خانواده ایرانی
گرما را فقط در خانواده ایرانی باید حس کرد
نويسندگان
حسین اسفندیاری

در مطلب قبلی گفتیم که اختلالات شخصیتی می توانند خیلی آرام و زیر پوستی زندگی شما را نابود کنند. این اختلالات گاهی در فرد مقابل آنقدرها عیان نیست که بتوانید فوری آن را تشخیص دهید. بنابراین وقتی زیر یک سقف می روید، کم کم می فهمید چیزی غیرعادی در زندگی تان وجود دارد که اوضاع را برایتان دشوار کرده است.

قبل از ازدواج,اختلالات قبل از ازدواج

 


ادامه مطلب

 
 
[ سه شنبه 10 بهمن 1391  ] [ 07:36 ب.ظ ] [ حسین اسفندیاری ]
نظرات 0

 مشاوره خانواده

یکنواختی زندگی,خلاص شدن از یکنواختی زندگی

 

برای آن دسته از شما که دوست دارید از یکنواختی همیشگی نجات پیدا کنید، در زیر ۱۵ پیشنهاد ساده آورده‌ایم که کمکتان می‌کند استفاده بیشتری از زندگیتان ببرید و زندگی را با تمام وجود تجربه کنید و از آن لذت ببرید


ادامه مطلب

 
 
[ سه شنبه 10 بهمن 1391  ] [ 07:30 ب.ظ ] [ حسین اسفندیاری ]
نظرات 0
ﺩﻛﺘﺮ ﻏﻔﺎﺭ ﭘﻮﺭ ﻣﺘﺨﺼﺺ ﭘﻮﺳﺖ ﻣﻲ ﮔﻮﻳﺪ. ﻣﺎﺳﻚ ﻫﺎ ﺑﺎ ﺟﺪﺍ ﻛﺮﺩﻥ ﻗﺴﻤﺖ ﻫﺎﻱ ﺧﺎﺭﺟﻲ ﺳﻄﺢ ﭘﻮﺳﺖ، ﺳﺒﺐ ﭘﺎﻙ ﺳﺎﺯﻱ ﻭ ﻻ‌ﻳﻪ ﺑﺮﺩﺍﺭﻱ ﺳﻄﺤﻲ ﻭﺗﺤﺮﻳﻚ ﭘﻮﺳﺖ ﺷﺪﻩ ﻭ ﻃﺮﺍﻭﺕ ﻭ ﺷﺎﺩﺍﺑﻲ ﺑﻪ ﺁﻥ ﻣﻲ ﺩﻫﻨﺪ. ﻣﺎﺳﻚ ﻫﺎﻱ ﻣﻴﻮﻩ ﻭ ﺁﺛﺎﺭ ﻣﺜﺒﺖ ﺷﺎﻥ ﺑﺮ ﺭﻭﻱ ﭘﻮﺳﺖ ﻣﺤﺮﺯ ﺷﺪﻩ ﺍﺳﺖ.
ادامه مطلب

 
 
[ یک شنبه 8 بهمن 1391  ] [ 11:50 ق.ظ ] [ حسین اسفندیاری ]
نظرات 0

پیش از بارداری,مراقبت های پیش از بارداری,دوران بارداری

 

اگر دل خود را به دریا زده اید و می خواهید مادر شوید بسیار عالیست. به شما تبریک می گوییم. اما پیش از آن باید ل یک یا دوماه باید صبر کنید. برای داشتن یک دوره بارداری سالم و داشتن فرزندی سالم، مسایل مهمی وجود دارند که پیش از بارداری باید به آنها توجه کنید.


ادامه مطلب

 
 
[ دوشنبه 2 بهمن 1391  ] [ 11:27 ق.ظ ] [ حسین اسفندیاری ]
نظرات 0

کودکان وقتی با سرزنش و انتقاد زندگی می کنند می آموزند بی اعتماد به خود باشند وقتی با خشونت زندگی می کنند می آموزند که جنگجو باشند، با کودکان آب زیرکاه خود به گونه ای باید رفتار کرد که سیراب شوند.

کودکان آب زیرکاه,تیپ شخصیتی کودک


ادامه مطلب

 
 
[ دوشنبه 2 بهمن 1391  ] [ 11:09 ق.ظ ] [ حسین اسفندیاری ]
نظرات 0
.: Weblog Themes By Rasekhoon :.

درباره وبلاگ

پدر و مادر عزیزم شما چشم های من و رهبرم قلب من است بدون چشم می شود زندگی کرد اما بدون قلب حیات میسر نمی باشد. فرازی از وصیت نامه شهید شعبان اسفندیاری