار تهدید های دشمنان عبور کنه، اما دشمن جدی تر و هارتر شده و چنگ و دندان بیشتری نشون میده تا از این فرصتی که پیش اومده نهایت سوءاستفاده رو کنه!

نمیدونم چرا با این همه تهدید و تفسیر های مختلف همچنان زبان تکریم ادامه داره! اما شاید همین زبان تکریم هم برای دشمنان با این تناقض رفتاری که دارن بسته بشه.

باید منتظر موند تا ببینیم زبان تکریم بر زبان تهدید غلبه میکنه یا اینکه باید نوع گفتار رو نسبت به غربی ها تغییر داد...

نوشته رو با عباراتی از بیانات رهبر انقلاب در مورد مذاکرات ژنو به پایان میرسونم :

"هیچکس نباید مجموعه مذاکره کنندگان ما را سازشکار بداند، اینها بچه های خود ما و بچه های انقلابند. یک ماموریت سختی را برعهده دارند و هیچکس نباید ماموری را که مشغول کاری است تضعیف کند...همانطور که در مشهد هم گفتم، به مذاکره خوشبین نیستم، ولی باذن الله از این مذاکرات ضرری هم نمی‌کنیم و این تجربه، ظرفیت فکری ملت ما را بالا خواهد برد، اگر مذاکرات به نتیجه برسد که چه بهتر، ولی اگر نتیجه نگرفتند معنایش این باشد که کشور باید روی پای خودش بایستد... ما از مسوولان خودمان که در جبهه دیپلماسی فعالیت می کنند قرص و محکم حمایت می کنیم."

اینجاست که یاد ترانه "گزینه های روی میز" حامد زمانی میفتم و ما هم عاشق گزینه های روی میز ...

و تا آخرین قطره ی خون ایستاده ایم ...برچسب‌ها: توافق نامه ژنو, تفسیر توافق نامه ژنو, دکتر حسن روحانی, گروه 1, 7
+ نوشته شده توسط سرباز راه ناتمام در پنجشنبه هفدهم بهمن 1392 و ساعت 22:50 | دیدگاه ها »

انقلاب شد چون دیگر جامعه معنوی در زمان شاه معنا نداشت! چون مردم کم کم به زندگی دنیوی علاقه مند می شدند و به عشق مادیات عمرشون رو سپری میکردند! پدران و مادران ما دست به کار بزرگی زدند و برای پایان یافتن این روند جونشون رو سپر کردند تا شاید فرزندانشون در جامعه ای بهتر و پویا تر رشد پیدا کنند! اما امروزه ما شاهد چیزی جز آن چه در دهه 50 و 60 برایش تلاش شد هستیم! شاهد جامعه ای که در غرق در دنیای مادیات شده و دور از معنویات!یا بهتر بگم غرق در تهاجم فرهنگی!


به همین خاطر در وبلاگ ناتمام 1404 در ویژه نامه ای به نام "این یک اتفاق ساده نبود" در کنار ویژه نامه ی "تولد یک انقلاب" قصد داریم به بررسی سرعت و عوامل و نشانه های تهاجم فرهنگی همینطور سبک زندگی نادرست جامعه ای امروزمان در میهن عزیزمان ایــــــــران بپردازیم. در هر بخش که به یک اتفاق نام گذاری کرده ایم ابتدا به بررسی تاریخ این نوع از تهاجم فرهنگی می پردازیم و سپس با جمله ای از رهبر کبیر انقلاب و روایاتی از بزرگان اسلام اتفاق را به پایان می رسانیم.

این یک اتفاق ساده نبود به این دلیل نام گذاری شده است چون تک تک نشانه های تهاجم فرهنگی را به صورت موشکافانه بررسی کردیم و تمامی دلایل را برای اینکه اثبات کنیم این اتفاقات در زندگی روزمره مردم ما یک اتفاق ساده و بی دلیل نیست! بلکه نشات گرفته از پشت پرده هایی است که در 22 بهمن 57 و همینطور جنگ تحمیلی ضربه محکمی از همین مردم ما خورده اند!

تهاجمی که از همان اوایل انقلاب جرقه اش زده شد و با کم محلی جامعه نسبت به این جنگ فرهنگی امروزه وارد زندگی اکثر مردم ما شده است!

