بانک صوت و فیلم راسخون


 

 

برای مشاهده بانک صوت و فیلم از منوی کش.یی بالای صفحه روی کلمه صوت و فیلم کلیک نمایید.

 

پس از ورود به این صفحه در وست صفحه بخش زیر را مشاهده می کنید که آخرین فایل های بارگذاری شده در موضوعات مختلف را نشان می دهد.برای دانلود همان موضوعی که نمایش داده شده یا پخش فایل از قسمت هایی که نشان داده شده استفاده نمایید.

 

 

صوت و فیلم های موجود در بانک صوت و فیلم راسخون در گروه های مداحی، سخنرانی، قرآن کریم ،آموزش، دعا و مناجات، تواشیح، سینما و تلویزیون صحیفه ی سجادیه، امام و رهبری، دفاع مقدس، نهج البلاغه، کودک و نوجوان و شعر و ادب و ... طبقه بندی شده است.

با کلیک روی هر عنوان فهرست شخصیت های موجود در بانک صوت و فیلم به همراه تعداد فایل ها و موضوعات موجود نمایش داده می شود.

فهرست موضوعی هر گروه نیز در این صفحه همراه با تعداد فایل ها و شخصیت ها نمایش داده می شود. با کلیک روی هر موضوع وارد صفحه ی فهرست آن می شوید.

برای مشاهده نام و دسترسی به فایل های صوتی روی هر موضوع کلیک کنید تا فهرست فایل های موجود باز شود.

با کلیک روی هر قسمت مشخص شده در قسمت آن شخصیت فایل های مربوط به آن موضوع نمایش داده می شود.

 

 

برای پخش صوت یا فیلم مورد نظر روی علامت پخش کلیک کنید صفحه پخش باز می شود. برای شروع پخش روی عنوان صوت از لیست پخش کلیک کنید. برای دریافت فایل صوتی و ذخیره روی کامپیوتر خود روی علامت فِلِش کلیک کنید.
 

برای پخش فیلم نیز مانند پخش صوت عمل می شود.

 

در بخش پخش زنده شما می توانید پخش زنده چندین شبکه تلوزیونی و رادیویی و همچنین پخش زنده از اماکن متبرکه را مشاهده نمایید.
 

شبکه های یک،دو،سه،چهار، تهران، آموزش، خبر، جام جم 1، جام جم 2، جام جم 3، الکوثر، سحر، العالم، قرآن، شبکه تلویزیونی اینترنتی لبیک از سیما و شبکه های رادیویی سراسری، فرهنگ، جوان، معارف، معارف انگلیسی، پیام، قرآن، ورزش، برون مرزي١، برون مرزي2، برون مرزي3، برون مرزي4، برون مرزي 5، برون مرزي 6، رادیو دری به همراه پخش مسقیم از حرم حضرت امام حیسن (ع)، حضرت اباالفضل (ع)، حضرت علی (ع) و حضرت امام رضا (ع) در پخش زنده راسخون قابل دسترسی می باشد.

برای مشاهده یا شنیدن هر مورد روی آن کلیک نمایید.