قیمت های جدید مسکن در سال 96

سال 96 می تواند برای بسیاری از کارشناسان مسکن، سالی دارای نوسانات قیمت زیاد باشد. بسیاری از افراد و کارشناسان مسکن در تلاش هستند تا آینده بازار مسکن را شناسایی و پیش بینی نمایند و از قبل تدابیری برای فعالان صنعت مسکن و فعالان ساخت و ساز بیندیشند.

به گزارش وبلاگ راهنمای خرید آپارتمان های تهران

برخی از کارشناسان مسکن بر این باور هستند که قیمت مسکن و قیمت ملک مسکونی در سال 96 دارای جهش زیادی خواهد بود پیش بینی ها از بازار مسکن حاکی از آن است که رشد قیمت مسکن در سال 96 از 15 تا 20 درصد را شاهد خواهیم بود.

برخی از روزنامه ها مانند روزنامه ی ایران، از جهش قیمت مسکن در معاملات مسکونی نوشته اند و اذعان داشته اند که گرانی مسکن دامنگیر مردم خواهد شد. و همچنین افزایش قیمت ملک مسکونی و آپارتمان مسکونی را برای سال 96 قطعی قلمداد نموده اند.

آقای کمال اظهاری بیان نمود مسکن دچار رکود نشده است و ما رکود مسکن نداریم. ما قفل شدگی در بازار مسکن داریم. انتخابات ریاست جمهوری می تواند مبنایی برای تغییرات در بازار مسکن باشد و بعد از انتخابات، افزایش قیمت در بازار مسکن تا حد زیادی قابل پیش بینی خواهد بود. در حال حاضر در بازار مسکن ثبات قیمت ملک مسکونی و ساختمان های مسکونی را شاهد هستیم.

 

نوشته شده در : چهارشنبه 24 خرداد 1396  ساعت :02:40 ب.ظ   |   توسط :هستی

درباره ما

در این وبلاگ سعی میکنم مطالب مفید مرتبط با خوب زیستن رو براتون بازنشر کنم.

بایگانی

آمار بازدیدها

  • کل بازديد : 11695
  • تعداد کل مطالب : 48
  • تعداد کل نظرات : 0
  • تاریخ ایجاد وبلاگ : دوشنبه 30 اسفند 1395 

تماس با ما

پست الکترونيکي :
وب سایت :

خبرنامه