اتفاق اول ( ویژه نامه ی تهاجم فرهنگی، این یک اتفاق ساده نبود" )

روند بی‌هویت شدن، مدرن‌سازی و گسترش افسارگسیخته و وحشی شهرهای ما از چند دهه قبل ( حتی چند سال قبل از انقلاب) شروع شده است. معماری وحشی، مردم را عصبی می‌کند، آرامش زندگی را به هم می‌زند و با زندگی دین‌مدارانه سر ستیز دارد. معماری محل زندگی به طور خاموش و بی‌صدا به روابط و مناسبات اجتماعی و انسانی و شخصیت فرهنگی ما شکل می‌دهد. سست شدن پایه‌های اخلاق، مصرف‌گرایی و درهم ریختگی آداب و سبک زندگی از نتایج نامحسوس زندگی در چنین فضاهایی است.

حکومت پهلوی در اواسط دهه‌ی چهل با هدف مدرن‌سازی و غربی‌سازی تمامی ارکان کشور، تهیه طرح جامع شهرهای بزرگ کشور را به چند معمار یهودی سپرد. «ویکتور گروئن» معمار آمریکایی یهودی‌تبار و تهیه‌کننده‌ی طرح تفصیلی شهر تهران، یکی از این افراد بود که در آغاز همکاری نزدیک آمریکا با پهلوی‌ها به ایران هجوم آوردند و کلان‌شهرهای بی‌هویت و وحشی فعلی را برای ما به یادگار باقی گذاشتند.

باید طوری بسازید که حتی اگر آن ساخت و ساز دیوار هم باشد، نگاه راننده‌ی اتومبیل عبوری از آن‌جا به شکل‌های هندسی ملایم و مطابق طبع انسان، احساس التذاذ بکند.

رهبر معظم انقلاب 1384/05/17

پـیـامـبـر اکرم (ص) : کسی که اضافه بر نیاز یا برای فخر فروشی ساختمانی بسازد در قیامت آن را بر پـشـت خود حمل می‌کند و سپس به صورت طوقی از آتش در گردن او در می‌آید.

بحارالانوار : 30/360/76


بخوانید: هر سه روز، بررسی یک اتفاق در وبلاگ ناتمام 1404

به امید ایرانی اصیل و سبک زندگی ایرانیبرچسب‌ها: ویژه نامه ی سبک زندگی, ناتمام 1404, تهاجم فرهنگی, مصرف گرایی, آداب و رسوم ایرانی
+ نوشته شده توسط سرباز راه ناتمام در دوشنبه چهاردهم بهمن 1392 و ساعت 1:39 | دیدگاه ها »

تا چند روز پیش فقط انقلاب رو میشنیدم و بخاطر تکرار مکررات از کنارش ساده میگذشتم! شاید شما هم مثل من بودین! تو این چندسال اصلا فکر نکرده بودم انقلاب یعنی چی؟ همش فکر میکردم هر وقت عده ای به حکومت اعتراض داشته باشن و بخوان حکومت رو تغییر بدن یعنی انقلاب کردن! اما انقلاب فقط در مورد حکومت صدق نمیکرد! در نوشته ی قبلی اشاره ای به این شد! اما حالا نوبته اینه که بدونم "آدم انقلابی کیه؟"

انقلابیونی که 35 سال پیش برای تغییر تلاش کردن چه خصوصیاتی داشتند؟ و همین شد که با یکم جستجو و مطالعه فهمیدم که ...

«انقلابی»، معترض است

یک آدم انقلابی آدمی است که به دنبال تحول است. به دنبال بهتر کردن وضعیت از آنچه که هست. بنابراین باید به آنچه که هست راضی و تسلیم نباشد. آدم‌های محافظه‌کار، آدم‌هایی که از تغییر وضع موجود می‌ترسند به بهانه اینکه نکند اوضاع از این که هست بدتر شود، آدم‌هایی که به دنبال توجیه و دفاع از وضع موجود و به نوعی مقهور وضع موجودند، نمی‌توانند انقلابی باشند. انقلابی همیشه معترض است.

