0
مسیر جاری :
ویژه نامه ها
اسم مغازه گل‌فروشی | ایده های انتخاب بهترین نام برای گل‌فروشی خانه و خانواده

اسم مغازه گل‌فروشی | ایده های انتخاب بهترین نام برای گل‌فروشی

انتخاب نام مناسب برای یک گل‌فروشی می‌تواند به مشتریان شما ایده‌هایی درباره نوع خدمات شما و میزان سلیقه مدیران گل‌فروشی بدهد و کم‌ترین اثر آن این است که تصویر اولیه خوبی در ذهن مخاطب ایجاد می‌کند و می‌تواند...
برای تزریق ژل به چه پزشکی باید مراجعه کرد مقالات

برای تزریق ژل به چه پزشکی باید مراجعه کرد

امروزه بانوان بسیاری به فکر انجام تزریق ژل در اجزای صورت و بدن خود هستند. تزریق ژل باعث افزایش برجستگی و حجم اجزای صورت می‌شود.
ساک دستی پارچه ای، روش و مراحل تولید خانه و خانواده

ساک دستی پارچه ای، روش و مراحل تولید

ساک پارچه ای یا ساک دستی سوزنی از جنس اسپان باند یا نانوون و گرماژ یا ضخامت 60 و 90 گرمی (استانداردترین گرماژ تولیدی ساک دستی پارچه ای) تولید می شود.
ثبت شرکت برای دریافت اقامت ترکیه:‌ مدارک مورد نیاز و مراحل اقدام گردشگری

ثبت شرکت برای دریافت اقامت ترکیه:‌ مدارک مورد نیاز و مراحل اقدام

برای انجام هرگونه فعالیت تجاری در کشور ترکیه، در مرحله اول باید اقدام به ثبت شرکت کنید. ثبت شرکت در ترکیه، یکی از روشهای دریافت اقامت ترکیه میباشد. پس از ثبت شرکت، میتوانید برای دریافت اقامت یکساله خود...
کالری فرنی چقدر است؟ + ارزش غذایی خانه و خانواده

کالری فرنی چقدر است؟ + ارزش غذایی

فرنی از دسرهای معروف ایرانیان محسوب می شود که درای کالری کم و برای افراد دارای رژیم غذایی لاغری بسیار مناسب است. در این مقاله قصد داریم شما را با کالری فرنی و ارزش غذایی آن آشنا کنیم. با راسخون همراه باشید.
آشنایی با کشور ژاپن؛ از وضعیت سیاسی تا وضعیت فرهنگی این کشور جهانگردی

آشنایی با کشور ژاپن؛ از وضعیت سیاسی تا وضعیت فرهنگی این کشور

ژاپن یا نیپون یا نیهون کشوری در اقیانوس آرام واقع در آسیای شمال شرقی است. ژاپنیها کشورشـــان را «نیپون کوکو» خطاب میکنند که به معنی خاســـتگاه خورشید اســـت. با راسخون همراه باشید تا بیشتر درباره سیاست،...
درد در کدام قسمت بدن نشانه بیماری قلبی است؟ پزشکی سلامت

درد در کدام قسمت بدن نشانه بیماری قلبی است؟

از دردهایی که نشانه بیماری قلبی است می توان به درد در قفسه سینه و درد در بازوی سمت چپ اشاره کرد. با راسخون همراه باشید تا بیشتر به این موضوع بپردازیم.
معرفی چند سازمان خیریه شاخص در استرالیا وقف

معرفی چند سازمان خیریه شاخص در استرالیا

در استرالیا چند سازمان خیریه شاخص وجود دارد که هر یک از آنها دارای اهداف، مأمور یت، چشمانداز، ساختار و ... دارند. با راسخون همراه باشید تا بیشتر درباره این موسسات و سازمان ها بدانید.
آشنایی با نهادهای سیاستگذار، ناظر و تسهیلگر در حوزه امور خیریه در استرالیا وقف

آشنایی با نهادهای سیاستگذار، ناظر و تسهیلگر در حوزه امور خیریه در استرالیا

در این مقاله تلاش شده است تا درباره سازمان ها و نهادهای سیاســـتگذار، نظارت کننده، تســـهیل گر و مؤسســـات خیریـــه در موضوعات مختلف در حوزه وقف و امور خیریه در کشور استرالیا شناسایی و تحلیل شوند.
کشور استرالیا چگونه در حوزه وقف و امور خیریه رشد کرده است؟ وقف

کشور استرالیا چگونه در حوزه وقف و امور خیریه رشد کرده است؟

قدیمی ترین بنیاد بشردوســـتانه در اســـترالیا موسســـه ای است که در سال 1881 در آدالید تأسیس شد. اگر تمایل دارید بیشتر درباره چگونگی رشد استرالیا در حوزه وقف و مور خیریه با ما همراه باشید.