این در اصل یک نسخه نسبتا بزرگتر Fire 7 با - شما آن را حدس زدید - یک صفحه نمایش HD 8 اینچ. همانطور که با 7 اینچ بالا است، اگر شما نسخه معمولی را انتخاب کنید (از 79.99 پوند)، می توانید آن را حتی ارزان تر خریداری کنید. اما در هر صورت، آتش ارزش فوق العاده ای دارد که نباید زیر ارزش آن را فراموش کرد. این همان رنگی است که نسخه کوچکتر دارد اما صفحه نمایش با رزولوشن بالاتر و دو برابر ذخیره سازی درون آن (32 گیگابایت به جای 16 گیگابایت) است. در هر دو مورد این تبلت قابلیت اضافه کردن ذخیره سازی اضافی را دارد، چیزی که اپل ارائه نمی دهد. همچنین بر خلاف آتش کوچکتر، بلندگوی استریو دوگانه با کیفیت بالا دارد. عالی برای کودکان کمی بزرگتر و یا کسانی که می خواهند بزرگترین صفحه نمایش تبلت که آمازون می سازد. یکی از وسایل بسیار آسیب پذیری که ما روزانه از آن استفاده میکنیم و همواره در خطر افتادن بر روی زمین و یا حتی آب هست دیوایسهای تبلت میباشد. کیف های تبلت اسپیکر دار دارای خاصیت ضد ضربه میباشد که تبلت شما را از هرگونه آسیبی حفظ میکند. ضمن اینکه اسپیکرهای مخفی به صورت داخلی در این کیفها قرار گرفته است و شما میتوانید با وصل کردن فیش کیف به تبلت از طریق اسپیکرهای قدرتمند این کیف صدا را دریافت کنید. مسلما طراحي بي نظير و خوش استايل اين كيف با رنگهای متنوع، آن را منحصر بفرد نموده است. اين كيف به شكل كاملا موثري از تبلت شما در برابر كليه صدمات از جمله خط و خش ، خيس شدن و ضربات محافظت مي نمايد. اين كيف بي نظير با دو اسپیکر مجزا و بصورت کاملا مخفی فوق العاده كه هيچ نيازي به نصب ندارد و كاملا راحت براي استفاده طولاني مدت ميباشد، كامل شده است.

این در اصل یک نسخه نسبتا بزرگتر Fire 7 با - شما آن را حدس زدید - یک صفحه نمایش HD 8 اینچ. همانطور که با 7 اینچ بالا است، اگر شما نسخه معمولی را انتخاب کنید (از 79.99 پوند)، می توانید آن را حتی ارزان تر خریداری کنید. اما در هر صورت، آتش ارزش فوق العاده ای دارد که نباید زیر ارزش آن را فراموش کرد. این همان رنگی است که نسخه کوچکتر دارد اما صفحه نمایش با رزولوشن بالاتر و دو برابر ذخیره سازی درون آن (32 گیگابایت به جای 16 گیگابایت) است. در هر دو مورد این تبلت قابلیت اضافه کردن ذخیره سازی اضافی را دارد، چیزی که اپل ارائه نمی دهد. همچنین بر خلاف آتش کوچکتر، بلندگوی استریو دوگانه با کیفیت بالا دارد. عالی برای کودکان کمی بزرگتر و یا کسانی که می خواهند بزرگترین صفحه نمایش تبلت که آمازون می سازد.

چگونه آزمایش کنیم

خرید تبلت تام سخنگوما از تمام تبلت هایی که ما به طور گسترده مورد آزمایش قرار می گیریم استفاده می کنیم. در ابتدا، ما انتظار داریم که تبلت ها برای خدمت کردن به محتوا، به طوری که ما آنها را مطالعه می کنیم، فیلم ها، بازی ها و برنامه های تست را مطالعه می کنیم. ما همیشه اطمینان داریم که قابلیت های اضافی، از جمله دوربین ها را بررسی کنیم، تا ببینیم چگونه آنها را اندازه می گیریم. قدرت سخت افزار و عملکرد در مقایسه با برچسب قیمت به ما کمک می کند تا توصیه های مناسب را پیدا کنیم. برای این دور هم ما بسته بندی کلی، سهولت تنظیم برای والدین و مناسب بودن برای گروه های سنی مختلف را در نظر گرفتیم.
برخی از توصیه ها در مورد تبلت های بچه ها

ما چندین تبلت مختلف را با بچه ها آزمایش کرده ایم و حقیقت این است که ما به طور کلی با آنچه که پیدا کرده ایم نا امید شده ایم. بیش از حد بسیاری از تولید کنندگان خدمت به سخت افزار تحت فشار با نرم افزار ضعیف در بالا. اگر مایل هستید کار کوچکی انجام دهید، معمولا خرید یک تبلت خوب که به طور خاص در بچه ها هدف نیست، یک مورد مناسب و مناسب برای آن را خریداری کنید و برخی از نرم افزارهای کنترل والدین خودتان را نصب کنید.

برای یک تجربه کاملا بدون دردسر که به اندازه کافی هزینه نخواهد داشت، ما نسخه Fire Kids Edition را توصیه کرده ایم، اما اگر مایل هستید که پول بیشتری را صرف کنید و برای مقابله با چیزهای کوچکتر اقدام کنید، باید بیشتر به سمت پایین بروید فهرست

خرید تبلت تام سخنگو


ادامه مطلب


تاريخ : چهارشنبه 15 آذر 1396  | 04:46 ب.ظ | نویسنده : با مدیریت امیری | نظرات 0