«انقلابی»، عمیق است

یک آدم انقلابی اعتراضش از جنس نق زدن‌های سطحی نیست. آدم‌هایی که همیشه بهانه ای برای نق زدن و ساز مخالف بودن و متفاوت بودن دارند انقلابی نیستند، بلکه ادای آدم‌های انقلابی را درمی آورند. آن هم به نحوی ناشیانه. انقلابی اعتراضش مبتنی بر نگاهی عمیق به وضع موجود است. یعنی آنچه که باید باشد.

«انقلابی»، شجاع است

واضح است که آدم ترسو نمی‌تواند انقلابی باشد، نه در حیطه نظر و تفکر و نه در مقام کنش. آدم ترسو حتی در تئوری هم نمی‌تواند به تغییر وضع موجود و زیر و رو شدن عالم و آدم فکر کند. پس شجاعت برای یک آدم انقلابی در همه مراحل لازم است. از فکر کردن و نظریه پردازی تا اقدام و عمل.

«انقلابی»، متفاوت است

آدم انقلابی معمولاً با اکثریت آدم‌های دور و برش متفاوت است. البته این متفاوت بودن فرق دارد با آن متفاوت بودنی که از روی ادا و اطوار و با انگیزه جلب توجه به دست می‌آید. آدم انقلابی زور نمی‌زند که متفاوت باشد. خود به خود متفاوت می‌شود. چرا؟ چون اکثریت همیشه در جهت جریان آب و با توجیه وضع موجود زندگی می‌کنند. پس آدم انقلابی به ناگزیر، نگرش و کنشی خلاف آمد عادت و رودرروی اکثریت پیدا خواهد کرد.

«انقلابی»، تمامیت خواه است

تمامیت خواه بودن، برخلاف بار معنایی منفی‌ای که رسانه‌ها در آن تزریق کرده‌اند چیز بدی نیست. آدم انقلابی، کسی است که در تحول‌خواهی و انقلابی بودنش تمامیت خواه است. یعنی یک تغییر جزئی و اندک راضیش نمی‌کند. انقلابی بلندهمت و بلندنظر است و به تغییر حداکثری وضع موجود و تحقق کامل وضع آینده می‌اندیشد.برچسب‌ها: انقلابی, آدم انقلابی, انقلاب ایران, انقلاب سال 57, دهه فجر
+ نوشته شده توسط سرباز راه ناتمام در یکشنبه سیزدهم بهمن 1392 و ساعت 0:42 | دیدگاه ها »


انقلاب تو هیچ کشوری تو کوتاه مدت و دو روز انجام نشده! نمونش همین انقلاب ها یا بهتر بگیم بیداری اسلامی تو مصر یا تونس و ... از مدت ها قبل مردم با هم متحد و همدل شدن تا تلاش کردند و رسیدند به روزهای انقلابی، روزهایی رسیدن که به هدفشون ایمان داشتن و با اتحاد قدم تو هدفی که داشتن گذاشتن و به انقلاب رسیدن!

خوب پس نتیجه میگیریم که انقلاب ما هم تو دهه فجر خلاصه نشده! واسه رسیدن به این انقلاب چند سال قبل از 57 مردم ما به بهانه های مختلف توسط "حکومت زمان شاه ملعون" همنوعاشون شهیــــ ـ ـ ـ ـد شدند!

امـّا با این وجود عقب نکشیدن و بلکه مصمم تر شدن تا به هدف اصلی، یعنی انقــــلابــــــــ دست پیدا کنند و از شر حکومت مفسد خلاص بشن!

اما اصلا معنی این انقلابی که مدام تـ ـ ـ ـکـ ـ ـ ـر ا ر میکنیم یعنی چی؟ انقلاب [گل] به معنای زیر و رو شدن یاپشت و رو شدن است و در نگاه جامعه شناسان هر گونه جنبش اجتماعی (مثل ارداده ی مردم ایران در دهه فجر 57)توده ای که به فرآیند های عمده اصلاح یا دگرگونی اجتماعی بینجامد انقلاب [گل] نامیده میشود (از ویکی پدیا، صفحه "انقلاب")

بگذریم برای داشتن یک دهه فجر که بعنوان مشتی از خروار تلاش های مردم ایران! مشتی از شهیدانی که در راه انقلاب فدای وطن کردند پر خطرها کرده ایم!

مردم ما با تجربه ی چندساله و از همینطور رهنمود های رهبر بزرگ و پرتلاشی که داشتند برای رسیدن به دگرگونی اجتماعی و زیر و رو شدن حکومت طاغوت، همچون "آهن آبدیده" شدند و هیچ فتنه ای نمیتونه حال و هوای انقلاب مردمی ایـــــران رو تغییر بده!

فتنه ای که از همون روزهای اول انقلاب شروع شد و در سال 88 به اوج خودش رسید نمونه ای از تلاش دشمن برای رنگ عوض کردن انقلاب اسلامی ایران است!

آهن آبدیده را زنگ عوض نمی کند / چهره انقلاب را جنگ عوض نمی کند

به دشمن علی بگو به کوری دو چشمتان / پیرو خط رهبری رنگ عوض نمی کند . . .

پس دشمنان ( دشمن فقط اون ور آبی نیست! مثل فتنه ای که شد تو این ور آب هم دشمن داریم) انقلابی که با دل و جون مردم ما گره خورده، بدونید همونطور که آهن آبدیده رو زنگ عوض نمیکنه، انقلاب ما رو هم نه فتنه عوض میکنهنه حیله و مکرهای شما که به در و دیوار میزنید و تلاش میکنید!

پس همچنان ناکام شمایید و پیروز مردم انقلابی ایران!

راه ناتمامـ ـ ـ ـ . . .برچسب‌ها: ویژه نامه دهه فجر, انقلاب اسلامی ایران, بیداری اسلامی, فتنه, مردم انقلابی ایران
منوی اصلی
» صفحه نخست
» پروفـایل مدیـــر
» پست الکتـرونیک
» آرشیــــو مطــالــب
» عناوین مطالب وبلاگ
Google

در اين وبلاگ
در كل اينترنت
مصاحبه های معتبر
مصاحبه با سایت شکوه فرهنگ
مصاحبه با سایت زنجان بیست
مصاحبه با سایت همه با هم سیستان و بلوچستان
افتخارات تارنما
مسئول وبلاگ:
هوشنگ آهنگری

رتبه 1"راه امام" - 92
رتبه 1 سبک زندگی اسلامی-ایرانی 92
رتبه 1 فرهنگ نوشت، جهاد مجازی، ارومیه 92
رتبه 3 فرهنگ و تفکر بسیجی، زنجان 92
برگزیده مظهر حماسه اصفهان 92
برگزیده جشنواره رسانه های دیجیتال علمداران سایبری، آذربایجان شرقی 92
برگزیده پیام فجر، اردبیل 91
برگزیده اندیشه مطهر، کشوری 89
برگزیده از بسیج تا بسیج، کشوری 88
شایسته تقدیر حماسه نگاران انقلاب اسلامی، اردبیل 88
وبلاگ مرکزی استان ها
نوای ناتمامـــــ
تبادل افتخار ناتمامـ
برای تبادل لینک و لوگو کافیست لوگوی ما را در وبلاگ خود درج و سپس از طریق بخش نظرات همین وبلاگ اعلام نمایید تا با افتخار لینک یا لوگوی شما نیز درج شود
سپاس از همکاریتان بنر عکس :
ناتمام 1404

بنر فلش :


بی سيم چی ناتمام
بی سيم به ما
زمان گذر عمر

تاریخ روز
خبرنامه ناتمامـ 1404
برای دریافت آخرین مطالب بروز در ایمیل خود کافیست فرم زیر را تکمیل کنید:
همکاران سایبری
کانون وبلاگستان استان لرستان
نوبت شما
وبلاگ ارزشی بصیرتیها ♫معبر سایبری بی سنگر♫ پایگاه مقاومت بسیج حضرت زین العابدین(ع) گلبهار عطش انتظار پایگــاه ســـربازان گمنـــــام امــام زمــــان(عج) پایگاه فرهنگی ذاکرون
کانال ناتمام در آپارات
رمزینه
یـــادگـــار انقـــلاب
خلاصه آمار ناتمامـ
تبادل لینک با وبلاگ ها و سایت های دارای رنک 2 و بالاتر امکان پذیر است.

موضوعات مطالب
برچسب‌ها